Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lisa_Ona napisał:

Idą upaly aż się boję, moja Babcia sìę tak wystroiła wczoraj, że strach pomyśleć bo obawiam się, że  może zalożyć bikini w upaly?

Moja prędzej założy wełniany sweterek, czapkę i rękawiczki żeby się nie przeziębić. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

No i jak tu nie kochać kotów ?

Nieważne że siedzę jak na szpilkach bo kupiłam nowy narożnik i boję się że moje koty zniszczą go tak samo jak poprzedni. W domu mam dwa koty.

Poza tym w głowie. :haha:

obraz.png.c09d62b96a1200f89fd8ae6658d694e6.png

Kup sobie psa teraz.:szydera:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

No i jak tu nie kochać kotów ?

Nieważne że siedzę jak na szpilkach bo kupiłam nowy narożnik i boję się że moje koty zniszczą go tak samo jak poprzedni. W domu mam dwa koty.

Poza tym w głowie. :haha:

obraz.png.c09d62b96a1200f89fd8ae6658d694e6.png

Nie wiem jak tu nie kochać kotów...:haha: Ja ich nie kocham...toleruję zaledwie, ale one mnie ubóstwiają...w domu mieć nie chcę i nie będę mieć...:$ Za to uwielbiam psy...ze wzajemnością...:oklaski: Dodam jeszcze, że jedynym kotem jakiego toleruję, to jest ten co siedzi u mnie pod pokrywką...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Za oknem jesienna mgła........no i gdzie to lato ja się pytam?:smutek:

Dziś DZIEŃ MATKI.............moja mama zmarła w styczniu tego roku i ja wciąż o niej myślę.

Miłego dnia kochani.

Teraz czas na kawę i coś do kawy :gazeta:

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy ..." Jak dobrze wstać skoro świt , Jutrzenki blask duszkiem pić ..." :d....No co za natura wredna,jak mogę pospać ,to nie " mogę spać " ...o parszywy losie .;)

Słonecznego , fajnego dnia Dziewczęta i Chłopcy .:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...