Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim :) , tak Was sobie czytam prawie codziennie, bo od ubiegłego roku noszę się z zamieram ponownego wyjazdu do De. W ubiegłym roku nie udało się ze względu na sprawy rodzinne. W tym roku miał to być nadchodzący wrzesień, ale niestety sprawy rodzinne znowu przeważyły szalę i muszę zostać w domu......no trudno, może za kilka miesięcy się uda :) Trzeba być dobrej myśli :) Kawusię wypiłam oczywiście w Waszym towarzystwie :) fajnie tu u Was. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja się uśmiałam dzisiaj z seniora,nawet sam z siebie sie śmiał,oczywiscie krytykował rodzinę,oczywiscie przyznał ,że ja tutaj tylko myje ręce:hahaha: no znowu te bakterie,,,laski jego powiedziałam ,że wpakuje do zmywarki,podzielę na czesci i sie wypiora w zmywarce i nie będzie bakteri,,co ja mu dzisiaj nawstawialam,ale żarty oczywiscie,,

Gdyby nie jego krytyka to by miał smutno,a tak niech się cieszy ,że ma rodzinę i ma wesoło:hahaha: jaki dzisiaj milutki,, wesolutki,niech tak zostanie jeszcze trochę,   

@Majka podczytuj ,podczytuj,,przecież my tutaj o bardzo powaznych rzeczach piszemy, ale to tylko dla zabicia czasu i na odprężenie,,,ja już nie chcę nawet myśleć ,co ja będę pisac w listopadzie czy grudniu,po prawie rocznej pracy w De,  czy moja głowa będzie normalnie funkcjonować?ale chyba tak,bo jest dalej w super formie:święty: może jeszcze dużo zdziałać,,,  :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Niedaleko, Badenia Wirtenbergia, pewnie 5-6 godzin i finito.

 

ha ha szczęściara ;) Ja do Ciebie mam tyle ha ha:płacz: oj lubią mnie te firmy na jakieś wypizdowia wysyłać dobrze,że neta dają i 100 euro na tydzień do mojej dyspozycji więc jedzenie będzie na bogato a dziadzio ma w pobliżu tylko synka więc może z nim się lepiej dogadam hm podobno się nie wtrąca ale coś wierzyć mi się nie chce ha ha

Chowam laptopa jak dojadę to się odezwę:)

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie  fajnie ,,lubię tak się przemieszczac ,,pakowac ,jechać ,,itd itd, poznawac nowe mordeczki ,,Badenia Wirtembergia bardzo mi jest znana,,obskoczyłam tam trochę miejscowości,,,ale nie tęskno mi tam wracać,,już dośc ,,piękne tereny a jak,,gorąco non stop,,ale ja narazie dziękuję,,za daleko ,,a może tym razem gdzies tak bliżej ,,bliżej ,,,ot grymaszę i to równo,,,Jedzcie dziewczynki i zdrowo pracujcie i szybko na laptopka do nas,,a my zaczekamy tutaj,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Anna.R napisał:

.Problem jest inny..LAPTOP.

Ja postanowiłam sobie kupić małego laptopa ,dużego mam w domu:)  Naprawdę jest fajny i szybki, nawet syn pdp spojrzał na logo ,powiedział,że dobry.Mam dwa w jednym ,tablet i laptop. ,tylko ma mały dysk C , ale ja sobie dokupiłam kartę SD około 40 zł i tutaj sobie zapisuję np SKYP itd  Jak ktoś zainteresowany to wkleję stronkę ze zdjęciem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.           Myśle,że sobie poradzisz :)                                                                                                                          ja kupiłam u mnie w sklepie  Neonet  , zapłaciłam ponad 1200 zł  , ale musi być dodatkowa  "karta" bo dysk D jest duży a C maluśki  ma tylko 28,00 GB . Jest bardzo szybki , oj tam chyba się znasz :)  https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/notebook-2-w-1-hp-pavilion-x2-10-n120nw-czerwony

Myślę ,że założymy nowy temat:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic innego jak się dołączyć do Was wszystkich i też sobie coś fajnego wyszukać ,,ale z ogromną pojemnością,,ale mi tak ciężko się rozstać z moim ślicznym,,nawala nieraz ale sama wyczyszczę dysk i dalej śmiga i jeszcze się z nim narazie nie moge jednak rozstać,,dopóki sam nie padnie,,ale wie ,że go tak bardzo lubię i go tak potrzebuję,że wszystko robi abym tylko nim gdzieś nie szmyrła,,,w bagażu sie pięknie przewozi,,nie narzeka mimo ,że jeszcze usiąde na niego ,,,wytrzymuje moje gabaryty,,,nikt nie jest mi tak wierny jak on,,,napisałam jak o  jakimś  kochasiu:hahaha: a kochaś nazywa się Sony:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, erika napisał:

@Blondia mój jest taki ładny maluśki  i  czerwony :p ,   

a mój taki lakierkowy pudrowy róż,,taki słodziutki,,trochę tylko już klawiaturka wytarta ,,ale nie ma co się dziwić ,,jak ja tyle stukam w nią,,,a teraz sobie kupię kremowy albo biały,,albo złoty? jak będzie ładny,,tylko nie czarny ,,żadnej czarnej klawiatury,,ma byc w jednolitym kolorze,,takie mam wymagania,,wszystko musi pasowac,,:hahaha: teraz tylko popatrz jak ja faceta będe ubierać,,buty z wyzszej półki skórkowe ,,koniecznie ,,mam taki ulubiony model,,lubie facetów w takich butach ,,wtedy od razu wiem ,że ma dobry gust,,buty muszą być extra,,,ok! dosc ,,za dużo klepię,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pan Sioś napisał:

szkoda,że kupowałaś kartę,bo masz bardzo duży dysk.Gratuluję wyboru.

chodzi Ci o dysk D ? tak mi poradzili w sklepie  / ale to tylko 40 zł/    zaraz po zakupie tego laptopa , jak zobaczyłam ,że dysk  C jest na czerwono to chciałam zwrócić . nie znam się za bardzo na informatyce ale daję radę.  Mam go dopiero 3 m-ce    

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja witam i proponuję :kawa::kawa::kawa: ,,jak jeden spragniony z rana tego napoju,,są tacy co nie muszą i nie chcą pić kawy z rana ,,albo nie lubią albo nie mają potrzeby picia,,piją wodę albo sok z cytryny z woda ,,albo herbatkę,,itd, Jak dobrze ,że nie jestem spragniona jedzenia ,,jedzenie -śniadanko może poczekac do 9 rano,,Będzie prażyć znowu będzie grzac ,,tutaj lato nie ucieka ,,cały czas udaje ,że jest i pokazuje to:hahaha:  Milego Dnia Wszystkim,,dzisiaj czekają mnie atrakcje ,,jak zwykle coś ,,,:love::serce::hahaha: teraz dzien bez atrakcji to dzien stracony:hahaha: ale się rozpusciłam w tej pracy opiekunki,,hahahha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...