Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieńdoberek Milusińscy ...późno bo późno ,ale najpierw " obowiązki" babci .Młodego trzeba było do przedszkola dostarczyć ,już mu lepiej  ,ale musiał ,bo dzisiaj akademia ku czci mam ,a On za pierwszego deklamatora robi.:d

Wyszło ,że oboje z córką przytruli się ogóreczkiem zielonym ,bo to wspólnie jedli na kolację w środę ( córka też miała mdłości wczoraj ) . Dzisiaj zdecydowanie lepiej , choć pełnej formy jeszcze nie ma.

Miłego dnia Mordecki .:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Wszystko się z nas aż wylewa a w tajemnicy Ci powiem ,że pewien napój będzie dzisiaj lać strumieniami ;)

I to napoj gdzie w ogóle ludzie starsi nie powinni pic,,bo nie zdrowy,,ale my przecież młodziutkie siksy jesteśmy:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1bozka napisał:

hahahahahahahahahahahahahaha TEŚCIOWĄ zostanę :smutek::szydera::smutek::hura:

Do ecri kreacji pasują wszystkie kolory ,więc co Ci w duszy gra ...skomponuj z makijażem i zostań teściową roku ! :dobrze:... Dzięki o Bobrze,że mam to już za sobą ... chociaż znowu mam córkę na " wydaniu " :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Andrew napisał:

Hejka miłe Panie i sympatyczni Panowie. Jak to zwykle bywa po burzy, wychodzi słoneczko i szybko zapomina się o wyładowaniach. Tak więc słonecznego dnia wszystkim życzę i jak najwięcej radosnych chwil, a jubilatce oczywiscie jak najlepiej życzę udanego dnia świątecznego i reszty dni. Bywajcie zdrowi.

Dziękuję serdecznie,jeśli mnie miałeś na myśli :haha:. @Andrew, a Ty wiesz, że wariatom zawsze słońce świeci ? I to szczególnie w oczy:szydera:, ale na wszelkie boleści dobre mleko jest ! 

Stoisko już otwarte, zapraszam kto chce być zdrowy 

image.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Afryka napisał:

Dzieńdoberek Milusińscy ...późno bo późno ,ale najpierw " obowiązki" babci .Młodego trzeba było do przedszkola dostarczyć ,już mu lepiej  ,ale musiał ,bo dzisiaj akademia ku czci mam ,a On za pierwszego deklamatora robi.:d

Miłego dnia Mordecki .:cześć2:

Ależ Ty musisz kochać tego swojego wnusia, ale żeby aż tak O.o

babcia.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Ja już wiem jak mój przyszły zięć wygląda ,imienia jeszcze nie poznałam :haha:a i jaki ma samochód też wiem :haha:A teraz zrobię wszystko ,żeby na jakieś wesele się wkręcić :haha:

To Ty tak zza firanki podlądasz? Czy udajesz ze drzwi się nie domykają i koniecznie trzeba naprawić....hahaha a zeby naprawić to trzeba je zdjąć ha ha:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Az zazdroszcze. U mnie bedzie sie lac woda do wanny. Ale tego za napoj uznac sie nie da, szkoda:d

jak nie !!! Rosół skąd się bierze ? :sorry:. Wystarczy jakiegoś seksownego foka smoka wrzucić do :kąpiel::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

To Ty tak zza firanki podlądasz? Czy udajesz ze drzwi się nie domykają i koniecznie trzeba naprawić....hahaha a zeby naprawić to trzeba je zdjąć ha ha:szydera:

no... i właśnie w tym pokoju bez ustanku radio stroić:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Ależ Ty musisz kochać tego swojego wnusia, ale żeby aż tak O.o

babcia.jpg

:szydera:...a Ty wiesz,że takie ślady " przestępstwa " też zostawiam :haha:...kocham , oczywiście ,że tak ,ale ,że byłam i jestem " wredną" mamusią ,to i miłość do wnuka nie jest " słodko- pierdząca " :szydera:...ale to moja krew , też pyskaty Wodnik ( a tak moja córeczka nie chciała tego znaku :szydera:, no co zrobisz jak nic nie zrobisz !? ) . Moje dzieciątka mówią jednym głosem ( nawet eks zięciunio był w tym temacie zgodny) ,że następca babci Agaty zwanej w rodzinie Kierowniczką :szydera: rośnie godny .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Afryka napisał:

Do ecri kreacji pasują wszystkie kolory ,więc co Ci w duszy gra ...skomponuj z makijażem i zostań teściową roku ! :dobrze:... Dzięki o Bobrze,że mam to już za sobą ... chociaż znowu mam córkę na " wydaniu " :haha:

To dawaj...chwal się córcią, a teściowych, przyszłych, z synami na wydaniu znajdziesz tu od licha i ciut, ciut...:szydera: Ja pierwsza...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

:szydera:...a Ty wiesz,że takie ślady " przestępstwa " też zostawiam :haha:...kocham , oczywiście ,że tak ,ale ,że byłam i jestem " wredną" mamusią ,to i miłość do wnuka nie jest " słodko- pierdząca " :szydera:...ale to moja krew , też pyskaty Wodnik ( a tak moja córeczka nie chciała tego znaku :szydera:, no co zrobisz jak nic nie zrobisz !? ) . Moje dzieciątka mówią jednym głosem ( nawet eks zięciunio był w tym temacie zgodny) ,że następca babci Agaty zwanej w rodzinie Kierowniczką :szydera: rośnie godny .:haha:

Noo..pyskata jesteś ...potwierdzam . Na bezdechu 5 minut potrafisz nadawać ...ale miło jest Ciebie słuchać :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...