Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@sayonara 52 wracasz a tam na środku cała rodznka mysia rządzi,,i dla Ciebie nie ma miejsca,,powiedzą wynocha do Ciebie,,kto opiekował się mieszkaniem? pani czy my!!!:hahaha: a Twoje ciuszki w siateczkę obrobione,,podgryzione,,kupa na kupie,, chyba lepiej nie wracaj,,poczekaj do wiosny to się same wyniosą:hahaha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

To nic innego tylko ruszac na podbój portala randkowego:serce::love: ja już nie chcę zmieniać ,,ja już staję się grzeczna,,bardzo grzeczna,,:hahaha: ale wszystkich zachęcam do randkowania i szukania szczęscia ,,Ja jestem taki typ, który nie może być sam,,ja chcę jeszcze kochac i ja chcę być kochana,,no i tak mam już teraz ze słodziakiem,,,:serce:

Daj Ci Boże dzidziusia jeszcze w tym szczęściu :serce:  

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jolantapl. napisał:

Super oferta :) tylko nie wiem czy bym dała radę psychicznie:(

Ja bym nie dała rady. Zwróćcie uwagę na zwrot kosztów podróży-to dla długodystansowców :| To pewnie obie pdp mają 5PG :( Pieniądze są niezłe, ale robota też nie lekka :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani moi, znowu muzyczki nie wstawię na zakończenie wieczoru :( Kłody mi tu pod nogi rzucają :| Zatem jak co wieczór żegnam się z Wami słowami: Dobranoc Opiekunkowo :serce: I nie życzę ani pcheł,  ani karaluchòw,  a nawet myszy przed snem nikomu ;) Jedynie spokojnego i miłego wieczoru :serce: :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

Jakiego pyszczenia?>:( ja zawsze wypowiadam się w sposób grzeczny i uporządkowany:święty::płacz: a ja już myślałam ,że ktoś się moim losem przejmuje :rozpacz::hahaha:

Czy ty zawsze wszystko musisz brać na "nie"? :rozpacz: Muszę Cię wysłać na interaktywny kurs przyjmowania komplementów i słów troski :p:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...