Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Blondi napisał:

:kawa::kawa::kawa::kawa: otwierac oczy i pić kawę-podałam do łóżeczka -jakie ja mam super maniery od rana i czyż się nie nadaje do pałacu? latam z tacami i kawusią od rana,,,fajnego dnia życzę,,,Wszystkim !

Witam :) smaczna kawusia miłego dzionka wszystkim życzę 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabłuszko dawno zjedzone ,następne będzie w nocy,,,też czerwone:jabłko:

a teraz powiem Wam ,jaką zupę dzisiaj jadłam,,kartofel,marchweka ,szynka wędzona i kapusta włoska i 2 lyżeczki bulionu i wszystko w szybkowar i woda i  zupa gotowa,,,,łyzka stoi na bacznośc,,,daj boże ,że była dobra i nawet zjadliwa,,,,

miałam dzisiaj wypady ze swoim mądralą po lekarzach i rentgenach i nawet muszę powiedzieć ,że szybko wszystko było załatwione -łącznie z wynikiem,, ale jezdzić autem , to mój mądruś nie potrafi ,oj nie ,nie raz bym już go przesadziła na pasażera ,bo nawet zaparkowac nie umie ,,,to ja w porównaniu do niego to jestem mistrzem kierownicy,,,,hahahahha

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem taką żone PDP---żegnała się  i tylko zasuwała 120 a nie chciała mi dać jechać ,bo to jej żywioł   ha ha teraz jest koło 90-ki  i zabrali jej prawo jazdy ,bo spowodowała wypadek.Nieraz dzwonie do niej ha ha-stara miłość   ha ha

Edytowane przez adamos1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszłam zobaczyć co robią moi PDP i pan śpi a pani siedzi koło niego i patrzy się przed siebie .Jak mnie zobaczyła to od razu z tego krzesła i do mnie,więc poszłam po lody i zabrałam ją do kuchni aby tam sobie pogadać i zjeśc te lody ,aby hrabiemu nie przeszkadzac w spaniu,,,a hrabia się od razu obudził ,jak uslyszał smichy i chichy w kuchni i zły!!!!!! wracamy po chwili i mówię ,ze zjadłyśmy lody ,żona zadowolona a pan domu zły i jak nigdy nie chce loda tak teraz ,a gdzie jest lód dla niego,,przyniosłam mu tego loda ale zły i to było widać ,bo jak to opiekunka zadecydowała sama o lodach jak to on decyduje ,czy może żona  zjesc czy nie-hahhahahah wyprzedziłam tym razem mądralę,,,,nie raz chce się dobrze zrobić a wyjdzie inaczej,biedna ta żona jego ,ona normalnie s......la od niego jak mnie widzi ,to chce być ze mną,,,,ale pan każe siedziec to ma siedzieć i nie ma gadania żadnego,,,brrrr nigdy w życiu takiego faceta ,nigdy,,,nie wyobrażam sobie aby mną ktoś tak rządził,,,,nigdy w życiu,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • przebilam Was dzis chyba wszystkich we wstawaniu :) obudzilam sie jak nigdy: 4:18 i buszuje z nudow po internecie :) milego dzionka Wam zycze:)
  • @Blondi to masz wesole zycie z tym hrabio-mądralą :)widze, ze ta jego żonka bratnią dusze w Twobie znalazla :) no i fajnie... ona ma w Tobie sprszymierzenca w stawianiu czoła mądralińskiemu :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::kawa::kawa: kawusia na 7 godzinę,, @Betty to którą już kawkę pijesz -ranny ptaszku?

Wstawwać pozostali -nie ma co tracić dnia,,,,

musze coś dla miłego kolegi @Łukasza przygotować na poranne powitanie a co? 

kawa.jpg

a dla wszystkich fajnych 

buziak.jpg

od czerwonych jabłek mam takie usteczka-hahahha

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

@Betty to którą już kawkę pijesz -ranny ptaszku?

ale ja jeszcze sie z lozka nie wygramolilam.... zadnej kawki nie bylo :( 

ja mam dzis troche smutny dzien, bo dzis sa 7-me urodzinki mojej Milusi, a ja tutaj jestem..

 

 

Edytowane przez Betty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Betty napisał:

ale ja jeszcze sie z lozka nie wygramolilam.... zadnej kawki nie bylo :( 

ja mam dzis troche smutny dzien, bo dzis sa 7-me urodzinki mojej Milusi, a ja tutaj jestem..

 

 

Betty i to sa te nasze najsmutniejsze chwile gdzie coś się dzieje w domu a my daleko od tego domu ,,,znam to też ,,,ale siadaj na skypa i uczestnicz razem z nimi na urodzinkach,,,

Godzinę temu, adamos1 napisał:

witam i ja i tak nie maluj tych usteczek.:kawa:

hahahhaha no może nie na czerwono ale maluję usteczka ,i znowu powiesz ,że to nie naturalne -wiem ,wiem ale ja cała jestem już taka ,,,,

18 minut temu, Łukasz napisał:

:kawa: i życzę miłego dnia☺  Blondi,dziękuję za buziaka i odwzajemniam ☺:ciacho:cmok

jak romantycznie Łukaszku  ,ja wstaję i od rana myślę bardzo pozytywnie i radośnie i tak bez stresowo,,,,chodz też mnie nachodzą smutki straszne ale staram się je szybko odganiać ,,,

od rana całusy i cmoki i od razu przyjemniej wszystkim -a teraz do pracy,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, adamos1 napisał:

sama nigdy !  muzyka ponoć łączy ,wierze w to dalej ha ha.

masz rację adamos -tak złączy muzyka ,że nie idzie rozłączyć i muzyka bardzo dużo wnosi w samych nas , na każdą częsc ciała  muzyka ma bardzo duży wpływ,,no niech poleci nutka i już cały chodzisz ,,,jedziemy autem z PDP i leci muzyka i wiecie,że jestem w innym swiecie wtedy ,mysle o takich cudownych rzeczach i chwilach ,zapominam ,że jestem w pracy z PDP,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie zaskoczyliscie -brawo ! :kawa: pycha i już jedna poszła ,,,Jak tu gwarno,,Łukasz ja bym jeszcze spała ,adamos co jadłeś wczoraj ,że Ciebie pogonilo do wczesnego poruszania,,erika też nie może spać na wolnym ,,,chyba lato jest przyczyną małego i krótkiego spania,,,ale jest bardzo miło mieć kawusię podaną na tacy-kocham takie luksusy,,, słonecznego dnia Wam życzę,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

A gdzie nasza @Betty -jeszcze chyba spi! :kawa: czeka .

właśnie wstalam jakies pol godz temu, ale jeszcze leze i stukam w laptopa... moja pdp w nocy miala znowu jakies zwidy i nie pospala, dopiero po polnocy usnela to jej dam troszke pospac i zaraz pojde ją budzic i kawke sobie robic :)

m,ilego dnia dla pracujacych i dla urlopujacych sie

aha, przyjaciolka u nas w miescie ma kolege, ktory jest dyrektorem urzedu pracy, idzie dzis do niego poytac o oferty na zasadach wspolpracy urzedu poprzez Eures z agenturami szwajcarskimi, jak bede cos konkretnego wiedziec to Wam napisze, ona liczy, ze wezmie rozwod z De i przeniesie sie na Szwajcarie kasą i miodem płynącą, ja tez bym chciala, taki am zamiar i jak sie uda, to chcialabym w Waszym towarzystwie docelowo tam pracowac... pomyslcie, zarabiajac 2 razy tyle co teraz moznaby 2 razy wiecej czasu z rodzinka spedzac, a mniej w pracy :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...