Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Barrakuda

Kawka wypita , ale Blondi kusi tymi ciasteczkami a co niektorzy tak jak ona na diecie...Och...te ciasta , ciasteczka z owocami , o tej porze roku takie smaczne..z galaretka czy bita smietanka.. No coz, trzeba ograniczyc, ale na pewno nie bede sie katowac jakas  extra dieta czy glodowka. Co rano jak zwykle musli z jogurtem albo  jeden styropian z nutella (pieczywko chrupkie) to chyba nie za duzo . Pozniej roznie kombinuje ,  trudniej jest w  weekend ale jest jakas dieta, zapomnialam jak sie nazywa, ze je sie normalnie, oczywiscie bez obzerania piec dni a dwa oszczedniej,  a z  tymi dniami mozna juz  po swojemu experymentowac , no zobaczymy....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Barrakuda napisał:

Widze , ze cie wczoraj nosilo haha...Kazda z nas ma chyba wiecej pomyslow niz facet...tak mysle .No  widzisz , Lukasz nic nie wymyslil dla ciebie na wieczor , rano to pewnie nie mial czasu nic wsadzic a szkoda , bo rano tez niezle brzmi...ta muza.

Mnie codziennie nosi i to strasznie nosi ,,mam chyba straszne braki we wszystkim,,,,cyt: Lukasz nic nie wymyslil dla ciebie na wieczor , rano to pewnie nie mial czasu nic wsadzic a szkoda , bo rano tez niezle brzmi...ta muza."\

a żebyś wiedziała ,że rano cudownie brzmi ta muza-hahahhahahhaha 

Łukaszek wczoraj był tak samo zmęczony jak ja i dzisiaj mam nadzieję nadrobimy wszystko-hahahha abym sie nie przeliczyła tylko,,,,

 

 

a moja dieta cud to raz jest a raz nie ma, ja nigdy nie przestrzegam niczego ,,,u mnie nie ma ani zakazów ani nakazów-wolna amerykanka,,,,ale efekty są super,,,a jem wszystko,,głodna za boga nie wytrzymałabym ,,,

dzisiaj bylismy na zakupach i mój mądrala kupił 12 pączków bo obniżona cena ,,,chyba jednego zjem dzisiaj sobie ,,bo świeży i nawet apetyczny,,,a potem codziennie będzie wpychał w babcie stare pączki jeszcze na jej problemy z wypróżnieniem,,,no ale ja nic nie mam do powiedzenia i niech tak zostanie,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Barrakuda napisał:

Widze , ze cie wczoraj nosilo haha...Kazda z nas ma chyba wiecej pomyslow niz facet...tak mysle .No  widzisz , Lukasz nic nie wymyslil dla ciebie na wieczor , rano to pewnie nie mial czasu nic wsadzic a szkoda , bo rano tez niezle brzmi...ta muza.

oj i faceci mają pomysły a te wsadzenie mnie rozbawiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Wez tu człowieku pracuj jak od rana po głowie chodzą takie muzy-hahahhaha

trzeba chyba iśc na zwolnienie jakies lekarskie?

haha ,żeby to tak szło

no Łukasz nie wsadził to ja wsadzam---po obiedzie coś relaksacyjnego 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, adamos1 napisał:

haha ,żeby to tak szło

no Łukasz nie wsadził to ja wsadzam---po obiedzie coś relaksacyjnego 

 

Do lodzika jak znalazł !! ale się wyrelaksowałam ,,lubię ,lubię,,,

wyobrażałam siebie  pląsającą w zwiewnej sukience ecri na boso gdzieś tam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludkowie kochani.Ale się uśmiałem,haha. Blondi,jesteś kochana,dziękuję za ranny poczęstunek,chociaż przechodzę tutaj nicnierobienie,to do 13 nie mam czasu,by laptopa otworzyć.O 7 basen,o 8 śniadanie,o 9 zawożę dziadka do biura (tam gdzie pracował całe życie,a wydaje mu się że dalej jest szefem,to taka lekka faza demencji),robię zakupy,wracam się do domu robić obiad,o 11 odbieram go z biura,wracamy,kończę obiad,o 12 obiad,sztywny plan dnia,haha,do 15 pauza uff,haha. A jeszcze jest babcia,też jej robię obiad i posiłki,ale jest zdrowa. Wspaniała rodzinka muszę przyznać. Coś mi się emotikonki nie wyświetlają,to wyobraźcie sobie,że serwuję teraz kawusię a blondi słodkiej serwuję także słodkiego arbuza. A muzyczną dedykację dla Blondi prześlę na Czy lubicie to

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu nie zaglądnąc??? @Łukaszku bardzo dobre zakupy zrobiłeś , jestem z Ciebie dumna,,,arbuzek na teraz -super ,,,lodzik poszedł już ,teraz będzie arbuzek-zdrowy i nie tuczy,,,,wielkie dzieki kochany  kolego,,,

już nie długo odpoczniecie ode mnie ,będę taka zalatana na maxa ,abym tylko czegoś po drodze nie pogubila i nie pozapominała ,,,,ale i tak bedę zaglądać bo nie wyobrażam sobie nie zaglądnąc,,,nie ,to nie do mnie podobne,,,,

10 minut temu, Łukasz napisał:

Witajcie ludkowie kochani.Ale się uśmiałem,haha. Blondi,jesteś kochana,dziękuję za ranny poczęstunek,chociaż przechodzę tutaj nicnierobienie,to do 13 nie mam czasu,by laptopa otworzyć.O 7 basen,o 8 śniadanie,o 9 zawożę dziadka do biura (tam gdzie pracował całe życie,a wydaje mu się że dalej jest szefem,to taka lekka faza demencji),robię zakupy,wracam się do domu robić obiad,o 11 odbieram go z biura,wracamy,kończę obiad,o 12 obiad,sztywny plan dnia,haha,do 15 pauza uff,haha. A jeszcze jest babcia,też jej robię obiad i posiłki,ale jest zdrowa. Wspaniała rodzinka muszę przyznać. Coś mi się emotikonki nie wyświetlają,to wyobraźcie sobie,że serwuję teraz kawusię a blondi słodkiej serwuję także słodkiego arbuza. A muzyczną dedykację dla Blondi prześlę na Czy lubicie to

 

@Łukasz masz faktycznie plan dnia sztywny i tak jest co dzien? u mnie są atrakcje bo co minuta inny pomysł zaświta do mózgu mojego mądrali,,a ja musze być zawsze piękna i przygotowana na wszystkie wybryki wyjazdu czy przyjmowania gości, czy jeszcze co innego,,,,ja mam niespodzianki -prawie codziennie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pączki -12 sztuk -świeżutkie ,no musiałam wziąsc się za jednego ,,,rozpływał się skubany w ustach ,,a babci przyszło jeśc starego pączka z 2 dni,masakra,,,ale babcia nie głupia szybko zjadla starocia i prosi o jeszcze jednego i takim cudem udało się jej zjeśc świeżego,,,ja ,żebym mogła zadecydować to ten staroc pączek już dawno by śmietnik zaliczył,no ale mój mądrala rządzi co babcia ma jesc ,,,,

chodzę ,chodzę i nie wytrzymałam i myk na wagę i co widzę ? 4,5 kg poszło, teraz juz w 36 rozm, wejde lekko,,,spadło to co chciałam opneczka jakaś i jest ok!,,to jest dieta cud-zajadać się pączkami i jem wszystko ,nie odmawiam sobie niczego ,,,bez głodzenia taki rezultat ,ale nadrobię szybko -jak wrócę do domku to od razu poleci:piwo: takie zimniutkie i moje ulubione ,,,nadrobie migiem ,,,to mam dobrze ,ze jak chcę schudnąc to schudnę a jak chcę przytyć to migiem mi to wychodzi,,,no to się nawymądrzałam teraz znowu,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barrakuda
5 godzin temu, adamos1 napisał:

haha ,żeby to tak szło

no Łukasz nie wsadził to ja wsadzam---po obiedzie coś relaksacyjnego 

 

Zasluchalam sie...wspanialy relaks. Blondi z jakim lodzikiem ..no wiesz co? Tylko lezaczek i drink i ta muzyka...ale nie dlugo bylo tak pieknie niestety....Wlasnie dowiedzialam sie o zamachu w centrum handlowym w Monachium , sa ofiary . Dopiero Wurzburg , teraz Monachium  moze po Francji teraz kolej na Niemcy?,  Zastanawiam sie czy  jechac ponownie do De. no  chyba , ze na jakas wioche ..

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gość Barrakuda napisał:

Zasluchalam sie...wspanialy relaks. Blondi z jakim lodzikiem ..no wiesz co? Tylko lezaczek i drink i ta muzyka...ale nie dlugo bylo tak pieknie niestety....Wlasnie dowiedzialam sie o zamachu w centrum handlowym w Monachium , sa ofiary . Dopiero Wurzburg , teraz Monachium  moze po Francji teraz kolej na Niemcy?,  Zastanawiam sie czy  jechac ponownie do De. no  chyba , ze na jakas wioche ..

właśnie jadłam lodzika w czekoladzie i tak wyszło,,,u mnie było przeokrutnie gorąco do południa i tylko lodziki szły ,,,,a teraz leje i zimno,,,o jakim leżaczku piszesz i o jakim drineczku ,,,z PDP mamy kanapy i taborety i herbatę,,,,a ,że wszystkim sie wszystko kojaży z czyms tam???? to nawet fajnie-hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barrakuda

No ja na tym lezaczku z drinkiem sluchalam muzyki.... A ty akurat konsumowalas lodzika  i ok. i tylko to mialam na mysli, nic innego.  Mnie do tej muzyki jakos lodzik zusammen nie pasi , wole taki  wlasnie relax  i tak sobie rozmyslac przy tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość Barrakuda napisał:

No ja na tym lezaczku z drinkiem sluchalam muzyki.... A ty akurat konsumowalas lodzika  i ok. i tylko to mialam na mysli, nic innego.  Mnie do tej muzyki jakos lodzik zusammen nie pasi , wole taki  wlasnie relax  i tak sobie rozmyslac przy tym...

nie raz, nie ma  wyboru -bierze sie to co się ma i leży się tam ,gdzie jest super miejsce ,,,no przecież nie jestem na Florydzie pod palmami -tylko w pracy-hahahha dobrze ,że taki jest wybór,,,jaki jest,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barrakuda

Jasne ,  w pracy jak to w pracy , jak sie nie ma co sie lubi....Lezaczek na swoim balkonie to co prawda nie   Floryda i palmy hahaha ale zawsze cos...pomarzyc mozna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem marzycielką i to jaką,,,,zaraz będzie i leżaczek i wszystko,,,aby trochę jeszcze pogody było,,,impreza na tarasie będzie -a co!!! człowiek jak wraca do domu to musi się przez jeden dzien znowu odnalesc we wszystkim ,,,a potem jak się już odnajdzie to znowu pakuje się i znowu wypad z domu,,,ale jak lubię taką tułaczkę,,chyba lubię bo nie mam na razie innego wyboru,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barrakuda

Dokladnie tak  jest ,  czas w domu szybko leci  niestety a  ta praca ma tez plusy , ale teraz po tych newsach  nie za bardzo mam ochote wyjezdzac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, jak ja ciężko pracuje? prawie cały dzień na laptopie siedzę z małymi przerwami,,,to jest praca opiekunki,,hahahha nie jest zle ,,,ale moją następczynie to już ustawi mądrala po swojemu,,chyba ,że będzie taka mądra jak ja i się nie da,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Widzicie, jak ja ciężko pracuje? prawie cały dzień na laptopie siedzę z małymi przerwami,,,to jest praca opiekunki,,hahahha nie jest zle ,,,ale moją następczynie to już ustawi mądrala po swojemu,,chyba ,że będzie taka mądra jak ja i się nie da,,,

Prawidłowo:) @Blondi a Ty myślisz,że ja inaczej  ,moja pdp idzie zawsze spać po 18 a ja siedzę i kukam na laptop:) zaraz ide spać .Dobrej Nocy wszystkim życzę  a może ktoś lubi :piwo: to prosze

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

Prawidłowo:) @Blondi a Ty myślisz,że ja inaczej  ,moja pdp idzie zawsze spać po 18 a ja siedzę i kukam na laptop:) zaraz ide spać .Dobrej Nocy wszystkim życzę  a może ktoś lubi :piwo: to prosze

Nie podpuszczaj tym :piwo: bo zaraz imprezę rozkręcę,,,tylko z kim jak wszyscy zaraz do wyrek pójdą spać!!! ja też się zakwalifikuję do wyrka -chodz leżę na nim prawie cały dzien,,

ale masz fajnie erika -tak szybko chodzi spac PDP i super,,,jutro nowy dzień i nowe wrażenia i nowe emocje,,,,śpij spokojnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erika,nie kuś piwkiem,haha.Ale dziękuję za piwko. W sąsiednim pokoju mam barek,w pomieszczeniu,które przypomina lokal barowy,witryna,lada,no i alkohol,a dziadek mi powiedział,że mogę się częstować. Tylko nie wziął pod uwagę jednego,kto będzie go woził,gdyby zatrzymała nas policja,a ja promile w organizmie mam .,,prawo jazdy zabrane,mandat do zapłaty.Mam jedną zasadę, na szteli nie piję alkoholu, a jestem zdeklarowanym przeciwnikiem zasiadania za kółkiem po spożyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha już dodaje ,taki zestaw mi pasuje---wszystkiego......wszystkim-Pa.

11 godzin temu, Gość Barrakuda napisał:

Zasluchalam sie...wspanialy relaks. Blondi z jakim lodzikiem ..no wiesz co? Tylko lezaczek i drink i ta muzyka...ale nie dlugo bylo tak pieknie niestety....Wlasnie dowiedzialam sie o zamachu w centrum handlowym w Monachium , sa ofiary . Dopiero Wurzburg , teraz Monachium  moze po Francji teraz kolej na Niemcy?,  Zastanawiam sie czy  jechac ponownie do De. no  chyba , ze na jakas wioche ..

ja polecam Amazonie ,lub bezkresne połacie Australii ,obecnie nie ma juz  bezpiecznych zakątków,no cóż  tak madry okazał się człowiek.Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...