Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .....

Jak cudnie za oknami ....Drzewa owocowe kwitną jak szalone ....no jest po prostu prześlicznie ...Myślę ( jeszcze czasem tak ) , że dlatego dostrzegam te uroki wsi , bo na ostatniej prostej jestem ....Kiedy tutaj przyjechałam było szaro , buro i ponuro . Czułam się jakaś przytłoczona ....jeszcze wokół te stare , czekające na mocniejszy wiatr , żeby je zdmuchnął szopy ...no wyglądało to dla mnie nieciekawie ... W ostatnim moim tygodniu tutaj wszystko nabrało kolorów ....nawet stary , dziadeczkowy traktor przybrał na urodzie ...niczym samochody przedstawiane na zdjęciach przez jednego naszego kolegę ....Tiaa...w piąteczek ..piątunio do domku ...życie jest piękne

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Od razu się głodna zrobiłam. :szydera:

taaaa... ja juz po sniadanku ale nie awokado tym razem...ryba mnie nawolywala wiec ja sobie "wylowilam" i zrobilam po grecku wczoraj...cos na ten art...raz ze zdrowo a dwa...moze jak dawke fosforu sobie zaaplikuje z rana to mi sie myslenie wlaczy bo jak narazie siedze w fotelu i nawet wstac mi sie nie chce zeby sobie druga kawe zrobic a oczka mi leeeeeeca...ale teraz to sobie normalny kubek wezme bo mistrz joda to chyba wolne ma dzisiaj i moc jego nie dzialaO.o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem...ale nie przyznaję się do klepanek wczorajszych, o które @Maria Jolanta pytała...:haha: Szukamy winnego gdzie indziej...:szydera: Podniosłam odwłok później, bo genisuję przedostatni dzień w domku... A tak w ogóle, to...5add7444556e7_dziedobrynietoster.jpg.c2ac5be20e964376abac7f3b53bfa8cb.jpg Ja toster nie jestem, to i moje dzisiejsze spóźnienie na forum jest wybaczalne...:szydera: Witajcie kochani....:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek się z Państwem :cześć2:po uroczym ,intensywnym weekendzie na łonie rodziny ...Synek zrobił nam niespodziankę i zawitał na dwa dni .:oklaski:No i coraz bliżej mam do tej wiekopomnej"chwiłi"...noo ,zaczynam się pomalutku stresić :cool:

Miłego , słonecznego dnia życzę Milusińscy :d

Edytowane przez Afryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Barbara48 napisał:

Ja też nieprzytomna jestem, śniadanie robiłam automatycznie. Pdp wytargowała jeszcze 5 min bo też śpiąca. 

Mój pdp śpi tak twardo,że nie wiem czy przed południem da się namówić na wyjście z łozka...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...