Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Łukasz napisał:

76.jpg.5b39ba2bdf9e560e1a5065a28ba63878.jpg

widzę,widzę.  Maria Jolanta w salonie. . w tym salonie jest ukryta kamera:całus::hahaha:

No i po gościach...po rozliczeniu i dobrych geldgeszenkach:hahaha:

Dziadek nie chciał być gorszy od córki i ofiarował mi 20 euro, nie miałem serca wziąć od  niego nic, ale prosił, córka mrugała do mnie,żebym wziął.,

Ja już mówię pa pa, bądźcie zdrowi, odezwę się jutro. Kinga i kto tam jeszcze wraca.. szczęśliwej podróży

:love:

Dziekuje @Łukaszku Tobie tez szczesliwej podrozy buzka papapap:love::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uciekajcie ,,ani nie wyjeżdzajcie,gdzie Wam się tak spieszy? do pracy? :płacz: Lepiej jeszcze pourlopowac troszkę,,ja jakaś zaganiana dzisiaj jestem,ale myślę ,że zaraz ogarnę i będzie trochę luzu,,:hahaha: @kinga już zrobiłam z ciśnieniem porządek,,szybko mi to idzie,,a jak myslisz ? co ostatnio wam podnosi ciśnienie jak nie agencja? a dużo nie trzeba aby się zagotowało jak widzimy  co się dzieje,,My swoją pracę wykonujemy w miarę dobrze i chcemy miec trochę dobrego słowa też,a chcę aby też poważnie podchodzono co do niektórych spraw ,,ale ta moja pisanina to nie w tym temacie ,,bo tutaj się człowieczki weselą a nie stresują,,,:hahaha:  

Tutaj mamy fryzurki ,,:płacz::hahaha: jakie śliczne -weselne!  z moich da radę lekko taki fryz wymodelowac,,,:hahaha: a teraz szybko :kawa: i :ciacho:   Smacznego!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Blondi napisał:

Nie uciekajcie ,,ani nie wyjeżdzajcie,gdzie Wam się tak spieszy? do pracy? :płacz: Lepiej jeszcze pourlopowac troszkę,,ja jakaś zaganiana dzisiaj jestem,ale myślę ,że zaraz ogarnę i będzie trochę luzu,,:hahaha: @kinga już zrobiłam z ciśnieniem porządek,,szybko mi to idzie,,a jak myslisz ? co ostatnio wam podnosi ciśnienie jak nie agencja? a dużo nie trzeba aby się zagotowało jak widzimy  co się dzieje,,My swoją pracę wykonujemy w miarę dobrze i chcemy miec trochę dobrego słowa też,a chcę aby też poważnie podchodzono co do niektórych spraw ,,ale ta moja pisanina to nie w tym temacie ,,bo tutaj się człowieczki weselą a nie stresują,,,:hahaha:  

Tutaj mamy fryzurki ,,:płacz::hahaha: jakie śliczne -weselne!  z moich da radę lekko taki fryz wymodelowac,,,:hahaha: a teraz szybko :kawa: i :ciacho:   Smacznego!!

Tez jestem dzisiaj zalatana robilam zakupy,pakowanie ,pranie,sprzatanie na szczescie nie duze bo robie to na biezaco i jakos to wszystko ogarne:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta pseudo Bob,,:hahaha: doprowadziła opiekuna @Łukasz do salonu! Tak go podnieciło wyjscie Boba do salonu,,że wte pędy pobiegł podejrzyć ten fryz:hahaha: a że miał telefon  z aparatem to szybko foto zrobił,,:hahaha: wez coś tutaj powiedz glośno to od razu masz wszystkich na karku:płacz: paparazzi,, 

@kinga jak się dzisiaj czujesz ,,czy to Twój ostatni dzien? sama zobacz jak szybko piorunem zleciało,,teraz tylko liczyć godziny,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

@Maria Jolanta pseudo Bob,,:hahaha: doprowadziła opiekuna @Łukasz do salonu! Tak go podnieciło wyjscie Boba do salonu,,że wte pędy pobiegł podejrzyć ten fryz:hahaha: a że miał telefon  z aparatem to szybko foto zrobił,,:hahaha: wez coś tutaj powiedz glośno to od razu masz wszystkich na karku:płacz: paparazzi,, 

@kinga jak się dzisiaj czujesz ,,czy to Twój ostatni dzien? sama zobacz jak szybko piorunem zleciało,,teraz tylko liczyć godziny,,:hahaha:

Czuje sie dobrze ,tak to moj ostatni dzien i juro ok 13-15 do domku jade ale jest mi smutno bo Jacek mial dzisiaj jechac a jedzie dopiero w sobote o 23.30 no masakra on juz spakowany a wczoraj trzeci raz z kolei zmienili mu termin a jak z nimi rozmawial to znowu sluchawka walnela paniusia i tyle po rozmowie no nic jak wrocimy to pojedziemy tambedzie ok :p

Teraz, kinga napisał:

Czuje sie dobrze ,tak to moj ostatni dzien i juro ok 13-15 do domku jade ale jest mi smutno bo Jacek mial dzisiaj jechac a jedzie dopiero w sobote o 23.30 no masakra on juz spakowany a wczoraj trzeci raz z kolei zmienili mu termin a jak z nimi rozmawial to znowu sluchawka walnela paniusia i tyle po rozmowie no nic jak wrocimy to pojedziemy tambedzie ok :p

No nic 3:kawa: musze wypic i :ciacho: od @Blondi mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A ktoś wie może kiedy Blondyna zjeżdża ? :hahaha: Agencja ją wkurzyła więc pewnie niedługo. :d

 

hahahhaha  Blondi private rozmowy prowadzi:hahaha: nigdzie nie zjeżdza ,,jak narazie ,,ale kto wie? :hahaha: Hallo Bob najpierw spódniczka ażurowa:hahaha: bo jak co, to jak stanę w takiej na stopa!!!! to napewno jakiś wariat się zatrzyma mnie zabrać,,:płacz::hahaha: 

39 minut temu, kinga napisał:

Czuje sie dobrze ,tak to moj ostatni dzien i juro ok 13-15 do domku jade ale jest mi smutno bo Jacek mial dzisiaj jechac a jedzie dopiero w sobote o 23.30 no masakra on juz spakowany a wczoraj trzeci raz z kolei zmienili mu termin a jak z nimi rozmawial to znowu sluchawka walnela paniusia i tyle po rozmowie no nic jak wrocimy to pojedziemy tambedzie ok :p

No nic 3:kawa: musze wypic i :ciacho: od @Blondi mniam

@kingaPij ile wlezie :kawa:i :ciacho:,,ja już wzięłam się za te ,,Riesen" cukiereczki,,nie popusciłam ,,muszę troszkę slodziaka sobie zrobić:love: też!!!

32 minut temu, jolantapl. napisał:

Moze @Blondi już jest w drodze do domu bo jej dużo nie potrzeba decyzje podejmuje w mgnieniu oka:hahaha:

A to prawda,,mi dużo nie trzeba,,tak sobie wszystko zorganizuje w mig ,że dzisiaj jestem tu a jutro tam!!:hahaha: mnie nie dogoniat:płacz:  @jolantapl. neta mam zawsze ,,u mnie jest w razie co,, pogotowie netowe" z PL- zawsze sobie poradzę,,teraz tylko kombinuję kiedy sobie fryz zrobić,,bo też chcę być piękna,,jutro święto przecież,,,:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, jolantapl. napisał:

@Blondi najważniejsze ,że się odnalazłaś cała i zdrowa;)

A jakie jutro święto?

święto jakies chyba kościelne? nie wiem dokładnie,,ale co dzisiaj usłyszałam,,że agencja płaci za 5 maja i za 25 maja ,,O.o O.o bo to święto w De ,,,no jestem aż ciekawa tej wiadomości,,coś nie chce mi się aż uwierzyć w tą dobroć,,,ale życie pokaże,,,

co jeszcze sie dowiedziałam,,że nikt do tej pory nie potrzebował referencji,,:płacz: a ja jak wspomniałam ,,że bym chciała takie referencje jak będę zjezdzac -to zdziwko ogromne,,,bo bylo tutaj trochę opiekunek ,,a taka Blondi spadła z księżyca i chce referencje ,,najpierw zadymę zrobiła a potem chce jeszcze piękne referencje,,hahahaha  jaja równe odwaliłam  tym razem,,,ale jestem plotkarka:płacz::hahaha:

Teraz, agryppina44 napisał:

no właśnie... odnośnie święta Himmelfahrt, Jestem w Baden-Wuertemberg i tutaj sklepy pozamykane, a jak w innych landach, np katolickich jak Bayern?

 

U mnie wszystko zu:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

święto jakies chyba kościelne? nie wiem dokładnie,,ale co dzisiaj usłyszałam,,że agencja płaci za 5 maja i za 25 maja ,,O.o O.o bo to święto w De ,,,no jestem aż ciekawa tej wiadomości,,coś nie chce mi się aż uwierzyć w tą dobroć,,,ale życie pokaże,,,

co jeszcze sie dowiedziałam,,że nikt do tej pory nie potrzebował referencji,,:płacz: a ja jak wspomniałam ,,że bym chciała takie referencje jak będę zjezdzac -to zdziwko ogromne,,,bo bylo tutaj trochę opiekunek ,,a taka Blondi spadła z księżyca i chce referencje ,,najpierw zadymę zrobiła a potem chce jeszcze piękne referencje,,hahahaha  jaja równe odwaliłam  tym razem,,,ale jestem plotkarka:płacz::hahaha:

U mnie wszystko zu:płacz:

a w jakim landzie jesteś?

 

a jakie święto było 5 maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dunkin napisał:

Witam wszystkich. :) 

25.06. 2017 święto  Wniebowstąpienie Pańskie / Christi Himmelfahrt .

A ja jutro wyjeżdżam pierwszy raz. :) Trzymajcie za mnie kciuki .

 

Kochany!!!! To ty windą do nieba wprost... ciekawe jaki Pdp cię uświęci?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dunkin napisał:

Witam wszystkich. :) 

25.05. 2017 święto  Wniebowstąpienie Pańskie / Christi Himmelfahrt .

A ja jutro wyjeżdżam pierwszy raz. :) Trzymajcie za mnie kciuki .

 

Będziemy trzymać:) Odezwij się jak dojedziesz i trochę ogarniesz sytuację:) Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dunkin napisał:

Witam wszystkich. :) 

25.05. 2017 święto  Wniebowstąpienie Pańskie / Christi Himmelfahrt .

A ja jutro wyjeżdżam pierwszy raz. :) Trzymajcie za mnie kciuki .

 

Będziemy trzymać kciuki:hahaha: jedz śmiało, mamy przecież tutaj wczasy i urlopowiska,,będzie dobrze ,,nastawienie musi być tylko pozytywne i nie bac się niczego ,,szerokiej drogi i cudownych PDP:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi coś czarno widzę te Twoje referencje:hahaha: ale jak dodatkowo  agencja cos chce zapłacić to nie tak żle tam się sprawowałaś;) Najlepiej poproś Twoja babcię o referencje:)

3 minuty temu, dunkin napisał:

Będę na miejscu napiszę. Jak będzie internet. :(  Koordynatorka mówi, że nie ma, a rozmawiałem z opiekunem, którego zmieniam, to mówi, że jest :)

 

Dzięki za dobre słowa, jestem pozytywnie nastawiony... :)

 

Koordynatorka wie wszystko najlepiej nawet jak jej tam nie ma:hahaha: najlepszy przykład ich wiedzy o zleceniu i o tym co się tam dzieje:(

A internet jest taki malutki,ze mogła go nie zauwazyć jak zlecenie osobiście sprawdzała:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

@Blondi coś czarno widzę te Twoje referencje:hahaha: ale jak dodatkowo  agencja cos chce zapłacić to nie tak żle tam się sprawowałaś;) Najlepiej poproś Twoja babcię o referencje:)

Nie czarnuchuj mi tutaj,,:hahaha: będą piękne referencje,,ja potrafię wszystko-hahahaha ,,zaczarować też!:święty: ja przecież nie jestem taka zła,,teraz córunia mało mi w d,,,e nie wejdzie,,tak sie zmieniło-hahaha co za dwulicowe ludzie,,obserwuję i nie wierzę,,,:płacz: ale tacy oni są,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Nie czarnuchuj mi tutaj,,:hahaha: będą piękne referencje,,ja potrafię wszystko-hahahaha ,,zaczarować też!:święty: ja przecież nie jestem taka zła,,teraz córunia mało mi w d,,,e nie wejdzie,,tak sie zmieniło-hahaha co za dwulicowe ludzie,,obserwuję i nie wierzę,,,:płacz: ale tacy oni są,,

A jak nie To ja Ci referencje wystawię i reszta forum też coś dopisze :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dunkin mnie tylko wypożyczalnia samochodów interesuje:hahaha: jeszcze wakacje ,,,:święty: skonczcie już o świętach bo trzeba pracować i nie ma to czy tamto,, komu święta to święta,,mnie nikt z liftu nie wyręczy:płacz:

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

A jak nie To ja Ci referencje wystawię i reszta forum też coś dopisze :hahaha:

:hahaha::hahaha::hahaha: forumowe referencje,,,a wezmie agencja je pod uwagę? jak będzie wymyślać mi wynagrodzenie? :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...