Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, violka napisał:

 Tak się wpisywałam koleżankom do pamiętników :d To było w czasach kiedy nosiłam warkoczyki :d:love:

To kitki napewno też z kokardami,,,bo ja takie miałam ogromne piekne kokardy,,,mamusia zawsze mnie zrobiła na małą gwiazdę i tak już zostało,,,:święty: żartowałam,,,hahhaha ale powspominałam sobie cudowne lata  dzieciństwa i  młodości,,,:):oklaski::trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

To chodz króliczku :love::cmok:

Idę Mikołajeczko :769_heart::love: Nie dawno popytywałaś na forum co babci kupić i czy w ogóle coś kupować cieszę się,że posłuchałaś mądrych rad i prze de wszystkim głosu własnego serca na 100% sprawiłaś babci dużą radość :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Będzie malutka jak wrócę  do domu i wezmę się za odgruzowywanie O.o jeszcze 3 dni :oklaski::oklaski::oklaski:

Musiałaś mi o tym odgruzowywaniu przypomnieć :( ale nawet to plus odśnieżanie nie jest mi w stanie ze spsuć radości dzisiejszego dnia :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Musiałaś mi o tym odgruzowywaniu przypomnieć :( ale nawet to plus odśnieżanie nie jest mi w stanie ze spsuć radości dzisiejszego dnia :hura:

Z tej radości , że jestem już w domu , to  mi nic nie przeszkadza :oklaski: ale dla zasady , muszę trochę poudawać , że znowu jestem wściekła na ten syf ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się pochwalić,był u mnie mikołaj:oklaski: tym mikołajem wieczornym była córka mojej pdp. Zanim wręczyła nam upominki to szybko po czapkę mikołajkową pobiegłam ,  , nałożyłam jej na głowę i mówię to teraz możesz być Nikolaus . Wiecie jaka była radocha :serce:  Taka mała rzecz a bardzo cieszy

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Blondi napisał:

To kitki napewno też z kokardami,,,bo ja takie miałam ogromne piekne kokardy,,,mamusia zawsze mnie zrobiła na małą gwiazdę i tak już zostało,,,:święty: żartowałam,,,hahhaha ale powspominałam sobie cudowne lata  dzieciństwa i  młodości,,,:):oklaski::trele:

Na górze róże, Blondi na dole, ma już słodziaka arlekiny.jpg.ca09253ce8abfe9a7c8bee05080cb55c.jpg i szczęścia za dwoje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...