Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry - zaspałam dzisiaj dobrą godzinę . Wczoraj miałam rozrywkowe popołudnie i wieczór i to póżny. Odwiedziła nas najstarsza córka podopiecznego i całe bawienie goscia spadło na mnie . Podopieczny wyniosł sie o 18 - tej do swojego pokoju a my siedziałyśmy na tarasie do 23-ciej . Dzisiaj zaczynam juz powolne pakowanie został mi tydzień . Jeszcze jakieś drobne zakupi i zapinam torbę. Wracam po miesiącu, ale szczegóły omówię jeszcze ze zmienniczką. Pogoda taka sobie , grunt , że nie pada .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio...

To ja dzisiaj też pospałam i wstałam dopiero przed siódmą z lekka nieprzytomna. Wczoraj coś nie mogłam zasnąć, dziwne miałam jakieś ni to myśli ni to majaki. Już nawet chciałam wstać w nocy i zrezygnować z prób zaśnięcia ale nie zdążyłam.

Zasnęłam. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz rowerkowo zaliczyłam ,owockowo też:jabłko::zielone_jabłko:,zaraz kuchnia mnie czeka ,,aby do obiadu ,,a potem? aby do kolacji :hahaha: 

A moje dziadki dalej fochy-no nie wytrzymam z nimi, a ja pomiędzy nimi,,babcia może zazdrosna ? nie wiem, ale chyba nie ,,,zła jak osa jeszcze za ten tv ,,znikać najlepiej z horyzontu widzenia:hahaha: już myślałam ,że wczoraj wieczorem może się pogodzili,,ale gdzie tam,,od rana jeszcze gorzej:płacz: cyrk mam,,hahahha-samo życie,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Bułeczki zrobione i już wypróbowane. Super przepis. Do 1/3 ciasta dodałam więcej cukru i napakowałam do środka dżemu i też są pyszne. :)

A teraz kawka i do łózia na poobiednią drzemkę. :spioch::hahaha:

To poszę o przepis :serce: .

Pada deszcz od  3 godzin pewnie. Chciałam jechać rowerem na cmentarz , rano kupiłam kwiaty . W taki deszcz nie pojadę. Popakowałam trochę , ale w taka pogodę to nic sie nie chce . Ale bułeczki może bym upiekła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@jolantapl. dawaj przepisik, uwielbiam rogaliki i bułeczki a tutaj tylko chleb kupują. Teraz córka pobiła rekord - 9 kromek chleba na 2 osoby na tydzień ! :(

0.5 kg mąki

25dag masła 5 dag drożdzy.1 szklanka śmietany może być taka mniej tłuszczowa jak u nas 12%szczypta cukru i szczypta soli.2 jajka.Drożdze plus odrobina cukru tylko tyle żeby zaczęły rosnąć potem jajka i cała reszta:)Wyrobic ciasto podzielic na mniejsze części rozwałkować na kształt koła potem podzielić na 8 części i nakładać co chcesz do srodka moze byc jakiś dzem niskosłodzony albo owoce .Piec ok 30 minut na 180 .Mozna zrobić jakis lukier bo w cieście nie ma cukru prawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...