Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

Też wysyłam na konto w Aliorze od ponad 3 lat, jesli zrobie przelew przed poludniem, na drugi dzień pieniądze sa. 

Bardzo nieprzyjemna sytuacja. 

Badź dobrej myśli, wszystko się wyjaśni :całus:.

Tez juz dlugo wysylam i pierwszy raz takie cos sie zdarzylo. A moze  jaki haker mi sie do tylka dobral?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 1bozka napisał:

MOJ MEN MA DZIŚ URODZINY.I ON JEST TU ZE MNĄ ...Tyle KILOMETRÓW........JAK ON TO ZROBIŁ. Róże DLA MNIE....?MYŚLAŁAM  ZE TO NIE

MOŻLIWE..A JEDNAK...QURCZAKI..JEST TU I TERAZ.. .PRZECIEŻ  TO NIE MOJE URODZINY.....A CZUJE SIE JAKBY TO BYŁY MOJE....URODZINY!!!!!!!

CÓŻ ..WIĘCEJ.......nie pytajcie o nic...

.

OMG:spioch:

 

 

 

 

 

To się nazywa MIŁOŚĆ :oklaski::oklaski::oklaski: Sam sonie zrobił najlepszy prezent urodzinowy :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Andreaa napisał:

Tez juz dlugo wysylam i pierwszy raz takie cos sie zdarzylo. A moze  jaki haker mi sie do tylka dobral?

Nie no, nawet tak nie myśl. 

Dzwoń jutro do banku i wyjaśniaj. 

Trzymam kciuki za pomyślne załatwienie sprawy. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ty się nie boj ....Magdzie ma co dźwigać 

Juz nie tak bardzo , dzieki temu ze chudne moje cycki tez o rozmiar zmalaly )).

Powiem Wam co kupilam i czego uzywam teraz, a wiec powrocilam po 25 latach do mojego przyjaciela , i zakupilam SKAKANKE !!!!.

Dzis poszlo jak po mydle , nakrecilam 400 w dosc szybkim tempie , obawialam sie o moje cycki , ze faktycznie moga mi zeby wybic , ale nie , nawet ich nie czulam.Ot moja dzisiejsza tajemnica ))))

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, 1bozka napisał:

MOJ MEN MA DZIŚ URODZINY.I ON JEST TU ZE MNĄ ...Tyle KILOMETRÓW........JAK ON TO ZROBIŁ. Róże DLA MNIE....?MYŚLAŁAM  ZE TO NIE

MOŻLIWE..A JEDNAK...QURCZAKI..JEST TU I TERAZ.. .PRZECIEŻ  TO NIE MOJE URODZINY.....A CZUJE SIE JAKBY TO BYŁY MOJE....URODZINY!!!!!!!

CÓŻ ..WIĘCEJ.......nie pytajcie o nic...

.

OMG:spioch:

 

 

 

 

 

,,,,, będzie się działo,

Będzie zabawa

La,laa,laa

 

Ale On Cię kocha, Boże jakie to piękne jest.

Miłosc jest piękna.

Cieszę sie razem z Tobą. :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Andreaa napisał:

No wlasnie........ Sprawdzalam rachunek,wszystko i wszystko sie zgadza.  Jestem bezradna. Musze poczytac  w necie co trzeba zrobic,zeby kase odszukac.

Zrob skan przelewu i przeslij na maila mezowi ..i on niech z tym drepta do Aliora .... I on niech tam szumu troszke zrobi .... przy klientach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lisa_Ona napisał:

,,,,, będzie się działo,

Będzie zabawa

La,laa,laa

 

Ale On Cię kocha, Boże jakie to piękne jest.

Miłosc jest piękna.

Cieszę sie razem z Tobą. :cmok:

Miłość cierpliwa jest .........

A do @1bozka trzeba mieć dużo cierpliwości :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Magdzie napisał:

Juz nie tak bardzo , dzieki temu ze chudne moje cycki tez o rozmiar zmalaly )).

Powiem Wam co kupilam i czego uzywam teraz, a wiec powrocilam po 25 latach do mojego przyjaciela , i zakupilam SKAKANKE !!!!.

Dzis poszlo jak po mydle , nakrecilam 400 w dosc szybkim tempie , obawialam sie o moje cycki , ze faktycznie moga mi zeby wybic , ale nie , nawet ich nie czulam.Ot moja dzisiejsza tajemnica ))))

Ojej, no moje mi zębów nie wybiją, bo mam takie "do rączki"" ha,haaa :szydera:zawsze się śmieję, że mam obfity biust hi,hiiiiiiiiiii

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...