Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, INEZ napisał:

A co listonosz ma do tego wszystkiego i jeszcze wiejski ?:szok:

O moja droga,wiejski listonosz to jest nie lada persona:)Bardzo ważna osoba,bardzo oczekiwana:)Dzień emerytury to na wsi okres wzmożonej czujności i oczekiwania, oraz telefonów od sąsiada do sąsiada-był u was już?jedzie do was,jedzie!nie przegapcie,psy schowajcie!No a poza tym "obrywek" ma zdecydowanie wiecej niż zwykły miastowy doręczyciel:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Radek50 napisał:

zaraz będzie dzwonił kolega opiekun,sąsiad, ma coś ważnego do przekazania...aż się boję:cześć3:. Dobranoc forumowicze , śpijcie i śnijcie, jak w piosence . Dobranoc:cześć:

image.thumb.png.e2a40b77b1d3bccd1e1732b27787f58f.png                                    To najpierw musi być odstawiona balanga na łóżku

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Radek50 napisał:

zaraz będzie dzwonił kolega opiekun,sąsiad, ma coś ważnego do przekazania...aż się boję:cześć3:. Dobranoc forumowicze , śpijcie i śnijcie, jak w piosence . Dobranoc:cześć:

My już tam znamy tych listonoszy tfu sąsiadów :smutek: wszystko mi się pomieszało .Dobranoc :cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

O moja droga,wiejski listonosz to jest nie lada persona:)Bardzo ważna osoba,bardzo oczekiwana:)Dzień emerytury to na wsi okres wzmożonej czujności i oczekiwania, oraz telefonów od sąsiada do sąsiada-był u was już?jedzie do was,jedzie!nie przegapcie,psy schowajcie!No a poza tym "obrywek" ma zdecydowanie wiecej niż zwykły miastowy doręczyciel:)

Wiejski listonosz jest dość często bardziej wyczekiwany jak okres po zabawie w remizie...

Chociaż jak jeden i drugi razem wpadną to ludzi krew zalewa...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Oddam się teraz wp.pl , może jakieś dobre wieści z PL wyczytam. Życzę udanego wieczoru i spokojnego  niczym niezakłóconego snu. Dobranoc

image.png

Możesz sobie darować ..." Na zachodzie" bez zmian "...nadal siedzi taka jedna ".... zmiana " .... Dobranoc :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

oddalam sie kochani..... oczy mi  sie zamykaja...zrobilam dzisiaj ponad 70km rowerem zanim siodelko mi za....li...czuje zmeczenie czyli jestem pozytywnie dobry wysilek..

poznalam nowa sciezke rowerowa czyli znow pozytyw

do jutra kochani

:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...