Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich tak cieplutko i radośnie,,:oklaski: kawę piłam i nadawałam ze światem przez telefon,,opiłam się :kawa:,,,od rana same fakturki mi przysyłają do zapłaty:rozpacz: masakra jakas,,a ostatnio 13 jest dla mnie taka szczęsliwa,,ale nie dzisiaj,,trzeba zrobić tak aby 13 była znowu kochana,,,zero stresu,,

@lucyna.beata jestes teraz ze zmienniczką ,,a jak Wam agencja płaci? za te dni razem? każda ma stawkę dzienną? nie wiem po jakiego czorta tyle dni razem siedzieć ,,ale to ktoś tak wymyślił,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

 

@lucyna.beata jestes teraz ze zmienniczką ,,a jak Wam agencja płaci? za te dni razem? każda ma stawkę dzienną? nie wiem po jakiego czorta tyle dni razem siedzieć ,,ale to ktoś tak wymyślił,,,:święty:

Z tego co wiem to dziadek wyjechała to on w nocy zajmował się babcią, więc teraz jedna pracuje w dzień a druga w nocy. Rodzina płaci za obie.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Z tego co wiem to dziadek wyjechała to on w nocy zajmował się babcią, więc teraz jedna pracuje w dzień a druga w nocy. Rodzina płaci za obie.

 

Jak tak to ok! bardzo porządnie sprawę dziadek załatwił,,,:) tak powinno być wszędzie ,,brawo dla dziadka,,:zwyciezca:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Blondi napisał:

Witam Wszystkich tak cieplutko i radośnie,,:oklaski: kawę piłam i nadawałam ze światem przez telefon,,opiłam się :kawa:,,,od rana same fakturki mi przysyłają do zapłaty:rozpacz: masakra jakas,,a ostatnio 13 jest dla mnie taka szczęsliwa,,ale nie dzisiaj,,trzeba zrobić tak aby 13 była znowu kochana,,,zero stresu,,

@lucyna.beata jestes teraz ze zmienniczką ,,a jak Wam agencja płaci? za te dni razem? każda ma stawkę dzienną? nie wiem po jakiego czorta tyle dni razem siedzieć ,,ale to ktoś tak wymyślił,,,:święty:

A dla mnie 13 jest szczęśliwa :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

U mnie powoli do przodu, dobrze że jest internet bo już wszystkie wnuki mają prezenty pod choinkę. Córkom kupię drobiazgi i podłożę EUR to będzie dla nich najlepszy prezent. :d

 

Ja obowiązek zrobienia zakupów scedowałem na moją Frau, ode mnie dostała prezent przed wyjazdem,a euraski  może podejmować do woli,bo mamy wspólne konto:dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jolantapl. napisał:

Na :kawa: wszystkich zpraszam a do tego :ciacho: i ja likier migdałowy dzisiaj popijam :$ no co? wywożenie gruzu mi lepiej idzie :haha:

Dzięki..poczęstowałam się :kawa2:, a za :ciacho: dziękuję, bo jestem po odwiedzinach u znajomej dziadków ( tradycyjnie za kierowcę robiłąm ) i opchałam się tymi ichnimi ciasteczkami :oops:A że jedne ciasteczka z rumem były, to jakoś tak alkoholu na dzisiaj mi wystarczy, zwłaszcza, że nie muszę gruzu wyrzucać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...