Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Blondi napisał:

Od samej kawy już mnie roznosi wszędzie a co będzie dalej??? 

@Łukaszku co dzisiaj robimy? najlepiej cos bardzo przyjemnego,,,

za nim Ty cokolwiek wymyślisz to przyjdzie ciemna noc-więc ja proponuję park i tą ławeczkę,może być szampan i truskawki -buziak i czekam!! hahahhaha 

pobrane (9).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamos1 napisał:

nie nie   ,ja się gniewam...ha ha

adamos przecież  Ty masz tak napięty grafik ,że nawet 5 min. nie masz wolnego,,,jeszcze musisz nagrać pioseneczkę dla nas ,jak wrócimy z tego parku to musimy się zrelaksować przed pracą ,,,  przy świecach i dobrej muzyce od Ciebie -no nic nie myślisz,,,,a potem dostaniesz słodkiego buziaka- i  bedziesz miał takie rozgrzane :serce:,,,,,,i nie gniewaj się !!! plis!! :love::):love:

wezcie mnie stąd pogonce ,bo wasze żony to zrobią-hahahhahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Łukasz napisał:

Podzielę się z Tobą:pizza:,potem z dziadkiem moim pójdziemy i z Tobą na spacerek,haha. Dzisiaj w kościele byliśmy,ksiądz z Polski odprawiał mszę. Żona nie czyta forum,haha

a gdzie jest patera z owocami ,przez kościół wyleciało Ci wszystko z głowy,,,nie ,,pizze sam zjedz -tylko nie pizza ,,,za dużo już dzisiaj takiego jedzenia ,,poczekam na te owocki,,,a spacerek z dziadkiem? co? a dziadzio ma dobry słuch? a oczki? wszystko potem doniesie babci,,i co!!! no nic nie myślisz ,,jeszcze dziadka będziesz ciągnął, przecież ja Ci krzywdy nie zrobię ,nie bajaj się ,,,,lekko tylko Ciebie zaczepie ,,,,hahahha

@erika co z Tobą,,,chora jesteś?? co u Ciebie,,,brak czasu? też masz randkę? no tak po zabawach sobotnich wszyscy dochodzą do siebie,,tylko ja poszłam z kurami spać,,-hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sobie popatrzę na smoking ,,,kolor bardzo ładny,,,krój też ciekawy, wykończenia atłasowe,guziczki pięknie obszyte,,,,uśmiech może być , okulary -weg, kapelusik też weg,,

no bo nie odsłucham dzisiaj,,,jutro już ,,,ale dzięki ,że coś wsadziłeś-haha

adamos odsypia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

a gdzie jest patera z owocami ,przez kościół wyleciało Ci wszystko z głowy,,,nie ,,pizze sam zjedz -tylko nie pizza ,,,za dużo już dzisiaj takiego jedzenia ,,poczekam na te owocki,,,a spacerek z dziadkiem? co? a dziadzio ma dobry słuch? a oczki? wszystko potem doniesie babci,,i co!!! no nic nie myślisz ,,jeszcze dziadka będziesz ciągnął, przecież ja Ci krzywdy nie zrobię ,nie bajaj się ,,,,lekko tylko Ciebie zaczepie ,,,,hahahha

@erika co z Tobą,,,chora jesteś?? co u Ciebie,,,brak czasu? też masz randkę? no tak po zabawach sobotnich wszyscy dochodzą do siebie,,tylko ja poszłam z kurami spać,,-hahahaha

Kochana @Blondi  jestem :) nie mam randki ,wiesz po dłuższej przerwie lepiej smakuje  haha.. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

Blondi,truskaweczki z działki i :drink:,proszę ,częstuj się

Jasne ,że się poczęstuję mój kochany dostawco,Łukaszku  ,,przepyszne  te truskaweczki i jakie słodziutkie,,,i drineczek wyśmienity bo taki dobrze schłodzony,,,,taki zestaw mi pasuje ,,,ale do tych truskaweczek jesteś mi potrzebny-bo ma być pół na pół-a wiesz jak to zrobimy???? hahahahha 

3 godziny temu, erika napisał:

Kochana @Blondi  jestem :) nie mam randki ,wiesz po dłuższej przerwie lepiej smakuje  haha.. 

Cała erika -buziak!!!  hahahaha 

4 godziny temu, Łukasz napisał:

 

4 godziny temu, Łukasz napisał:

Adamie,mamy w końcu ogonek i dwie kulki,haha

Chłopaki jaki ogonek,,,co to ma być @Łukasz popraw się szybko,,,może działo!!!!! albo armatka!!!!hahhaha

4 godziny temu, adamos1 napisał:

Łukasz tylko "wsadza" w końcu facet ha ha--fajna nutka.

wsadza bo ma co wsadzać!!! @adamos1 popraw się ,bo zgorszysz wszystkich,,,,hahhahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo moja babcia przeżywa mój wyjazd,oj bardzo,,chyba się zozpłaczę jak będę z nią się żegnać,,ale ją lubię ,a ona cały czas do mnie ,,ty moja kochana,,,ty moja kochana,,,

co ja zrobię ,że ludzi lubię ,a tyle piszemy aby się nie przywiązywać a wychodzi co innego i na to nie mamy wływu ,to samo gdzies w  nas jest,,,to uczucie ,,,jednak ja to jestem taka przylepa jakaś,,,kocham ludzi,,,buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Bardzo moja babcia przeżywa mój wyjazd,oj bardzo,,chyba się zozpłaczę jak będę z nią się żegnać,,ale ją lubię ,a ona cały czas do mnie ,,ty moja kochana,,,ty moja kochana,,,

co ja zrobię ,że ludzi lubię ,a tyle piszemy aby się nie przywiązywać a wychodzi co innego i na to nie mamy wływu ,to samo gdzies w  nas jest,,,to uczucie ,,,jednak ja to jestem taka przylepa jakaś,,,kocham ludzi,,,buziaki

@Blondi ja swojej pdp zawsze wszystko staram się mówić na ostatnią chwilę.Nawet jak mają być jakieś ważne wydarzenia nic nie mówię i proszę również o to bliskich:) U mnie to działa super:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...