Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl. to zapraszam do :kąpiel:chyba się zmieścimy:d:love: Prysznica u mnie niet.

Dobranoc opiekunkowo, czas do wyrka dla mnie:cześć:

Dzięki za zaproszenie taka gorąca kąpiel w wannie by mi się przydała :love: a o tym mieszczeniu się to już nie musiałeś pisać:$;) buziaki i powodzenia na nowym miejscu .Dobranoc :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dla niektórych pierwsza, dla innych ostatnia.

Dla mnie jak zwykle późna bo tutaj chodzi się spać przed północą. :trele:

Muszę szybko spać żeby zdążyć się wyspać. :683_bed:

Daj babce likierku, włącz muzykę relaksacyjną, zahipnotyzuj ją  to pójdzie spać.... harfa.GIF.1e75f9437e51c8acff9587b42e83f72f.GIF A ty na balangę z nami :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Mam rozumieć , że to jestem ja i @jolantapl. :d Tylko kto jest tą męską żabą ? ;)

A skąd ja ma to wiedzieć? :szok: Wychylacie się przez te okienka, wychylacie...i jeszcze nikogo sobie nie przygruchałyście?! :szok: Nie wierzę :haha: Brać chłopaka pod pachę i w tany....:tak2: Albo najpierw parę :wino::wino::wino:i wtedy nawet brak partnera nie przeszkadza w tańcu....:haha: Zapodałabym muzyczkę jakąś, ale nie wiem jaki rodzaj na dzisiaj pasuje...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A skąd ja ma to wiedzieć? :szok: Wychylacie się przez te okienka, wychylacie...i jeszcze nikogo sobie nie przygruchałyście?! :szok: Nie wierzę :haha: Brać chłopaka pod pachę i w tany....:tak2: Albo najpierw parę :wino::wino::wino:i wtedy nawet brak partnera nie przeszkadza w tańcu....:haha: Zapodałabym muzyczkę jakąś, ale nie wiem jaki rodzaj na dzisiaj pasuje...:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ,jak ja już po robocie , to ty żegnasz :smutek:   A moja pdp dzisiaj mówi, że ona za wcześnie idzie do łóżka/ przed 21 godz. / :( bo jak jest  xxx  to ogląda telewizor do 22 uff  i idą spać ok 23 wieczorem. Powiedziałam,że ja się na to nie piszę:( powinna o faktach poinformować Agencję.   Oj ta xxx spier....liła  wszystko , że opiekunki po tygodniu uciekają  .      

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

A może by tak....5a2ae1900040f_abietango.gif.c92905e625c9c5f22af3fd7561e7b54d.gif Bo to chyba dla niektórych zielona noc? :hura::oklaski:

Bozszsz jak cudnie!!Jak na filmie z Marylin Monroe!!

Film widzialam pewnie ze 20 razy i nieustannie smieje sie, kiedy jest tamczone tango z roza w zebach:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, lucyna.beata napisał:

ja sporo czasu jezdziłam ale w zupelnie inna strone wladywostok i jeszcze dalej..az wyladowałam  na czukotce...ale to dluga historia...bylam piekna i mloda teraz juz piekna i:oklaski:

ale jak pisałam...pomalutku wszystko przed nami

spij dobrze ja od jutra zaczynam inn rytm dnia...nocki moje dni mojej zmienniczki a jak w praktyce beddzie...nie mam pojecia

 

Oj napisz troche o tamtych stronach!!!

To musi byc b.ciekawe!!!

pliiis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...