Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lucyna.beata napisał:

basiu pisz do niej zeby na piec postawila...ciepla bedzie jak juz ogarniemy ja sie siada...nie wklada:haha:

Liska zakręcona mocno jest ...Doopą na mokrym krzesle siada ....Może pomylić się i zamiast kawę na piec to doopskiem usiądzie . Poparzyć se może . Szkoda by było , bo to dobra gadzina jest ...z niej . Tej Liski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski Opiekunkowo:)Miłęgo dnia:)

Mój się taki zapowiada gdyż po pierwsze primo Kulka do przedszkola wybywa,a po drugie poznam nową koleżankę dziś:)

Pogoda póki co niezachęcająca,chłodno ,wietrznie i jakby na deszcz idzie,ale wczoraj rano też tak było a potem ładnie:)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bardzo smaczna ....najsmaczniejsza . Zaraz dopiję do końca swoją i wpadnę do Ciebie ....na następną . Wstawiaj wodę ....już leceeeeeee.....ino mietłę odpalę

Blee....Z fusami nie lubię.....mocne, podwójne espresso....bez mleczka i z cukrem :d

Należy się z postepem isc i korzystac z dobrodziejstw techniki do parzenia kawy.....:d a Wy ciągle te fusiaste pijecie.....lata 70 te już dawno minęły.....:szydera:

Aaaa.....dzień dobry i miłego dnia !

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Blee....Z fusami nie lubię.....mocne, podwójne espresso....bez mleczka i z cukrem :d

Należy się z postepem isc i korzystac z dobrodziejstw techniki do parzenia kawy.....:d a Wy ciągle te fusiaste pijecie.....lata 70 te już dawno minęły.....:szydera:

Aaaa.....dzień dobry i miłego dnia !

Ewuś ...co komu do domu jak chałupa nie jego ???.... Organista lubi księdza ogórki - ksiądz lubi ....organisty córki .....i jeszcze ...Knorr uwielbia krewetki ...a ja placki ziemniaczane . Czy widzisz coś w tym bleeeee?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , witam i o zdrowie pytam :-)

U mnie taka mgla,ze swiata nie widac.  Zimno,buro i ponuro ,ale humor dopisuje.

Wczoraj  odwiedzilam Idz pod prad . Sluchalam i usnelam;)))))

Jutro przyjezdza druga corka z mezem i z synem,ktory lozko bedzie skladal. Beda tu do poniedzialku. 

W sobote zmykam z Claudia do Passau na wycieczke. Mam nadzieje,ze tym razem wypali.

Tak jak wczoraj. Slonka zycze i spokojnego dzionka :-):-):-)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ewuś ...co komu do domu jak chałupa nie jego ???.... Organista lubi księdza ogórki - ksiądz lubi ....organisty córki .....i jeszcze ...Knorr uwielbia krewetki ...a ja placki ziemniaczane . Czy widzisz coś w tym bleeeee?

Nie :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ewuś ...co komu do domu jak chałupa nie jego ???.... Organista lubi księdza ogórki - ksiądz lubi ....organisty córki .....i jeszcze ...Knorr uwielbia krewetki ...a ja placki ziemniaczane . Czy widzisz coś w tym bleeeee?

Ha ja tez sie pod tym podpisuję,uwielbiam małą ,mocną czarną,parzoną po turecku podaną w odpowiedniej  do tego rodzaju kawy filiżance.Fusami nie przegryzam ,nie sączę i nie przecedzam przez zęby ha ha ha ha ha,...jak sie moze co niektórym wydaje.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, awe59 napisał:

Blee....Z fusami nie lubię.....mocne, podwójne espresso....bez mleczka i z cukrem :d

Należy się z postepem isc i korzystac z dobrodziejstw techniki do parzenia kawy.....:d a Wy ciągle te fusiaste pijecie.....lata 70 te już dawno minęły.....:szydera:

Aaaa.....dzień dobry i miłego dnia !

Fusiara to styl życia...nie przeżytek...:oklaski: I tylko dla smakoszy....:szydera: Ci którzy się nie znają i nie doceniają upojnego smaku korzystają właśnie z Ersatz'u, czyli ekspresów....:szydera: Wielbiciele fusiary łączmy się...niekoniecznie w pary...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Fusiara to styl życia...nie przeżytek...:oklaski: I tylko dla smakoszy....:szydera: Ci którzy się nie znają i nie doceniają upojnego smaku korzystają właśnie z Ersatz'u, czyli ekspresów....:szydera: Wielbiciele fusiary łączmy się...niekoniecznie w pary...:szydera:

:cmok::zdrówko: w tych kufelkach to mam kawusie...fusiastą oczywiście:hura:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,obudzilło mnie słońce tylko zanim zdążyłam zwlec swe szacowne ciało z wyrka to poszło już w długą i teraz pochmurnie,czyli wygląda na powtórkę z wczoraj ,kto zna zaklecie na wstrzymanie deszczu ? Miłego dnia wsiem :320_sun_with_face:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińskie Ludziska ...w ten mokry, ponury dzień ( leje non stop od wczorajszego popołudnia ) ,ale w sercu ciągle i w kalendarzu ciągle maj :d.

Miluśkiego dnia Mordecki :cześć2:.... znów trza nadrabiać braki w " oczytaniu" uff ,płodni jesteście okrutnie .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że zimno. Będę mniej palić. :haha:

Kawę z ekspresu piję ale najbardziej smakuje mi taka z zaparzaczki. Czyli niby po turecku ale przefiltrowana. Takiej z ekspresu to mogę wypić dwa litry dziennie, nawet sztana. Ale jak wypiję po turecku to na jakiś czas mi wystarczy. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińskie Ludziska ...w ten mokry, ponury dzień ( leje non stop od wczorajszego popołudnia ) ,ale w sercu ciągle i w kalendarzu ciągle maj :d.

Miluśkiego dnia Mordecki :cześć2:.... znów trza nadrabiać braki w " oczytaniu" uff ,płodni jesteście okrutnie .:haha:

Jakby te wszystkie nasze dzieciątka policzyć, to rzeczywiście płodni jesteśmy...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

I co z tego że zimno. Będę mniej palić. :haha:

Kawę z ekspresu piję ale najbardziej smakuje mi taka z zaparzaczki. Czyli niby po turecku ale przefiltrowana. Takiej z ekspresu to mogę wypić dwa litry dziennie, nawet sztana. Ale jak wypiję po turecku to na jakiś czas mi wystarczy. 

A gdzie to koleżanka się podziewa?  Nie bywa u nas...a jak już się zjawi, to nawet się nie przywita...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

Blee....Z fusami nie lubię.....mocne, podwójne espresso....bez mleczka i z cukrem :d

Należy się z postepem isc i korzystac z dobrodziejstw techniki do parzenia kawy.....:d a Wy ciągle te fusiaste pijecie.....lata 70 te już dawno minęły.....:szydera:

Aaaa.....dzień dobry i miłego dnia !

Jak minęły!? ...coraz bliżej do lat siedemdziesiątych .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Paolo napisał:

Ty Liso - jeszcze nawet dobrze nie wstaniesz a już masz mokro...

Za tydzień o tej porze pociąg do Kudowy wjedzie na ślepy tor a Pan Paweł powie "Arive derci Oma..." i niczym kot Jinks na palcach ale z gracją wyp...li stąd jak pocisk ziemia - powietrze- Men...zostawiając zmiennikowi o ile taki się znajdzie ulubiony wers z piosenki Pana Ryśka "...konduktorze łaskawy byle nie do Kudowy ".

Dzień dobry. Pozdrawiam Bawarię i Zasrenie Pampersbergie.

To dobrze chyba, ze mam mokro? Ha,haaa:szydera:

Dzień dobry i milego dnia zycze.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...