Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

:oklaski::oklaski::oklaski::694_gift: odwiedził was juz??

sprawdzcie buciki albo kieszonki

ja z :kawa: poczekam ten gosc jest wazniejszy 

dzien dobry opiekunkowo mikolajkowow

tru tut.jpg

Dzień dobry, ależ tu cudownie od rana a jaka miła atmosfera. Myślę że dla mnie też jest prezencik:love:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Kochani :) Do mnie dzisiaj jeszcze żaden :1490_santa_tone1: się nie przykulał , ale też jakoś specjalnie na niego nie czekałam :d Dla mnie codziennie największym prezentem jest , jest jak otwieram laptop i widzę Was tutaj już po kawce i z pozytywnym nastawieniem do życia . Dla Was wszystkich z okazji mikołajek :serce: i buziolki dla każdego z osobna :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz napisał:

.dla Blondi Sexual Sensation , małą buteleczkę 100 ml , czyli seksualne szaleństwo ... Blondasku, ale zachowaj sobie tę buteleczkę na gorące noce w Hiszpanii:p, ok ?:love: 

Jaki Ty jesteś kochaniutki,:święty::love:,zatrzymam ta buteleczkę na starośc,,aby tylko sie nie przeterminowała,,bo może potem okazac się ,że dla mnie noc połączy się z dniem:święty: końca szaleństw nie będzie,:oklaski:,,a Tobie kolego życzę dużo dużo gorących :serce::serce::serce: i daję ci ogromnego buziola:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Witajcie kochani, dziękuję za kawę w doborowym towarzystwie, prezenty. Ja już duża dziewczynka jestem i list do Mikołaj wystosowałam. Listę życzeń  roszczeniowych w załączniku zapodałam. 5a27c2ac60c27_mikoaj.jpg.5f71cca52a824286de5ba7813c18352e.jpg

Ja też oddam mu coś tam!! nie jestem chytra ,,z dwa kg podaruję,,jedną zmarszczkę,,:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Witajcie kochani, dziękuję za kawę w doborowym towarzystwie, prezenty. Ja już duża dziewczynka jestem i list do Mikołaj wystosowałam. Listę życzeń  roszczeniowych w załączniku zapodałam. 5a27c2ac60c27_mikoaj.jpg.5f71cca52a824286de5ba7813c18352e.jpg

Aaaaaa....teraz rozumiem dlaczego nic nie znalazłam rano w bucikach :oklaski: Miki chce zabrać mój kredyt, hura!!!! :oklaski::hura::oklaski::hura: No bo na logikę biorąc....zmarszczek nie mam, nadwagę polubiłam, debet niech sobie jest, ale kredyt mi przeszkadza w pełni szczęści zaznać, czyli niech go Miki sobie bierze....hura!!! :hura::oklaski::haha:Ciekawe czy przed świętami zdąży....:haha::ostrzegam: Pa kredytku,  pa, pa.....:cześć::cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Przyszedł tu jakiś Miki....ale czy aby na pewno zabrać coś chce, czy może  ofiarować.....received_1860962993932852.gif.5d9dc19d716cc15f5d938775fcf1dcd3.gif :$ Jak myślicie?

Skąd Ty wzięłas tą fotkę? figura zdjęta z mojego słodziaka,,,z całoscią w gaciach,,ale bez tatuaża,,,

Ja myslę ,że chyba ofiarować chce bo aż się u niego wszystko pali,,wiem,,przyszedł zaspokoić spragnione opiekunki,,spragnine sexu i przytulenia i ciała w ciała:serce: napewno całuje wspaniale,,a kocham byc w takich objęciach,,dobra koniec ,,pa  zostawiam go Wam!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tutaj się bawicie a ja  musiałam od rana ciężko pracować:smutek: moja dama lubi paluszkiem pokazywać co i jak mam gotować:przekleństwa: dobrze że sobie mogę inaczej coś do jedzenia zrobić .Jeszcze na sępa do obiadów chciał się załapać jej braciszek/wczesniej pisałam/ :d  Po rozmowie z córką pdp  otrzymuję za każdy dzień obsługi brata nagrodę czyli geldy:szept: ale po cichu przed pdp .   Nie dziwię się ,że już trzy opiekunki wyfrunęły :przekleństwa: ale ja  myślę,że dam radę, chyba że coś się jeszcze zmieni na gorsze:smutek: 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika dasz radę,,dama niech pokazuje,,wtedy czuje sie panią domu i niech tak zostanie,,jej dom i jej małpy,,:trele:ma satysfakcje w pokazywaniu i rządzeniu,,tak to własnie wygląda ta nasza praca,,niestety,,trzeba robić tak jak chcą ,,a będzie dobrze,,bo tylko wtedy jest dobrze,,:oklaski: ma nic się nie zmieniać na gorsze,,nie doprowadz do tego,,ma zmienic sie tylko na lepsze,,zobaczy ,że jesteś kumata w kuchni to tylko patrz jak Ci da wolną rękę,,kiedyś tak miałam,,też,,musiała się babcia przekonac ,że kumam wszystko i wszystko potrafię i potem robilam już sama w kuchni,,tacy oni są ,,niedowiarki,,ale to też przez to ,,że dużo opiekunek nie kuma kuchni i dlatego,,,:słabo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi ja tu nie będę sama robiła w kuchni, nie ma takiej opcji! Pdp z bratem inaczej lubią jeść a ja tego nie ruszę , fuu  dobrze że mogę dla siebie inaczej ugotować albo doprawić sałatę. Moja zmienniczka wyjechała z bólami żołądka , nie rozumie dlaczego musiała to jeśc co oni lubią.                  Dzisiaj powiedziałam mojej pdp , oczywiście z uśmiechem na twarzy ,że ja lubię być sama w kuchni jesli coś to poproszę ją o pomoc lub porade:) poskutkowało .  Moja pani jak zobaczyła jak ja mięsko do sosu podsmażam, to powiedziała,że jeszcze tak nie widziała ,..zaczęła mi podpowiadać więcej wody daj haha . Ale sos im smakował :) @Blondi      Dużo rozmawiam :szept: z córką pdp i jest fajnie:)     

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika wiem jak co niektórzy lubią jesc,,moi to zawsze tego octu tak nawalili,ze brr mnie ten smród odrzucal na odległośc,,,też tego nie jadłam,,,wiem jak potrafią tłusto jeśc,,dobrze ,że możesz sobie osobno robić,,na mnie zawsze patrzyli jak na wariata,jak coś jadłam inaczej:święty::oklaski: ale olać to,,ja czulam sie dobrze,,nawet przy głupim sniadaniu,,nie mogli zrozumieć dlaczego ja marmolady nie jem,,tylko wędliny-hahhaha bo jestem inna od Was,,tak zawsze mówiłam im,,,zawsze ich denerwowało ,że ja mięso lubię,,bo trafiałam na takich sknerusów co by tylko placki i placki i mąka i woda i jaja,,jedli,,brrr dośc,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tego problemu nie mam :)Jadę z córką na zakupy i co chcę to kupujemy .Po zatem , wiele fajnych spraw uzgodniłam z pdp i córką:) :oklaski:a w dzień przyjazdu na sztelę , zostało mi to przedstawione w czarnych kolorach,tylko uciekać z powrotem tym samym busem! oj była załamka u mnie.Ale jest  :dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jolantapl. napisał:

Ho Ho Ho gdzie Wy wszyscy jesteście ?:(:kawa: dla Was zrobiłam i :ciacho: Proszę się częstować :)

Ho, ho, ho.....jestem :d Leciałam do ciebie z drugiej strony ulicy, bo poczułam zapach :kawa: Już się poczęstowałam :cmok: A za :ciacho: to chwyciłam, zanim pierwszy łyk :kawa: siorbnęłam :haha: Taki łasuch jestem :tak2:

super.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...