Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

@violka mam lepiej.

Około 15-stej pojechałyśmy na cmentarz. Jest 29 stopni w cieniu ale wieje wiatr. Kasia ubrała kurtkę, czapkę wełnianą i jedną ( ! ) rękawiczkę. Na cmemtarzu się rozebrała bo gorąco ale wracała w tej jednej rękawiczce. :haha:

 

kochana ta Twoja Kasiunia:love: oby tak dalej było . Moja ,pamiętam kiedyś to było, słyszę w nocy że babcia 90 latka chodzi po chałupie, wstaję a Babcia ma założony  na głowie pampers niczym czapka  i mówi do mnie Guten Morgen Mein Schatz    oj Kochana była, ale najgorzej jak znalazła klucze od domu i uciekła mi na ulicę:donos:ja ja gonię a babcia krzyczy na całą wioskę Hilfe!! dobrze,ze wszyscy wiedzieli o co chodzi i nie wezwali na mnie Polizei:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Masz przechlapane. I ja też.  :smutek:. tutejszy ogrodnik zanadto się zbliża.  chyba będzie trzeba być niemiłą:lanie:i pokazać gdzie mam.....jego zaloty. Gaci ściągać nie będę :mur:. Wolałabym  z dwojga złego problem z Twoją babcią mieć :mur:

Oj znam tych ogrodników , oni myślą , ze jesteśmy taaakie wygłodniałe i  bardzo łakniemy ich końskich zalotów O.o Z takimi trzeba oschle i stanowczo , bo mają problem z logicznym myśleniem ;) Przykro mi to stwierdzić ale najgorsi są Polacy albo tylko ja miałam pecha trafiać na takich dziwolągów . Szybko potrafili spieprzyć moja nadzieję , że będę miała jakiegoś kompana podczas przerw . O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, erika napisał:

kochana ta Twoja Kasiunia:love: oby tak dalej było . Moja ,pamiętam kiedyś to było, słyszę w nocy że babcia 90 latka chodzi po chałupie, wstaję a Babcia ma założony  na głowie pampers niczym czapka  i mówi do mnie Guten Morgen Mein Schatz    oj Kochana była, ale najgorzej jak znalazła klucze od domu i uciekła mi na ulicę:donos:ja ja gonię a babcia krzyczy na całą wioskę Hilfe!! dobrze,ze wszyscy wiedzieli o co chodzi i nie wezwali na mnie Polizei:szydera:

Nooooo ;) kochana babunia :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, erika napisał:

kochana ta Twoja Kasiunia:love: oby tak dalej było . Moja ,pamiętam kiedyś to było, słyszę w nocy że babcia 90 latka chodzi po chałupie, wstaję a Babcia ma założony  na głowie pampers niczym czapka  i mówi do mnie Guten Morgen Mein Schatz    oj Kochana była, ale najgorzej jak znalazła klucze od domu i uciekła mi na ulicę:donos:ja ja gonię a babcia krzyczy na całą wioskę Hilfe!! dobrze,ze wszyscy wiedzieli o co chodzi i nie wezwali na mnie Polizei:szydera:

:szydera:  :szydera:  :szydera:

Ja miałam kiedyś Podopiecznego, który przyszedł do mnie o 5.00 rano w samym pampiersie, myślałam, że zawału dostanę.:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lisa_Ona napisał:

:szydera:  :szydera:  :szydera:

Ja miałam kiedyś Podopiecznego, który przyszedł do mnie o 5.00 rano w samym pampiersie, myślałam, że zawału dostanę.:szydera:

jak też bym dostała zawału:hura:lepiej jakby przyszedł bez pampersa albo sobie na głowe założył :haha:tak jak moja babciunia:szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, violka napisał:

Przed obiadem poszłam z pdp na spacer , bo wiedziałam , ze pózniej będzie za gorąco . Po południu siedziałysmy na tarasie pod markizą i babcia stwierdziła , że chce na spacer , więc jej tłumaczę , że byłyśmy rano , bo o tej porze słońce mocno praży . Pdp stwierdziła , że jest całkiem przyjemnie :o , więc schowałam markizę , żeby jej pokazać , ze nie ma racji a ona , ze mam jej nie chować , bo jest gorąco i nie da rady siedzieć na dworze O.o Zapytałam ponownie , czy chce  iść na spacer a ona na to , że tak , bo wcale nie jest jej za gorąco :mur: Moja cierpliwość jedzie dzisiaj na oparach . Zapowiada się cały upalny tydzień i obawiam się , że ją zamorduję .>:(

nie morduj jej.Ja nie wiem jak jest w niemieckich więzieniach.Ale wiesz szału pewnie nie na..choc jakiego§PDP znajdziesz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzę sobie na tarasie...i słucham jak deszcz pada...myślę i rozmyślam...i rozkminiam..ale po ..co ..dlaczego?...w ogóle to życie za szybko ucieka...praca...praca..praca...szybki urlop ..i znów to samo...czyjeś życie jest moim życiem...i tak odliczam ..za miesiąc znów do domu ...ech....chyba trochę zwolnię tempo..bo pieniądze to nie wszystko...DOBRANOC WSZYSTKIM SŁODKICH KOLOROWYCH SNÓW.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadający dzień dzisiaj miałam...:o Telefon rozgrzany do czerwoności...ucho zdeformowane...;) Użalam się nad sobą? :haha: Trudno...wytrzymacie...:haha: Tymczasem wieczór zbliżył się za szybko...i czas się pożegnać, a że 1197058887_dobrejnocy.jpg.41b86281444577c05b5893415d9c013a.jpg mówię wszystkim....:cmok: Do jutra kochani...:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Gadający dzień dzisiaj miałam...:o Telefon rozgrzany do czerwoności...ucho zdeformowane...;) Użalam się nad sobą? :haha: Trudno...wytrzymacie...:haha: Tymczasem wieczór zbliżył się za szybko...i czas się pożegnać, a że 1197058887_dobrejnocy.jpg.41b86281444577c05b5893415d9c013a.jpg mówię wszystkim....:cmok: Do jutra kochani...:cześć:

Ja miałam uczciwie pracujący dzień dzisiaj . Jestem zadowolona ...chociaż z lekka padnięta ....ale zaraz idę w bety to sobie odpocznę . Nadrobiłam to , co miałam wykonać jutro . Jutro tylko duszowanie z rana PDP-go i od 13-tej do gdzieś tak 18.30 -19-tej wolne ...Nie chodzi nawet , że coś wielkiego , ciężkiego zrobiłam , bo bym zgrzeszyła tak twierdząc , alee....nabiegałam się po schodach do pralni , wkładając do pralki jedno po drugim ...później do suszarki ...swoje osobiste rzeczy też poprałam ( niektóre ręcznie ...nawet ) , pościel u PDP-go i u siebie zmieniłam ....a w międzyczasie normalne obowiązki ...codzienne ..... No ..wygadałam się i zaraz lulu ...ale najpierw na cugaska , bo o suchym pysku w bety nie wypada iść ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Radek50 napisał:

Wszyscy grzeczniutko śpią, wszak dziś sobota. Przyrządzę Wam kawusię, to Was na nogi postawi:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:

Nie śpią ..nie śpią . Tylko wstyd było pierwszej przywitać się , jeśli wieczorem jako ostatnia w tym wątku napisałam .

Dzień dobry ...miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cmok:

Kto rano wsteje temu Pan Bóg daje podobno,,,,,

Jestem piję kawe i Was zapraszam.

Idą upaly aż się boję, moja Babcia sìę tak wystroiła wczoraj, że strach pomyśleć bo obawiam się, że  może zalożyć bikini w upaly?

Miłego, dobrego dnia Wszystkim życzę,

Oraz smacznej porannej kawy.

:gazeta:

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, 1bozka napisał:

siedzę sobie na tarasie...i słucham jak deszcz pada...myślę i rozmyślam...i rozkminiam..ale po ..co ..dlaczego?...w ogóle to życie za szybko ucieka...praca...praca..praca...szybki urlop ..i znów to samo...czyjeś życie jest moim życiem...i tak odliczam ..za miesiąc znów do domu ...ech....chyba trochę zwolnię tempo..bo pieniądze to nie wszystko...DOBRANOC WSZYSTKIM SŁODKICH KOLOROWYCH SNÓW.

Nie na darmo mówi się że to jest praca dla osób "w pewnym wieku". :haha:Kiedy dzieci już odchowane, kiedy pieniądze ( często po złych doświadczeniach ) są jednak ważne. Niezależnie od wszystkiego nie każdy może podjąć tą pracę bez uszczerbku na życiu osobistym. Przed pierwszym wyjazdem pojechałam testowo z grupą Polaków na inwentaryzację do Niemiec by zobaczyć czy ja w ogóle potrafię żyć poza domem. Potrafię. I prawdę mówiąc nawet mi to odpowiada...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...