Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

Ja godzinę temu dojechałam 19 godzin jazdy .Pozdrawiam Was wszystkich idę się położyć spać bo ledwie stoję na nogach .Miłego dnia wszystkim życzę.

@jolantapl. wyspij się i zaraz zapomnisz o podróży,,to tak jest jak się jedzie pod Szwajcarię albo Francję,,,znam dobrze te godziny jazdy ,,,codziennie tysiące przemierza nas po tych drogach ,:hahaha:

pisz Jolanta co za towarzystwo fajne miałas w podróży,,zawsze się ktoś ciekawy trafi,,:):serce: albo nikt i same smutki ,,tak też jest,,:płacz: wtedy się ciągnie ta podróż jak flaki w oleju:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..gdzieś się zawieruszył :hahaha: nic z tego nie ma:rozpacz:  po chwili sobie wytłumaczyłam , no przecież jadę na urlop to po co mi telefon haha mam fajnego laptopa.Dzisiaj chcę uruchomić moje okno na świat  i znowu niespodzianka :płacz: coś te WIFI nie działa . Teraz dopiero się dowiedziałam,ze pozmieniali Hasła :hahaha: i się grzecznie melduję i buziaczki wszystkim przesyłam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blondi napisał:

@jolantapl. wyspij się i zaraz zapomnisz o podróży,,to tak jest jak się jedzie pod Szwajcarię albo Francję,,,znam dobrze te godziny jazdy ,,,codziennie tysiące przemierza nas po tych drogach ,:hahaha:

pisz Jolanta co za towarzystwo fajne miałas w podróży,,zawsze się ktoś ciekawy trafi,,:):serce: albo nikt i same smutki ,,tak też jest,,:płacz: wtedy się ciągnie ta podróż jak flaki w oleju:hahaha:

Napiszę krótko z takim klepactwem ja teraz w busie to ja się jeszcze nie spotkałam ha ha .Ja przy nich to na jakiegoś milczka wyszłam ha ha .Nie chce się rozpisywać bo potem niektórzy napiszą,że się plotkami zajmuje ale co się nasłuchałam to się nasłuchałam i pierwszy raz w życiu odczułam,że czyjeś klepanie może być męczące na dłuższą metę ha ha .Usłyszałam historię miłosną od pewnego sympatycznego kierowcy związaną w pracą w opiece ale to napiszę więcej wieczorem ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Ja też chcę już jechać na urlop,,,,:serce::serce::serce: do rozgrzanych serc-hahhaha  

Nie musisz na urlop jechać termofor sobie przygotuj i na noc na serducho połóż to też będziesz miała rozgrzane ha ha buziaki dalej mam problem z ikonkami ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

Tak @Blondi jestem u kogutka:love: pociągiem jechałam tylko 3 i pół godz. z trzema krótkimi przesiadkami a kogutek by musiał w jedna stronę ok.5 godz. jechać .

No to się rozgrzewać i drinkami i :serce::serce:,,,:love: To się nazywa urlop :hahaha: też tęsknię za takim urlopem-hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

A co za problem ,,bierz po kolei,,następną kolejkę Ty postawisz:hahaha: ja biorę czerwonego drinasa,,dobrze mu z oczu patrzy:love:

ha ha masz rację chyba muszę brać po kolei bo wszystkich na raz nie dam rady ha ha a zacznę od tego fioletowego bo lubię kwiaty ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Łukasz napisał:

witajcie jolantapl. i erika:love: Blondi a Ty tylko :jabłko: , bo rarytaski masz w domku:hahaha:

A co tak bidnie?:płacz: ja nie mam żadnych rarytasków:rozpacz: daj chodz z kg tych jabłek,,u Ciebie na wsi są smaczniejsze niż u mnie w mieście:hahaha: Dzięki za to jedno:love::jabłko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...