Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry kochani kawę dla Was zaparzyłam ,wiem ,wiem,że jest wcześnie ale coś mi się tu poprzestawiało w moim zegarze biologicznym i budzenie się 4-5 rano to już norma.Dziwne bo jak pracowałam pod Berlinem to o 7 ciężko mi było zwlec się z łóżka a tu tak wcześnie się budzę chyba tu jakaś inna strefa klimatyczna ha ha.Podobno wczoraj już miało tu padać a była piękna pogoda prawie 24 stopnie ciekawe jak będzie dzisiaj?.Spokojnego i pogodnego czwartku wszystkim życzę.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry kochani kawę dla Was zaparzyłam ,wiem ,wiem,że jest wcześnie ale coś mi się tu poprzestawiało w moim zegarze biologicznym i budzenie się 4-5 rano to już norma.Dziwne bo jak pracowałam pod Berlinem to o 7 ciężko mi było zwlec się z łóżka a tu tak wcześnie się budzę chyba tu jakaś inna strefa klimatyczna ha ha.Podobno wczoraj już miało tu padać a była piękna pogoda prawie 24 stopnie ciekawe jak będzie dzisiaj?.Spokojnego i pogodnego czwartku wszystkim życzę.

Dzięki za :kawa: właśnie siorbię ze smakiem. Doooobra jest, gorąca, aromatyczna, mniam... Cieszmy się pogodą bo im dłużej słonko świeci tym dłużej nie dopadnie nas depresja jesienna :d No a kto rano wstaje temu pan Bóg daje...tylko co?  Więcej pracy? ;) Miłego dnia wszytkim życzę :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Dzięki za :kawa: właśnie siorbię ze smakiem. Doooobra jest, gorąca, aromatyczna, mniam... Cieszmy się pogodą bo im dłużej słonko świeci tym dłużej nie dopadnie nas depresja jesienna :d No a kto rano wstaje temu pan Bóg daje...tylko co?  Więcej pracy? ;) Miłego dnia wszytkim życzę :serce:

Jeszcze gorąca jest? ha ha a na tym zleceniu nie mogę powiedzieć,że się przepracowuje ha ha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry kochani kawę dla Was zaparzyłam ,wiem ,wiem,że jest wcześnie ale coś mi się tu poprzestawiało w moim zegarze biologicznym i budzenie się 4-5 rano to już norma.Dziwne bo jak pracowałam pod Berlinem to o 7 ciężko mi było zwlec się z łóżka a tu tak wcześnie się budzę chyba tu jakaś inna strefa klimatyczna ha ha.Podobno wczoraj już miało tu padać a była piękna pogoda prawie 24 stopnie ciekawe jak będzie dzisiaj?.Spokojnego i pogodnego czwartku wszystkim życzę.

Dziękuje Joluś :serce: za aromatyczny poranek z kawusią :kawa: pyszna, a więc dołożę po kawałeczku słodkości :ciacho: i nieco lodowych węglowodanków :lody: Życząc Tobie i Wszystkim w Opiekunkowe :serce: Pogodnego i słonecznego oraz miłego a szczególnie spokojnego dziś dnia... :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dzięki kelnerko i dyżurna @jolantapl., za:kawa:,,,piję też aż zrobi mi się nie dobrze,aż będę miała przedosyt,

Co nam przyniesie nowy dzień? Napewno jakies niespodzianki,lubie niespodzianki i nie planowane wydarzenia i sytuacje,pcham się od rana w jakiejs sensacje:płacz: po czorta mi tobuziaki wszystkim na cudowny dzien z :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

ha ha cudowny dzień ha ha już to widzę dziadek się dzisiaj zbuntował i nie chce wstać z łóżka a jeszcze wczoraj obiecywał kąpiel i golenie no i jak tu facetowi wierzyć? prędzej czy póżnie zawsze Cię okłamie.

Fajnego masz dziadka, to nie dziadek kłamie tylko demencja:hahaha::płacz: a niech się nie goli,musi to rano robic,potem mu zaswita:święty:,ze jest brzidki i musi się golnäc,nie bądź jak ,,szwajcar":love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Fajnego masz dziadka, to nie dziadek kłamie tylko demencja:hahaha::płacz: a niech się nie goli,musi to rano robic,potem mu zaswita:święty:,ze jest brzidki i musi się golnäc,nie bądź jak ,,szwajcar":love:

hm nie lubię nie ogolonych facetów no jednodniowy zarost może być ale bez przesady ha ha a on nawet z łóżka nie chce wstać a co dopiero się golić cięzki orzech do zgryzienia mam .Ja chce na baseny ,na koncert .......

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek zażyczył sobie kawę do łóżka jak przyniosłam kawę to spytał a gdzie śniadanie? ha ha chciało mi się kawy do łóżka to teraz mam ha ha mówisz i masz tylko,że to ja chciałam kawę do łóżka ale może to wszystko jedno kto komu przynosi tą kawę do łóżka ha ha nie ma co fajnie mi się dzień zaczął .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Dziadek zażyczył sobie kawę do łóżka jak przyniosłam kawę to spytał a gdzie śniadanie? ha ha chciało mi się kawy do łóżka to teraz mam ha ha mówisz i masz tylko,że to ja chciałam kawę do łóżka ale może to wszystko jedno kto komu przynosi tą kawę do łóżka ha ha nie ma co fajnie mi się dzień zaczął .

Pewnie chciał Ciebie do łóżka ;-) A kawa to miał być miły dodatek ;-)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Beata Giz napisał:

Pewnie chciał Ciebie do łóżka ;-) A kawa to miał być miły dodatek ;-)

ha ha ale dało mi to do zastanowienia przecież jak facet się w nocy dobrze spisze to kawa mu się należy moze być nawet do łóżka ha ha ha a ja lubię parzyć kawę z rana no i zazwyczaj wcześniej wstaje ha ha

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, jolantapl. napisał:

ha ha ale dało mi to do zastanowienia przecież jak facet się w nocy dobrze spisze to kawa mu się należy moze być nawet do łóżka ha ha ha a ja lubię parzyć kawę z rana no i zazwyczaj wcześniej wstaje ha ha

No może mu się w nocy śniło, że się dobrze spisał ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dzisiaj dzień laptopka :hahaha: dupsko będzie aż bolało od siedzenia ,,chyba ,że za coś się wezmę,,np, za potowarzyszenie ,:love:ale ale chyba ,,mam robotę ,,lakierowanie ,,bardzo lubię malen malen i czemu mam nie popędzelkować sobie tu i tam:hahaha: tylko zaraz nie wyobrażajcie sobie innego pędzelkowania:święty: 

@jolantapl. baseny i restauracje i kawa do lóżka,koncerty  to wszystko jest do zrealizowania,,,pomarz sobie tylko i się spełni,,a czemu by nie? mi tylko się ma spełniać ,,ja życzę wszystkim aby szczęsliwie spędzali wszędzie czas czy to w pracy czy w domu czy na jakimś specjalnym urlopie,,:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Blondi napisał:

Ja mam dzisiaj dzień laptopka :hahaha: dupsko będzie aż bolało od siedzenia ,,chyba ,że za coś się wezmę,,np, za potowarzyszenie ,:love:ale ale chyba ,,mam robotę ,,lakierowanie ,,bardzo lubię malen malen i czemu mam nie popędzelkować sobie tu i tam:hahaha: tylko zaraz nie wyobrażajcie sobie innego pędzelkowania:święty: 

@jolantapl. baseny i restauracje i kawa do lóżka,koncerty  to wszystko jest do zrealizowania,,,pomarz sobie tylko i się spełni,,a czemu by nie? mi tylko się ma spełniać ,,ja życzę wszystkim aby szczęsliwie spędzali wszędzie czas czy to w pracy czy w domu czy na jakimś specjalnym urlopie,,:serce:

Wiem płot będziesz malowała ha ha ha pozdrawiam Was buziaki miłego malowania mam nadzieję,że wspólnie ha ha

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, jolantapl. napisał:

Wiem płot będziesz malowała ha ha ha pozdrawiam Was buziaki miłego malowania mam nadzieję,że wspólnie ha ha

Żaden płot ,,jaki płot ,,tutaj nawet płotów nie ma ani furtek-hahahha dom otwarty ,,:święty: nawet dopuscić mnie nie chce ,,do tego malen malen ,,,więc ja nie będe wyrywna w tym przypadku też,,,chodząca cierpliwośc ze mnie,,:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Blondi napisał:

Żaden płot ,,jaki płot ,,tutaj nawet płotów nie ma ani furtek-hahahha dom otwarty ,,:święty: nawet dopuscić mnie nie chce ,,do tego malen malen ,,,więc ja nie będe wyrywna w tym przypadku też,,,chodząca cierpliwośc ze mnie,,:love:

Dom otwarty mówisz to co w każdej chwili mogę Was odwiedzić? ha ha ale ja z drzwiami wchodzę ha ha jak nawet płotu nie macie ha ha tak to bym chociaż na furtce się zatrzymała ha ha .Napisz mi na privka gdzie jedziesz do pracy w listopadzie ok?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Blondi napisał:

Żaden płot ,,jaki płot ,,tutaj nawet płotów nie ma ani furtek-hahahha dom otwarty ,,:święty: nawet dopuscić mnie nie chce ,,do tego malen malen ,,,więc ja nie będe wyrywna w tym przypadku też,,,chodząca cierpliwośc ze mnie,,:love:

@Blondi czyżby malen malen ławeczkę dla zakochanych? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy już poszli spać? nic się u Was dzisiaj nie wydarzyło ciekawego? Jak ja teraz pójdę spać to o 2 w nocy się obudzę i po domu będę się tłukła ,już dzisiaj córka się pytała o której ja wstaje? chcecie,żeby mnie stąd wyrzucili ha ha już jej miałam powiedzieć,że teraz to też mój dom na jakiś czas ha ha ale powiedziałam tylko,że w swoim domu też tak wcześnie wstaje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, jolantapl. napisał:

Wszyscy już poszli spać? nic się u Was dzisiaj nie wydarzyło ciekawego? Jak ja teraz pójdę spać to o 2 w nocy się obudzę i po domu będę się tłukła ,już dzisiaj córka się pytała o której ja wstaje? chcecie,żeby mnie stąd wyrzucili ha ha już jej miałam powiedzieć,że teraz to też mój dom na jakiś czas ha ha ale powiedziałam tylko,że w swoim domu też tak wcześnie wstaje.

Nie śpię i długo nie będę bo dziadek atrakcje mi zaserwował. Cały parter musiałam wyprać i umyć i pralkę nastawić. A dlaczego? Wszyscy się domyślają? A byłam świeżo po kąpieli :rozpacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Katii czekaj cierpliwie karta powinna dojsc ,,nieraz i miesiąc to zajmuje ,,,spokojnie ,,chyba ze po 2 msc, cisza to wtedy działac trzeba,,

A ja jak rano włączylam sie na forum to przez cały dzień tak sterczę tutaj ,,a mnie nie było,,jak zwykle niedawno wróciłam ,,ale muszę narazie odpocząc od pisaniny ,,bo nie jeden i jedna nie wierzy w moje bajkowe życie,,ale takie mam,,,:love: na każdym kroku słyszę od swojego słodziaka jak ładnie wyglądam :hahaha: więc się staram ładnie pindrzyć i się stroić,,,ok! dośc ,,bo przedobrzeje ,,,:serce:

@Mirelka1965 nie znamy godziny ani dnia kiedy nas może spotkać niespodzianka ,,,taka ta nasza praca,,nieraz aż za dużo tego gówna ,,ale cóż,,oj oj tam ,,swojskie zapachy,,,

@jolantapl. Ty też jak ja w De ,,wstaję z kurami,,,jak za szybko pójdę spac to też budzę sie o 2 czy 3 w nocy i już myślę o kawie,,często jak wstanę to i piję kawę  pogadam na telefonie bo mam z kim o tej nocnej porze i potem strasznie wracam do łóżka aby dalej bardzo spać:płacz: ale zanim zasnę to mam przed sobą następną bajke jaka mnie czeka,,,hahhaha 

Ale teraz już grzecznie ,,Dobranoc" bo już pora zamknąc buzkę ,,aby odpoczęła ,,,:love::spioch::hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...