Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Blondi napisał:

Ale jak teraz fajnie telefonia działa ,,roaming znieśli to wszyscy jak wariaty dzwonią,,teraz nowa moda na numery jest:serce::love: na numery przez numery :hahaha: och tam!!!

@Blondi znieśli i nie znieśli. Co 2 miesiące trzeba się logować w polskiej stacji bazowej :( No i tylko 2gb internetu free. Ale jak dzwonią to ciebie nic nie kosztuje :d to i niech dzwonią xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi znieśli i nie znieśli. Co 2 miesiące trzeba się logować w polskiej stacji bazowej :( No i tylko 2gb internetu free. Ale jak dzwonią to ciebie nic nie kosztuje :d to i niech dzwonią xd

@Mirelka1965 ja nie mam limitu,,żadnego ,,internetu w Pl mam dużo i też korzystam z niego  w De,,ani grosika nie doliczają mi, a i dzwonic mogę na wszystko i do wszystkich,,bo w abonamencie nie mam limitu,,wszystko zalezy jaki kto ma abonament i co ma za darmo w nim,,,na kartę to wiadomo ,że jest inaczej całkiem,,,:hahaha: także teraz to nie straszne mi miejsce ,gdzie w razie co zabraknie mi tego okna na świat,,,bo otwieram swoje wrota i działam,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Maria Jolanta napisał:

O ile ktoś ma zasięg :( Do mnie nawet SMS-y przychodzą po kilku godzinach albo w ogóle. :(

 

@MariaJolanta to witaj w klubie :$ Ja to nawet internetu nie odbieram :rozpacz: i lecę na polskim. Jaki rachunek dostanę to nawet się boję pomyśleć :nie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

@MariaJolanta to witaj w klubie :$ Ja to nawet internetu nie odbieram :rozpacz: i lecę na polskim. Jaki rachunek dostanę to nawet się boję pomyśleć :nie:

Kiedyś za 300mb pobranego internetu przed zniesieniem roamingu zaplaciłam około 100zl,,uzywałam tego internetu swojego bardzo oszczędnie przez 3 dni ,,tylko 3 dni i 100 zl poleciało:hahaha: ale wtedy nie patrzylam na kasę ,,,patrzyłam na wydostanie się z zamknięcia ,,na zamoczenie dziubka nosa w oknie na swiat:hahaha: teraz w razie co to i 14 Gb by mi zabrakło znając moje możliwości,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 ja nie mam limitu,,żadnego ,,internetu w Pl mam dużo i też korzystam z niego  w De,,ani grosika nie doliczają mi, a i dzwonic mogę na wszystko i do wszystkich,,bo w abonamencie nie mam limitu,,wszystko zalezy jaki kto ma abonament i co ma za darmo w nim,,,na kartę to wiadomo ,że jest inaczej całkiem,,,:hahaha: także teraz to nie straszne mi miejsce ,gdzie w razie co zabraknie mi tego okna na świat,,,bo otwieram swoje wrota i działam,,,:hahaha:

@Blondi i mnie się zdawało że mam full wypas :hahaha: Ja w Orange jestem i nakładają takie ograniczenia. Pewnie masz rację że jaki abonament i sieć takie możliwości. Podaj jak możesz jaki i gdzie masz ten wypasik,może na priv coby moderator mnie nie wykasował za treści reklamowe xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Kiedyś za 300mb pobranego internetu przed zniesieniem roamingu zaplaciłam około 100zl,,uzywałam tego internetu swojego bardzo oszczędnie przez 3 dni ,,tylko 3 dni i 100 zl poleciało:hahaha: ale wtedy nie patrzylam na kasę ,,,patrzyłam na wydostanie się z zamknięcia ,,na zamoczenie dziubka nosa w oknie na swiat:hahaha: teraz w razie co to i 14 Gb by mi zabrakło znając moje możliwości,,

@Blondi to ja właśnie za wyściubianie i wyrywanie zapłacę :rozpacz: a też ostrożna jestem O.o No a uzależniona już  jestem od Forum to co mam zrobić? Płakać i płacić :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi i mnie się zdawało że mam full wypas :hahaha: Ja w Orange jestem i nakładają takie ograniczenia. Pewnie masz rację że jaki abonament i sieć takie możliwości. Podaj jak możesz jaki i gdzie masz ten wypasik,może na priv coby moderator mnie nie wykasował za treści reklamowe xd

ja też jestem w Orange ,,mam w abonamencie za darmoche do wszystkich rozmowy,,mam internetu 4 Gb ale sobie dokupilam jeszcze za 9 zl u nich 10 GB i lecę na tym,,mi starcza jak narazie,,czy mi coś skracają? jeszcze nie zauważyłam,,,ale  żadnych dodatkowych oplat nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego ja w ciągu 2 tygodni potrafię zrobić więcej niż moja rodzina przez 2 miesiące przy czym mam jeszcze czas na pisanie na forum i klepanie przez telefon oprócz tego sprzątam dom ,gotuje obiady ,piorę ,prasuje załatwiam sprawy urzędowe nie tylko swoje ,chodzę po lekarzach spotykam się ze znajomymi ,robię porządki w ogrodzie hm może moja rodzina powinna się nad tym zastanowić bo ja w swoim domu pracuję 24 h za darmo więc moje wyjazdy do de to są wczasy pod gruszą :płacz::rozpacz: ale pojechałam po bandzie chyba mam dzisiaj zły dzień :( dobrze,że pogoda chociaż ładna to pranie mi szybko schnie przecież muszę wszystko poprać ,poskładać i w szafce każdemu ułożyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. to tak właśnie jest ,,jak się wpadnie w dom,,jakaś masakra ,,wszystko raptem trzeba zrobić,,dlatego tak kocham wracać do domu:płacz: żartowałam,,,:hahaha:dobrze ,że ja już dzieci nie mam w domu,,chodz nigdy nie składałam swojej córce ,ani porządków nie robiłam u niej,,nie mój pokój i nie moje zabawki,,więc jedno miałam z głowy,ale przy sobie oborobić wszystko to trzeba czasu i atłasu:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

@jolantapl. to tak właśnie jest ,,jak się wpadnie w dom,,jakaś masakra ,,wszystko raptem trzeba zrobić,,dlatego tak kocham wracać do domu:płacz: żartowałam,,,:hahaha:dobrze ,że ja już dzieci nie mam w domu,,chodz nigdy nie składałam swojej córce ,ani porządków nie robiłam u niej,,nie mój pokój i nie moje zabawki,,więc jedno miałam z głowy,ale przy sobie oborobić wszystko to trzeba czasu i atłasu:hahaha:

Moje dzieci są w domu i chyba jeszcze długo będą :rozpacz::hahaha: postanowiłam więc przestać przyjeżdżać do domu na dłużej zamknę wtedy oczy i udam,że nic nie widzę przez kilka dni wytrzymam :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec powiem Wam,ze po 17 latach wzielam rozwod z Orange,uwazalam ze jako stary wierny klient powinnam dostac w abonamencie jakies wieksze profity ale niestety....teraz tyle konkurencji na rynku ze wybralam Premium Mobile ale w duecie super oferta za 24,99 no limit i 10GB internetu dobra zmiana?wydaje mi sie ze bardzo dobraa najwazniejsze to, ze w kazdej chwili moge rozwiazac umowe nie mam zadnej zobowiazujacej daty.  I tak powinni inni tez podejsc do klientow bez limitu do wszystkich 10 lub wiecej GB internetu i bez terminu umowa

i podobnie jest z agencjami czym dluzej siedzisz w jednej tym mniej Cie doceniaja  za to nowych witaja szeroko otwartym portfelem hehehe:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, olivia napisał:

wiec powiem Wam,ze po 17 latach wzielam rozwod z Orange,uwazalam ze jako stary wierny klient powinnam dostac w abonamencie jakies wieksze profity ale niestety....teraz tyle konkurencji na rynku ze wybralam Premium Mobile ale w duecie super oferta za 24,99 no limit i 10GB internetu dobra zmiana?wydaje mi sie ze bardzo dobraa najwazniejsze to, ze w kazdej chwili moge rozwiazac umowe nie mam zadnej zobowiazujacej daty.  I tak powinni inni tez podejsc do klientow bez limitu do wszystkich 10 lub wiecej GB internetu i bez terminu umowa

i podobnie jest z agencjami czym dluzej siedzisz w jednej tym mniej Cie doceniaja  za to nowych witaja szeroko otwartym portfelem hehehe:d

Rewelacja!  Kumpela ma coś takiego. Jak jest tu to cacy. Ale w domku to przy rozmowach do de płaci jakieś pieniążki. Trzeba Recherche wykonać. Dzięki za podpowiedź :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@olivia a wiesz ,że z tym Orange to masz słuszną rację i z tymi agencjami też? popieram,,bo taka prawda,,ja jeszcze musze też zrobić porządek z Orange ,zobaczymy co mi zaproponują ,,a jak co to myk do innych i bez zastanowienia to zrobię,,a też jestem z Orange bardzo długo jak piszesz? 17 lat? tak też jestem od początku jak tylko weszli na rynek,,wtedy jeszcze była inna  nazwa chyba  Idea,,coś chyba takiego ,,,nikt starucha nie doceni za joalnośc,,nikt i nic,,więc trzeba iśc po rozum do głowy i dzialać samemu i nie dac się wykiwać,,teraz jeszcze mam narazie dobrze ,,ale więc nie zmieniam,,ale ale ale ,,,,:hahaha: życie toczy sie dalej ,,,,

@jolantapl. jak ja Ci dziękuję za przypomnienie o :kawa: ,,tak popadłam w nauke tego niemieckiego ,że zatraciłam się w czasie,,,dzięki i już robię sobie szybko bo Twoja chyba już wystygła :kawa:a jak nie to szybko ró swieżą dla mnie ,,,bo mam pragnienie,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, jolantapl. napisał:

Zapraszam Wszystkich na popołudniową :kawa:.

Dzięki za :kawa:. Czy bita śmietana jest dazu? Chciałam poczęstować jogurtowym ciastem z truskawkami ale za wielkie jest (znaczy zdjęcie-a nie ogarnęłam jeszcze jak zmniejszyć). Następną razom mili moi :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzięki za :kawa:. Czy bita śmietana jest dazu? Chciałam poczęstować jogurtowym ciastem z truskawkami ale za wielkie jest (znaczy zdjęcie-a nie ogarnęłam jeszcze jak zmniejszyć). Następną razom mili moi :love:

To chodz kawałeczek wcisnij nam tutaj:płacz: my całego nie chcemy,,my jesteśmy skromniutki naród i chcemy tylko okruchy,które się tutaj zmieszczą:hahaha: takie pycha ,że już je zjadam z tego talerza,,,:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Łukasz napisał:

kupiłem za swoje,powiedziałem,że to imieninowe,haha,dostali po kawałku,a reszta dla mnie:hahaha: fakt,serniki uwielbiam,bardziej niż torta np

Szaleństwo w biały dzien,,fortuna poszła ,,ale co tam,,Edekowy też zjadliwy serniczek,,,ja dzisiaj sie nie zapycham ciastem,,ale za to orzeszkami przeróżnymi,,jak nie jednym to drugim sobie dogodzę,,:hahaha:

dawaj ten serniczek -też malutki kawałeczek aby smaka poczuć i wystarczy,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blondi napisał:

To chodz kawałeczek wcisnij nam tutaj:płacz: my całego nie chcemy,,my jesteśmy skromniutki naród i chcemy tylko okruchy,które się tutaj zmieszczą:hahaha: takie pycha ,że już je zjadam z tego talerza,,,:p

:tort: a co tam. Może być taki ersatz? @Łukasza z serniczkiem nie przebiję :święty:. Smacznego! No i szykujemy się do kolacyjki :burger: która na pewno nie będzie taka kaloryczna jak załącznik ;) Miłego popołudnia :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

@Łukaszku serniczki ja też uwielbiam:p ale lubię swojskie:hahaha: mam fajny przepis "sernik kogutka" :love:bo to naprawdę jego sernik:p 

@erika no zaraz jeszcze napiszesz z Twoich jajeczek i jego śmietanki,,,hahahha :hahaha: wiem i wierzę ,że to jego serniczek ,,,nie chwalaj się tutaj tylko do roboty aby produktów na serniczek nie zabraklo:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...