Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Stirlitz też. :szydera:

Ano...

Stirlitz rano, podczas golenia, spogląda w swoje odbicie w lustrze.
– Stirlitz – pomyślał Stirlitz.
– Stirlitz – pomyślało lustro.

:szydera::szydera::szydera: A Helcia pewnie dzwoni po pomoc psychiatryczną dla mnie, bo tak głośno rechoczę...:szydera::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No muszę.....:szydera:

Ktoś zapukał do gabinetu Stirlitza.
- Bormann - pomyślał Stirlitz.
- Tak, to ja - pomyślał Bormann.

:szydera::szydera::szydera:

Stirlitz szedł ulicą, kiedy z tyłu rozległy się strzały i tupot podkutych butów.

To koniec - pomyślał Stirlitz wkładając rękę do prawej kieszeni spodni.

Tak ,to był koniec.Pistolet nosił w lewej.

 

Gestapo obstawiło wszystkie wyjścia,ale Stirlitz ich przechytrzył.Uciekł wejściem.

:szydera: :szydera: :szydera:....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Stirlitz szedł ulicą, kiedy z tyłu rozległy się strzały i tupot podkutych butów.

To koniec - pomyślał Stirlitz wkładając rękę do prawej kieszeni spodni.

Tak ,to był koniec.Pistolet nosił w lewej.

 

Gestapo obstawiło wszystkie wyjścia,ale Stirlitz ich przechytrzył.Uciekł wejściem.

:szydera: :szydera: :szydera:....

:szydera::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam....:szydera: Na kawce i lodach w Aarberg byłam...:oklaski: Ładne miasteczko, stateńkie, słodkie, czyściutkie...:dobrze: W przyszłym tygodniu pojadę pozwiedzać i zdjątka popstrykać...

To dobrze . Martwiłam się , czy nie zbłądzisz ....dziecino .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

E....gdzie są wszyscy ?....Też haratają w gałę ????

Jestem , pomoglam sie wykapac dziadkowi , teraz odpoczywam, choc zaraz kolacja .Jemu podgrzeje obiad , ktory zostawil dzis , a sobie? Nie wiem , moze jajko?))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Magdzie napisał:

Jestem , pomoglam sie wykapac dziadkowi , teraz odpoczywam, choc zaraz kolacja .Jemu podgrzeje obiad , ktory zostawil dzis , a sobie? Nie wiem , moze jajko?))

Jaja dobre są ...kiełbasa jeszcze lepsza . Jajecznica z kiełbasą to już w ogóle ...super .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Przeszukuję internet w poszukiwaniu fajnych kryminałów...i nic fajnego nie mogę znaleźć...:( Zmanierowana jestem? A może nic godnego uwagi nie wyprodukowali w ostatnim dziesięcioleciu? 

Wyprodukowali . Zmanierowana jesteś ....jednak ...niestety .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Rżnąć w piłkę ...znaczy się w piłeczki . Okropnie wciągające to jest ...to rżnięcie

Dlatego dawno sobie dałam z tym spokój bo mnie tak wciągało  to rżnięcie ,że rżnąć nie mogłam  przestać jak już zaczęłam :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Zmanierowana jestem? A może nic godnego uwagi nie wyprodukowali w ostatnim dziesięcioleciu? 

Nie wiem ile ten film ma lat , i czy go ogladalas , ale polecam rosyjski kryminal:" Kto ukradl smalec z okna ", albo jeszcze inny , tylko nie pamietam czyjej produkcji" Siedmiu w jednym plaszczu :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...