Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do szteli w poście Agi...oferta jest konkretna, dużo wolnego...no i adresowana do opiekunek osób niepełnosprawnych i niesamodzielnych, a nie do opiekunek, które uważają się tylko za opiekunki. W tym przypadku jest konketna robota, a sztela nie za trudna....

Dobranoc:love::spioch:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry !! Wszystkim :kawa::kawa::kawa::kawa:  :hahaha::serce::love: :serce:  Sobota będzie szybka ,,minie śmigiem,,bo ja chcę już poniedziałek:hahaha: 

Poczytałam ,,poczytałam ,,:hahaha: Blond słodziaki ,skarbeczki, ale ale   nic z tych rzeczy,,mówiłam ,ze to moje życie i dla mnie, a nie znowu dzieciaki,,dzieciaków narazie dosc,,jak będe chciała to mam kogo zabrać ze sobą,,i wystarczy,,:serce: teraz jest czas na życie ,,bez dzieciaków ,,beztrosko,,bezproblemowo,spokojnie ,bezstresowo a tak właśnie mam,,:serce:  Wam życzę za to kupę ciąż i kupę dziciaków,, nie krakajcie bo sami sobie wykrakacie-hahaha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, erika napisał:

byłyby małe skarbeczki:love: takie śliczne ,kochane :całus:

@erika ja nie chcę już ślicznych ,kochanych skarbeczków ,, bo mam już:serce:  ,,ja chcę czego innego,,wsparcia,zrozumienia,kochania,szanowania,głupiego przytulenia i złapania się za rączkę,super traktowania ,miłosci z wzajemnością, i co tam jeszcze  fajnego ,,i to wszystko mam ,,będe pielęgnować najlepiej jak potrafię,,bo jestem dobre dziecko,,doceniam dobro,,,,Zawsze powtarzam,,Tylko mnie kochaj" a moje :serce: w całosci oddam,,hahah:hahaha: od rana się nakręcam,,ale żyje w tym cudownym świecie i niech trwa ta moja bajka jak najdłużej,,:serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blondi napisał:

@aga1 dużo wolnego,,ale i pracy przy sparaliżowanych też dużo,,ja to wiadomo,że się nie piszę,,ale jakby nawet to nie,,nie wiem czemu,ale nie! wyczuwam coś ,,na odległosć,,wiem jedno,,,mlode osoby są często bardzo nie miłe,ze względu swojej choroby,,sa rozkazujące i złe,napewno nie wszystkie,,ale są takie !! 

A przy leżącym  mało? w dodatku często pomocy nie ma . A wolne ? te dwie godziny to tylko kości można rozprostować. No chyba, że opiekunka zrobi swoje " raz ciach" i  ma problem z głowy. Mała kasa  na tym zleceniu mam więcej przy jednej osobie. Gdyby nie to, to bym próbowała.

Bywało, że leżąca osoba była też gabarytowo trudna do ogarnięcia , a tu waga nawet do zaakceptowania. Agencja zainteresowała mnie . Więcej ofert też z dobrym opisem. Dla meżczyzn  jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotę zaczęłam bardzo sercowo:serce: ale wiecie co mi za pomysł przyszedł do głowy? powiem agencji ,że chcę zjechac szybciej do domu! czemu?  na brak internetu,,niech przyjedzie tutaj na zdupie i siedzi miesiac bez internetu  to zobaczy jeden z drugim jak  fajnie czas leci ,,jak jest wspaniale,,tak zrobię ,,nie będę się meczyć ,,dosc  jestem bardzo ciekawa reakcji ,,ale juz jestem pewna ,,będzie odpowiedz,,tyle pani wytrzymala to jeszcze te 10 dni pani wytrzyma,,burak nie wie ,że 10 dni to wiecznośc???:rozpacz: ale w poniedziałek działam ,,zobaczymy,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooobry Opiekunkowo :serce: Czyli zaczynamy kolejny dzionek z :kawa:. Dyżurnej @Blondi dziękuję za poświęcenie ;) Siorbię napój ulubiony, i to jak głośno siorbię, słychać? :d Od rana ruch się zaczął, babka za pół godziny do fryzjera jedzie O.oO.o, a ja w szlafroki,  dama jestem w końcu, delektuję się spokojnym sobotnim porankiem :d Miłego dzioneczka wszystkim życzę :serce::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aga1 napisał:

A przy leżącym  mało? w dodatku często pomocy nie ma . A wolne ? te dwie godziny to tylko kości można rozprostować. No chyba, że opiekunka zrobi swoje " raz ciach" i  ma problem z głowy. Mała kasa  na tym zleceniu mam więcej przy jednej osobie. Gdyby nie to, to bym próbowała.

Bywało, że leżąca osoba była też gabarytowo trudna do ogarnięcia , a tu waga nawet do zaakceptowania. Agencja zainteresowała mnie . Więcej ofert też z dobrym opisem. Dla meżczyzn  jest sporo.

Możesz na priv wrzucić nazwę? Moja agencja fajne jest, ale dla panów ofert nie mają za wiele. Chcę swoją połówkę przekwalifikować to by się przydało. No i od przybytku głowa nie boli :święty: Plan B trzeba mieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Blondi napisał:

@aga1 miałam babcię sparaliżowaną i leżącą,,wiem jaka trudna praca,,wiem ile trzeba wysiłku,,dlatego bym się nie podjęła pracy przy dwóch ,, Ja też mam przy jednych zdrowych ciutkę mniej,,i niech tak zostanie,, 

Mnie do tej pory trafił się jednostronnie sparaliżowany po wylewie. Pomagał w transferze, ale do tej pory mam gangliona na nadgarstku :| Pieniądze są ważne, ale nie najważniejsze. Jak ktoś ma przygotowanie medyczne, po kursach i mu takie coś odpowiada, to czemu nie. Ja bym nie wzięła. Jakie pomoce ortopedyczne by nie były w zasięgu, to i tak orka przy dwojgu...Jest takie powiedzenie...."nie bądź dziadu taki chytry". Wiele opiekunów bierze ciężkie zlecenia, a potem piszą jak to ciężko harują 24 na dobę. Ja mówię stanowcze NIE. Mam mniej ale niech tak zostanie, jak u " @Blondi :love:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Możesz na priv wrzucić nazwę? Moja agencja fajne jest, ale dla panów ofert nie mają za wiele. Chcę swoją połówkę przekwalifikować to by się przydało. No i od przybytku głowa nie boli :święty: Plan B trzeba mieć ;)

O.o to Ty w połowie jesteś mężczyzną?:p czemu wcześniej tego nie powiedziałaś?:love::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

O.o to Ty w połowie jesteś mężczyzną?:p czemu wcześniej tego nie powiedziałaś?:love::hahaha:

Tak, odkryłaś moją, głęboko skrywaną tajemnicę :$:d A tak się starałam te androgeny ukryć, testosteron zamaskować, golenie codzienne zamienić na depilację laserową i nic......Wylazło szydło z worka :rozpacz::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Możesz na priv wrzucić nazwę? Moja agencja fajne jest, ale dla panów ofert nie mają za wiele. Chcę swoją połówkę przekwalifikować to by się przydało. No i od przybytku głowa nie boli :święty: Plan B trzeba mieć ;)

Z przyjemnością :serce:. Trosze póżniej . Teraz jestem z doskoku, czekam az pdp wyjdzie z pokoju. Pomagam mu przy kapieli dopiero po raz drugi i opory jeszcze mamy.  Podam, podam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tak, odkryłaś moją, głęboko skrywaną tajemnicę :$:d A tak się starałam te androgeny ukryć, testosteron zamaskować, golenie codzienne zamienić na depilację laserową i nic......Wylazło szydło z worka :rozpacz::d

Ostrożnie z wyrazem szydło :) chyba ze w uzasadnionych przypadkach:hahaha: .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...