Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Hmmmm....już sama nie wiem....:haha:

To ja machnę do Ciebie :cześć: .....a najchętniej to bym machnęły na wszystko ręką ( czytaj na forum) ... taka mnie refleksja najszła ...po odrobieniu zaległości w czytaniu .:mur:...a jakby tak granat wrzucić ? Pole oczyścić ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MeryKy napisał:

Melduje się z placu boju. Jest tak sobie, aklimatyzuję się. Mam schody do nieba i kota :trele:

Miłego wieczoru.

 

PS Potrzebuję maść na bóle reumatyczne. Może ktoś wie co można bez recepty kupić?

8vIekR8V2CusgQcYNLKibHDJMiQt7thFxP8PSUpD

Kytta ...bez recepty ,albo Voltaren ... Hejka Meryjka.:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

To ja machnę do Ciebie :cześć: .....a najchętniej to bym machnęły na wszystko ręką ( czytaj na forum) ... taka mnie refleksja najszła ...po odrobieniu zaległości w czytaniu .:mur:...a jakby tak granat wrzucić ? Pole oczyścić ....

Machnij do mnie, ale na forum nie machaj ręką...szkoda ręki...:szydera: Pomyśl, jaka dzielna jesteś...dałaś radę...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Kytta ...bez recepty ,albo Voltaren ... Hejka Meryjka.:cześć:

Nie za wiele jest maści ale może coś wybierzesz - https://www.shop-apotheke.com/rheuma/

A najprościej to pójść do apteki i poprosić.

 

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Maryś z Jolusią ... pewnie se Maryjka pójdzie , pięknie szprecha ,to se kaufnie .:haha:

Nio. Ale może coś zna i będzie wiedziała o co prosić.

Albo jak dobrze poszpera to może znajdzie zakamuflowaną maść w apteczce domowej...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MeryKy napisał:

Melduje się z placu boju. Jest tak sobie, aklimatyzuję się. Mam schody do nieba i kota :trele:

Miłego wieczoru.

PS Potrzebuję maść na bóle reumatyczne. Może ktoś wie co można bez recepty kupić?

 

Mojej pdp z artroza kupowalam w aptece masc Kytta, byla bez recepty. Przed uzyciem sprawdz ulotke lub poradz sie lekarza lub farmaceuty:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

A co masz już" kaloryfer "? ...ja mam ... tylko bardziej ...taki zapowietrzony :szydera:

Spuść wodę ...odpowietrzy się . Wiem , bo stosuję . Najpierw powietrze schodzi ...takie jakby gazy ...później woda ....i już po kłopocie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...