Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rozbawiłeś  mnie ,dzięki ,ale za daleko . Pozdrawiam. a  winie się  nie lubuję  jeżeli już to drinki,chociaż to kwestia bytu...byłem za kawalera we Francji okolice Pas de Cailes--- i pijano  wino wytrawne  ,mi nie podchodziło ,ale pod koniec  ,zaczeło mi smakować ha ha

ha ha dwa razy  mi się wstawiło-

poprawnie powinno być--pas de calais---   zapomniałem już trochę francuskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

i o to chodziło erika -jesteś swietna-jestem uśmiechnięta od rana ,mam swoją kochaną wnuczkę,,,nie opuszcza mnie na krok -buziak

Nie miałam prądu...nie zdążyłam na Twoje powitanie Blondi:), ale widzę, że już "szalejesz":) na forum pełna energii i rozdajesz uśmiechy:hahaha: a wnuczka niczym "koci ogonek" za Tobą:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 no to czas na relax   a co tam ,ponoć  nie pracujemy 24 godziny  a  więc jestem wolny ....  żal mi tylko tych co tak piszą ...przecież Wy nie pracujecie 24 godziny!    ja nie ,ale jest dużo opiekunek ,które pracują,zresztą miałem i ja takie sytuacje,leże w łóżku  o 22.00  a PDP-a   puka i pyta ....Adamie nie pójdziesz ze mną na spacer?.......dlatego takie teksty ,że opiekun nie pracuje 24   godziny niech te osoby sobie włożą ,gdzie to nie piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łukasz napisał:

Blondi,posiedzimy przy :wino:i świecach,haha.

NIE! Mam dośc wina  ,którego nie lubię,nie piję i nie będę pic,sorry!

3 godziny temu, Florcia napisał:

Nie miałam prądu...nie zdążyłam na Twoje powitanie Blondi:), ale widzę, że już "szalejesz":) na forum pełna energii i rozdajesz uśmiechy:hahaha: a wnuczka niczym "koci ogonek" za Tobą:)

Florcia jak będziesz miała taką cudowną wnuczkę to sama będziesz szczęsliwa -życzę Ci tego,,,babcią można być nawet w 40 roku życia i cieszyc się szczęsciem innych,,,tej radości i tych słów przekazywanych od wnuczki nic mi nie zastąpi,bo to są szczere i prawdziwe uczucia ,a nie zakłamane i udawane ,,,nie są oszukane i wymyślone ,dziecko powie prawdę i kocham dzieci,,,,a one wyczuwają u mnie :serce: ,buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi,ciesz się życiem,jutro też jest dzień,później następny :love:

Jasne ,że się cieszę z każdego dnia,ja jestem pozytywnie nastawiona na każdą chwilę,  Ciebie bardzo lubię,,mimo ,że Ciebie nie znam,nie wiem jak wyglądasz ,nie wiem co lubisz,nie znam Twoich zwyczai ,nie wiem właściwie nic o Tobie a umawiam się z Tobą na przeróżne imprezy -galeriane i parkowe i kominkowe i deszczowe i kolacyjne i taneczne i rozrywkowe itd , pomysłów mi nie brakuje ,,,może marzę o takich chwilach? chyba tak!!! chialabym w realu takie cos przeżywac ale ,że nie mam w realu to przeżywam w internecie z Łukaszkiem,,,a kto mi zabroni,,,no kto! nikt,,!

więc Łukaszku  masz buziola ode mnie!!!!

10 minut temu, erika napisał:

 

@Blondi  a jutro u mnie .. piosenka podpowie :hahaha: Buziolki dla wszystkich na dobranoc:całus:

 

kochana wariatka!!!erika   -buziole!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mój dziadzio to jest gigant :) a było tak ,miałam poważne zadanie ,bo jechałam  do innego miasta za sprawą naprawy toyoty.Salon zaoferował przysługę ,że oto przyjedzie ktoś po auto i je odstawi ale to kosztuje 60 ojro,dziadek na to ,że on musi zacząć oszczędzać.Przed wyjazdem dostałam całe 2 ojro kieszonkowego :d żyć nie umierać ,po drodze jest piękna galeria ,ale zapomniałam tam zajechać , można by przecież nieźle poszaleć.Oszczędzają bogaci i nam się opłaci ! 2 ojro zostawię sobie na pamiątkę.

smacznej kawusi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...