Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak na serio ta ja aż taka atrakcyjna to nie jestem jakby się komuś miało wydawać :$ Ty lepiej mi doradż jak się zachować bo mój dziadek ma w czasie mojego pobytu tu 80 -te urodziny czy wystarczy złożyć mu życzenia czy napisać na kartce a może kupić jego ulubione czekoladki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jolantapl. napisał:

A tak na serio ta ja aż taka atrakcyjna to nie jestem jakby się komuś miało wydawać :$ Ty lepiej mi doradż jak się zachować bo mój dziadek ma w czasie mojego pobytu tu 80 -te urodziny czy wystarczy złożyć mu życzenia czy napisać na kartce a może kupić jego ulubione czekoladki ?

Cokolwiek zrobisz to będzie miły gest z twojej strony. Czekoladki to fajny pomysł i do tego kartka z życzeniami. Torebeczka z marketu i starczy. Nie wiem jakie drogie te jego czekoladki są, ale pamietaj że jesteś tylko na chwilę więc bez rozrzutności. 

A w temacie urody. Nie zawsze ładne co PIĘKNE,  ale ładne co się komu podoba :d Myślisz może, tu same Claudie Cardinale na forum? I same babki z figurami modelek?  I wszystkie oczywiście wysokie? Każda modnie u Coco Chanel ubrana? I skóra jak u lalki? A ząbki jak z porcelany? To nie bajka....jesteśmy wszystkie NORMALNE. Jedna wysoka, inna niska, jedna się farbuje, a inna siwa jest jak gołąb. Któraś ma krzywe nogi, jakaś pomarszczoną skórę. Są panie korpulentne i są chude jak szczapy. I można tak bez końca wymieniać. Tyle razy pisałam, że nie zewnętrzna powłoka jest ważna. Ważne jest wnętrze. Bo piękni ludzie to nie ci, co zadbani są jak lalki. Piękni ludzie to ci, co mają bogate wnętrze i piękną duszę. Po prostu dobrzy ludzie. Spójrz wiec w lustro i zobacz SIEBIE. Jeśli lubisz tę osobę na przeciwko to znaczy że jesteś piękna.  Amen.

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No  @Mirelka1965 mowa na 6:serce: zawsze tak też mówię,,liczy się wnętrze człowieka ,,,serce :serce: a reszta tak jak pisze Mirelka,,zgadzam się z tym,,

a na urodziny @jolantapl. ja będąc tam krótko i nowa ,,bym tylko złożyła zyczenia,,nic poza tym,,nie wychylałabym sie ,,nie raz miałam imprezy urodzinowe i tylko życzenia,,albo wyszukałam piosenkę urodzinową z imieniem PDP i rano przy śniadaniu pusciłam ,,radosc niesamowita,,nic więcej nie trzeba bylo,,wszsytkim opowiadali jaki prezent cudowny zrobiłam,,pomyśl,,,dobrze radzę,,a kasę wydaj na siebie,,masz jej za dużo?? 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

No  @Mirelka1965 mowa na 6:serce: zawsze tak też mówię,,liczy się wnętrze człowieka ,,,serce :serce: a reszta tak jak pisze Mirelka,,zgadzam się z tym,,

a na urodziny @jolantapl. ja będąc tam krótko i nowa ,,bym tylko złożyła zyczenia,,nic poza tym,,nie wychylałabym sie ,,nie raz miałam imprezy urodzinowe i tylko życzenia,,albo wyszukałam piosenkę urodzinową z imieniem PDP i rano przy śniadaniu pusciłam ,,radosc niesamowita,,nic więcej nie trzeba bylo,,wszsytkim opowiadali jaki prezent cudowny zrobiłam,,pomyśl,,,dobrze radzę,,a kasę wydaj na siebie,,masz jej za dużo?? 

Widzisz @Blondi hipotetycznie rozważając: na autobus do hipotetycznego znajomego wydałaby jakieś 5-8 euro. A ponieważ w okolicy takiego hipotetycznego znajomego nie ma, to wyda te pieniądze na prezent.  To nie majątek, a jak dziadzio dostanie za te parę groszy niespodziankę, to szczęka mu opadnie z wrażenia,  a nasza @jolantapl. urośnie w jego oczach do nieba. Referencje też dostanie lepsze, a to przełoży się na zarobki w przyszłości. Zatem i tak na siebie te pieniądze wyda, tylko z lekkim opóźnieniem, a na dodatek pomnożone ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.11.2017 at 07:27, Blondi napisał:

Mam dzisiaj pełną głowę ,,:święty: ale postaram się zrobić porządek w niej ,,nieraz tak bywa,,:płacz: powiem Wam jedno,,jak to cięzko zniesc   dowiadując się ,że krowa dojna przestanie płacić to i tamto,-.-,płaciła latami a tu koniec nastąpił,,,powiedziałam dosc,,utrzymywania,,,,:hahaha: już mi jest lekko,,:serce: nie jestem z tych co się rozklejają ,,,jak coś chcę skończyć to zakańczam i życie toczy się dalej,,,

Smierc nierobom!>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która to godzina ? mój zegarek przestał chodzić :) i dobrze, bo tupał za głosno . Czas chyba do łóżeczka sie wtoczyć. Jutro zaczynamy nowy tydzień , zadowolone, wypoczęte i pełne zapału do pracy. Dobrej nocy . 

Jestem bardzo zadowolona. Wejdzie u nas w kraju zakaz hodowli zwierzat futerkowych.  Nie dotyczy to hodowli królików ( bez podtekstów po dzisiejszej dyskusji ) . Huuuurrra !!!!!!!!!

1a.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, jolantapl. napisał:

To może na koniec tego miłego ,radosnego dnia pozwolę sobie postawić po :drink::drink::drink: dla Wszystkich :love:

To jakaś zmowa teleinformatyczna >:( Wywaliło mnie ma prawie godzinę >:( I o mały figiel ominęła mnie impreza w klubie harcerza ;) Zostało jeszcze coś? :o Jakiś malutki :drink:? Kapinka na dnie flaszeczki? :love:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że jedni balują, inni drinkują, jeszcze inni w łóżeczkach zalegają, a ja tu znowu sama ze swoim polskim internetem zostałam :( 

Sama ze sobą dysput toczyć nie zamierzam :love: 

Zatem również udać się w objęcia Morfeusza zamierzam :cool: 

Najpietw się poprzytulamy,

jakiś fillm na lapusiu pooglądamy,

a gdy przyjdzie czas,

cudowny sen pochłonie nas :d 

Zatem jak co wieczór żegnam się z Wami tymi samymi, szczerymi słowami,

dobranoc Opiekunkowo :serce: Do jutra :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Internet mi non stop ucieka i na szczęscie mam sporo czasu aby go łapać,,wyłanczam ,,przelanczam szukam sieci ,,a mam 3 typy preferowanej sieci,,LTE.3 G2G/ automatyczny 3G2G/  3G/2G/ i jak nie 3G to złapię 2G..komedia na całego,,ale co mam zrobić,,dziękuję ,że mogę lapac internet na 2G,,, czekam kiedy ta satyra będzie  miała koniec ,,,:płacz: 

Blondi Boszsz ale ty oblatana, jakies 3G 2 G co to jest i jak to lapiesz, ja zielona jestem zupelnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Cokolwiek zrobisz to będzie miły gest z twojej strony. Czekoladki to fajny pomysł i do tego kartka z życzeniami. Torebeczka z marketu i starczy. Nie wiem jakie drogie te jego czekoladki są, ale pamietaj że jesteś tylko na chwilę więc bez rozrzutności. 

A w temacie urody. Nie zawsze ładne co PIĘKNE,  ale ładne co się komu podoba :d Myślisz może, tu same Claudie Cardinale na forum? I same babki z figurami modelek?  I wszystkie oczywiście wysokie? Każda modnie u Coco Chanel ubrana? I skóra jak u lalki? A ząbki jak z porcelany? To nie bajka....jesteśmy wszystkie NORMALNE. Jedna wysoka, inna niska, jedna się farbuje, a inna siwa jest jak gołąb. Któraś ma krzywe nogi, jakaś pomarszczoną skórę. Są panie korpulentne i są chude jak szczapy. I można tak bez końca wymieniać. Tyle razy pisałam, że nie zewnętrzna powłoka jest ważna. Ważne jest wnętrze. Bo piękni ludzie to nie ci, co zadbani są jak lalki. Piękni ludzie to ci, co mają bogate wnętrze i piękną duszę. Po prostu dobrzy ludzie. Spójrz wiec w lustro i zobacz SIEBIE. Jeśli lubisz tę osobę na przeciwko to znaczy że jesteś piękna.  Amen.

:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

Ja wieczorem już nie pielęgnuje wystarczy codziennie rano :p a dziadek zmienia się przy mnie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nawet z zakładania pieluchomajtek na noc zrezygnował :$ nic tylko się cieszyć:love:

Nie zaklada juz wogole?_;)

Czy rezygnuje z twojej pomocy przy zakladaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoje i czekam az sie woda zagotuje...mam obok filizanki :kawa:na goraca kawke  wiec kto ma ochote serdecznie zapraszam...

wczoraj  piekłam chleb mam miod i dzem ...sniadanko tez ogarniemy :d:burger:

z ciastem krucho bo pieczenia takich delicji mam dwie lewe rece..ale nikt nie moze moze byc doskonaly...

 na papieroska tez mamy gdzie pojsc ...

kto sie pisze???

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam, potowarzyszę Ci z chęcią w porannej kawce. :)

Miodek ze świeżym chlebkiem to jest to co Marie Jolanty lubią najbardziej.

@Maria Jolanta

a wiesz ze mi sie tak porobilo jakos???  sks:hahaha::hahaha:

dzemik albo miod...a ze chleb jeszcze swiezaoscia pachnie i czarnuszka...

bedzie pysznie

kawka z mleczkiem czy ze smietanka??? mocna pijesz??

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...