Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minut temu, erika napisał:

@Blondi wiesz znalazłam nowa agencję :) nawet płaca :) widzę też 1400 E /1 osoby  puszczam na priv stronę Agencji :) a może ktoś jeszcze ? @emma :) Tobie tez puścić:) 

 

44 minut temu, erika napisał:

@Blondi wiesz znalazłam nowa agencję :) nawet płaca :) widzę też 1400 E /1 osoby  puszczam na priv stronę Agencji :) a może ktoś jeszcze ? @emma :) Tobie tez puścić:) 

ja nie otrzymałam wiadomości, ale piszecie, że nie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, emma napisał:

nie dotarła, ale nie ma problemu. Może innym razem się uda:)

juz ci wyslałam -może dojdzie

nawet się otworzyła strona- @erika ale z dobrym niemieckim  a mój jest kulawy niemiecki,,,ale warto przejrzeć tą stronę  nawet proponują 1500 euro,,,,dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Blondi,,,w sobotę i w niedzielę nie jeździmy na basen,więc dłuższe spanie,do 7ej. Ale i tak powoli idę spać,dobranoc miła,śpij słodko i ...grzecznie,haha.:love: Także wszystkim mówię dobranoc:)

:całus: ja jestem taka grzeczna dziewczynka i będę spała i wyobrażała sobie jak zasuwasz na tym rowerku Helmuta-haahha -dobranoc ...:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Blondi napisał:

:kawa::kawa::kawa: dla Wszystkich ,,,gorąca i aromatyczna,ale zapachów narobiłam ,,Smacznego

:ciacho:czy:burger: czy:frytki: w/g uznania,,,komu co pasuje,,Milej soboty,,u mnie pada od rana,,

ja zaserwowałam sobie ,,Amaretto" dla odmiany,,,

dzień dobry wszystkim :)Dziękuje za :kawa: i muzykę .Mam dobry humor :) oby tak dalej.Zycze wszystkim spokojnej pracy i przesyłam biziole  cmok, chłopakom tez 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Witam w sobotni poranek.Również gorącej kawy zaparzyłem :kawa::kawa: i po kawałeczku serniczka .  :ciacho:Blondi,niewiasto miła,tradycyjnie :jabłko:

Jakie słodkie powitanie-normalnie się rozpływam od tej słodyczy,,,az się chce pracować przy laptopie,,,Łukaszku ode mnie ogromny jak słonce -CAŁUS!

Ja mam dzisiaj poranek  inny ,jak wszystkie tutaj do tej pory-siedzę sobie z laptopem w kuchni i jem sniadanko -sama jak palec,,,babcia spi jeszcze ,niech sobie pośpi,,,ale nocy nie było,,nie było spania -chyba jednak ten rower Helmuta mi zawirował tam gdzieś-hahahhahaha

pilnowałam babcie -bo chodzi po nocy,,,a mojego kochanego mądrali nie ma:rozpacz:,niech już wraca ,,,brakuje mi tutaj jego,mówcie sobie co chcecie -ja lubię mądralę mojego,,mimo naszych małych zatargów ,,,,ale się narobiło,że ja tęsknię za moim mądralą,,,hahha ale i tak bywa ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adamos1 napisał:

:kawa:  kto na kawe? zapraszam!

jajajjajajajjaja

adamos ja włanczam laptopa w nocy i co widzę ,ze Ty 3 godz, post pisałeś a ja te 3 godz, pospałam i ja na forum a Ty w łóżku-hahahhaha na prawdę Ty mało śpisz,,,mi od czasu do czasu się tylko tak trafi ,że śpię mało,,,ale Ty prawie codziennie---pijemy tą :kawa:

ale nas dzisiaj tutaj dużo nawet,,, ranne ptaszki,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

jajajjajajajjaja

adamos ja włanczam laptopa w nocy i co widzę ,ze Ty 3 godz, post pisałeś a ja te 3 godz, pospałam i ja na forum a Ty w łóżku-hahahhaha na prawdę Ty mało śpisz,,,mi od czasu do czasu się tylko tak trafi ,że śpię mało,,,ale Ty prawie codziennie---pijemy tą :kawa:

ale nas dzisiaj tutaj dużo nawet,,, ranne ptaszki,,

Tajna Kawuśka @Blondi Fajnie mi z Wami :całus:Oj sen, sen ! jest bardzo ważny .. ja jak niedośpię to jestem "niedobra"

Teraz, erika napisał:

Tajna Kawuśka @Blondi Fajnie mi z Wami :całus:Oj sen, sen ! jest bardzo ważny .. ja jak niedośpię to jestem "niedobra"

haha Fajna:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Łukasz napisał:

W moim miasteczku jest duża ZONE i 30 km na godzinę,tempo,jak na samochód super,haha.Blondyneczko,tak sobie myślę,że przy takiej prędkości można się kuskać,haha.Więc dawaj do mnie po obiadku,haha.

Oj  ! Ty zberezniku jeden , Łukaszku 

pobrane (6).jpg

kuśkać????  

wiesz jak się objadłam??? że tylko chyba kuśkać aby to zrzucić,,,hahahahha

a ma Helmut konia???

Ty przyjedz na koniu do mnie,ja będe sama w  wielkim palacu i będę czekala na księcia Łukaszka na koniu,,-hahahha też fajny pomysł..a co,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wiadomość. Otrzymałam ;)

Dobrego dnia życzę Wszystkim :)

Ja od rana porządki w szafie oraz komodach z ubraniami, książkami, dokumentami, lekami i butami. Polowa rzezy juz nie noszona i nie czytana od co najmniej trzech lat. Ubrania i buty do Caritasu, książki do biblioteki. Odrazu luźniej. :)

Aż musiałam lakier zmyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, emma napisał:

Dziękuję za wiadomość. Otrzymałam ;)

Dobrego dnia życzę Wszystkim :)

Ja od rana porządki w szafie oraz komodach z ubraniami, książkami, dokumentami, lekami i butami. Polowa rzezy juz nie noszona i nie czytana od co najmniej trzech lat. Ubrania i buty do Caritasu, książki do biblioteki. Odrazu luźniej. :)

Aż musiałam lakier zmyć ;)

emma co wracam do Polski to wchodzę w swoje szafy i nie wierzę ,że tyle tego mam,bym mogła całą szkołę ubrać,,wory idą ciuchów do Domu Dziecka ,buty nowe w kartonikach wystawiłam ostatnio przed  śmietnikiem,,,mnie ani ubierac ani karmic bo fortunę kosztuję,,,,ale zakupy uwielbiam i galerię,,,dlatego mnie tylko wysłać na wiochę ,tak jak teraz jestem i jest spokój,,,także chyba może pojadę do tego @Łukasza jak jest w mieście? sa galerie??? muszę spytać ,też czy lubi robić zakupy-bo to dla mnie rozrywka i relax ,,,między innymi,,,,

sama już nie wiem czego chcę,galerię czy konia Helmuta czy rower Helmuta ,czy co jeszcze ,,,nie nadążam sama za sobą już ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi,są,ale ja osobiście nie przepadam za galeriami.Znajoma,która też była kiedyś na opiece,ze mną,ale na innej szteli,i jak byliśmy w czasie wolnym na spacerze,zajrzała do KIK i w promocji kupiła spódniczkę,30 euro.Jakie było moje zdziwienie,gdy w KIK w PL,po powrocie takæ samą widziałem za 100 zł.Więc interesu nie ubiła. To pora na kawkę:kawa: i bananka. Aha,kuskać,to tu gdzie mieszkam w PL,znaczy całować,haha,tak więc Helmut ni ma kunia, buu,haha. Buziolki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...