Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Łukasz napisał:

Tak sobie myślę, w niedzielę będziemy wszyscy w  Polsce...spotkajmy się gdzieś w Polsce, gdzieś w centrum kraju i urządźmy sobie Wielką Opiekunkową Majówkę:hahaha:

:piwo::drink::lody:

A ja jestem zaproszona?:(

Nie było minie pół dnia a nie moge ogarnąć forum trochę tu napisaliscie przez ten czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Łukasz napisał:

kotek i pluszak? zabawne:hahaha: 

Nic tu po mnie, uciekam do motylkowa:hahaha:

Życzę Wam spokojnej nocy,a kto ma okazję, mocnych,miłosnych uniesień. Dobranoc :love:

Tylko nie unoś się za wysoko bo moze się to zle skończyć:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawać ,wstawać,słoneczko czeka i :kawa::kawa::kawa: ,Spokojnego Dnia pracusiom ,,a urlopowiczki też niech się nie lenią,tylko do dzieła ,,już piąteczek,,:hahaha: co tu dzisiaj wymyślić za hitt ,,aby nie bylo za nudno?:hahaha: w pracy :o ale w  pracy to będzie to samo,,zaraz lifty,,:( nieraz myślę ,że pracuję jak robot,,bo czynności się wykonuje te same dzień w dzień i dlatego potrzebne są zmiany,,bardzo potrzebne.:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane mamy ,,najukochansze ,moja była cudowna mama,wzruszyłam się wspominając ją:święty::serce::love:

 

Z moją rozmawiam codziennie,,ona mi bardzo dużo  dużo pomaga:serce:,,czuwa :święty: nademną,,bo mnie też bardzo kochała,:serce:,nie mam już swojej mamy,,ale w myślach i w sercu będzie ze mną do końca,,tak mi jej brakuje,,:rozpacz::serce::serce::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Blondi napisał:

Kochane mamy ,,najukochansze ,moja była cudowna mama,wzruszyłam się wspominając ją:święty::serce::love:

 

Z moją rozmawiam codziennie,,ona mi bardzo dużo  dużo pomaga:serce:,,czuwa :święty: nademną,,bo mnie też bardzo kochała,:serce:,nie mam już swojej mamy,,ale w myślach i w sercu będzie ze mną do końca,,tak mi jej brakuje,,:rozpacz::serce::serce::serce:

Ja tez cały czas czuje obecność mojej mamy i jestem pewna,ze nademna czuwa i cały czas mi pomaga szczególnie w trudnych momentach mojego zycia po prostu nie odstepuje mnie ani na krok tak jak małego dziecka:serce:ach te mamy nasze kochane :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolantapl.  w niedzielę nas odwiedzą , a ja ich w sierpniu. Jeszcze mnie na wspominki zebrało, haha. Pamiętam, jak w 5tce zawsze akademie były na Dzień Matki... dziewczynki takie niewinne, w białych bluzeczkach i czarnych spódniczkach, chłopczyki ,haha, w białych koszulach i czarnych spodniach, śpiewaliśmy...najmilejsza jest mi w życiu mama...łezka w oku się kręci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się zrobił ruch tutaj,  jak na targowisku,,jedni do Pl a inni już zadowoleni czekają na wyjazd,,co się dzieje:hahaha: a ja zakupy i obiad ,,i jeszcze babcia na głowie, pranie ,,ludzie ile tego na raz ,,jak nie ma co do roboty to nie ma,,a  jak się nazbiera to momentami czasu brak:hahaha: ale gorąco,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...