Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Przeszukuję internet w poszukiwaniu fajnych kryminałów...i nic fajnego nie mogę znaleźć...:( Zmanierowana jestem? A może nic godnego uwagi nie wyprodukowali w ostatnim dziesięcioleciu? 

To pierwsze zdecydowanie :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wyprodukowali . Zmanierowana jesteś ....jednak ...niestety .

Załamałam się....:smutek: Chyba muszę jakiegoś pocieszacza wciągnąć...:haha: Ale najpierw pójdę na jednego :papieros:, a mocniejsze coś zastosuję po kolacji...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Magdzie napisał:

Nie wiem ile ten film ma lat , i czy go ogladalas , ale polecam rosyjski kryminal:" Kto ukradl smalec z okna ", albo jeszcze inny , tylko nie pamietam czyjej produkcji" Siedmiu w jednym plaszczu :d

Poszukałam na stronach...wycofane oba...prawa autorskie są chronione, czy jakoś tam....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Ze świeżym...mniam...mniam...:oklaski: I świeża bułeczka do tego....:oklaski:

Moge sobie marzyc tylko.

Ide zrobie sobie jajeczniczke na maselku , tylko ociupine i bez chleba i buleczki, tez bedzie dobre , mniam)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

:szydera:

Odmeldowuję się na pół godzinki . Moje wolne dobiega do mety ...Czas na górkę ...kolację przygotować ...Przez tą Magdzie zgłodniałam ...Wyłączam lapka ...nadawać z telefonu będę ...Nie pozbędziecie się mnie tak szybko ....nie ma bata .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Odmeldowuję się na pół godzinki . Moje wolne dobiega do mety ...Czas na górkę ...kolację przygotować ...Przez tą Magdzie zgłodniałam ...Wyłączam lapka ...nadawać z telefonu będę ...Nie pozbędziecie się mnie tak szybko ....nie ma bata .

No dobra...nie będziemy się ciebie pozbywać...:szydera: Ja potowarzyszę ci przy robieniu kolacji...pa, pa...:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ta sobota już się skończy.

Dzisiaj byl dzień kąpielowy i oczywiście 100 pytań do............... dlaczego, a po co, a na co??? Wyprowadzona z równowagi odpowiedziałam Mańce, ze jezeli nie odpowiada jej duszowanie z moja pomocą, to dzwonię do jej syna i będzie przyjeżdżał Pflegedienst do kapieli i tyle.

Odpusciła kolejne głupie pytania. Pomogłam jej w duszowaniu, umyłam głowę i nagle szok Mańka przezyła patrząc w lustro............bo dlaczego ona ma takie krótkie włosy.

Ano dlatego , że nie dalej niż w ubiegły wtorek nakazałas fryzjerowi obciac je całkiem króciótko.

No to ona dzwoni do fryzjera ,bo chce swoje włosy odzyskać, bo te krótkie juz jej sie nie podobają.

Ręce i cycki mi opadły tak, że mało sie o nie nie potknęłam.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewa14 napisał:

Niech ta sobota już się skończy.

Dzisiaj byl dzień kąpielowy i oczywiście 100 pytań do............... dlaczego, a po co, a na co??? Wyprowadzona z równowagi odpowiedziałam Mańce, ze jezeli nie odpowiada jej duszowanie z moja pomocą, to dzwonię do jej syna i będzie przyjeżdżał Pflegedienst do kapieli i tyle.

Odpusciła kolejne głupie pytania. Pomogłam jej w duszowaniu, umyłam głowę i nagle szok Mańka przezyła patrząc w lustro............bo dlaczego ona ma takie krótkie włosy.

Ano dlatego , że nie dalej niż w ubiegły wtorek nakazałas fryzjerowi obciac je całkiem króciótko.

No to ona dzwoni do fryzjera ,bo chce swoje włosy odzyskać, bo te krótkie juz jej sie nie podobają.

Ręce i cycki mi opadły tak, że mało sie o nie nie potknęłam.

:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ewa14 napisał:

Niech ta sobota już się skończy.

Dzisiaj byl dzień kąpielowy i oczywiście 100 pytań do............... dlaczego, a po co, a na co??? Wyprowadzona z równowagi odpowiedziałam Mańce, ze jezeli nie odpowiada jej duszowanie z moja pomocą, to dzwonię do jej syna i będzie przyjeżdżał Pflegedienst do kapieli i tyle.

Odpusciła kolejne głupie pytania. Pomogłam jej w duszowaniu, umyłam głowę i nagle szok Mańka przezyła patrząc w lustro............bo dlaczego ona ma takie krótkie włosy.

Ano dlatego , że nie dalej niż w ubiegły wtorek nakazałas fryzjerowi obciac je całkiem króciótko.

No to ona dzwoni do fryzjera ,bo chce swoje włosy odzyskać, bo te krótkie juz jej sie nie podobają.

Ręce i cycki mi opadły tak, że mało sie o nie nie potknęłam.

Genialna ta Mańka. :oklaski:

Następnym raz też zadzwonię do fryzjera by włosy odzyskać. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...