Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@lucyna.beata cos troche jak moja pdp ,czesto....

,,pani madrala,, wszystko najlepiej umie, wie,potrafi,

Kiedy o cos pytam czy proponuje, najpierw slysze ,,nie,,

Kiedy za mocno mi dokucza dogadywaniem, skarze jej corce, ta robi trzesienie ziemi matce i tydzien mam spokoj.,

I tak wkolo Macieju.

Ja wiem ,ze jestem jedyna osoba, do ktorej ona probuje sie postawic, pokazac, na ktorej przejechac,

Bo tylko do mnie ma odwage,

Przed corkami jest cicha i milczy,

Tylko czasem i mnie zaczyna ...w  ,,,,denerwowac to szczypanie i gadki, wtedy ide na skarge,

castro potrafil stanac cichutko za mna i patrzyl czy mam rekawiczki czy cebula dorbno posiekana a nieraz mialam serce na ramieniu jak mnie zaskoczyl jakims slowem a ja skoncentrowana na robocie...dzieci glosu nie mialy z corka jako tako ale syna miala za debila i zadnego autorytetu zadnego szacunku a jakie gadki przystole obaj ucinali to byla zenada...pare razy mnie ponioslo walnelam sztuccami i walnelam drzwiami bo nie dalo sie ich sluchac...ja babke stawialam do pionu zeby jakos to funkcjonowalo zebym stara ku..wa nie byla albo i jeszcze gorzej a on w 5 pimnut potrafil towszystko spie...c....i to trwalo trwalo trwalo...nieocenionym byl widok z rana w kuchni z rozpietym szlafrokiem bo nago sypiac mial we zwyczaju pil kawe siedziac na stolku...94 lata...widok...do dzisiaj budzi we mnie dziwne niekoniecznie pozytywne emocje..

kazda nastepna stela to bedzie raj...

pralka zmywarka itd...nie wolno bo sie nie znam i tak bez konca...8 miesiecy....rozne dziwne mysli...7 kg mniej i...20fajek na dobe ...starczy...i oby to oststni raz...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitowywuję się :d mój ostatni tu poniedziałeczek :d Czas do domu bo już siwe odrosty prawie mi widać :haha:Pobyt w Polsce zacznę od pilnowanie majkunów  (w wolnym tłumaczeniu czyżby kot majowy ? :haha:). Zgłosiłam się na ochotnika, co jednocześnie oznacza, że cały pierwszy długi weekend maja mogę spędzić w piżamie... bo dookoła mam pola, pola i jeszcze raz pola... Nie, no chyba "se" koleżankę ściągnę na pogaduchy... Miłego dzionka i buziaki ... :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, NNNdanuta napisał:

Przywitowywuję się :d mój ostatni tu poniedziałeczek :d Czas do domu bo już siwe odrosty prawie mi widać :haha:Pobyt w Polsce zacznę od pilnowanie majkunów  (w wolnym tłumaczeniu czyżby kot majowy ? :haha:). Zgłosiłam się na ochotnika, co jednocześnie oznacza, że cały pierwszy długi weekend maja mogę spędzić w piżamie... bo dookoła mam pola, pola i jeszcze raz pola... Nie, no chyba "se" koleżankę ściągnę na pogaduchy... Miłego dzionka i buziaki ... :cmok:

mam jeszcze...bez dzisiejszego DWA poniedzialki..milego dnia zycze rowniez

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, NNNdanuta napisał:

Mniemam, że chodzi tu o Nadrenia Północna - Westfalia, land na zachodzie Niemiec ze stolicą w Dusseldorfie. :d 

acha....no niby niespomplikowane a jednak...

znam ten land bo mam w bochum rodzine , ale na taki skrot bym nie wpadla.....pod koniec maja jade tam na tydzien a potem do roboty...wiec jezeli ktos by sie chcial kawy napic ...chetnie

moze w koncu jednak...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lucyna.beata napisał:

acha....no niby niespomplikowane a jednak...

znam ten land bo mam w bochum rodzine , ale na taki skrot bym nie wpadla.....pod koniec maja jade tam na tydzien a potem do roboty...wiec jezeli ktos by sie chcial kawy napic ...chetnie

moze w koncu jednak...

Ja teraz jestem w NRW, ale bliżej Kolonii ... Te ichnie landy mało mają wspólnego z naszym podziałem administracyjnym... Faktycznie bardziej pasuje tu nazwa "kraj związkowy", czyli inny kraj, ale też Niemcy :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przemyślenia odnośnie szteli z osobnym mieszkaniem.

Plusem jest naprawdę to że robię co chcę i idę spać kiedy chcę. Czuję się swobodniej i nikomu nie przeszkadzam. Minusem jest to że w czasie pracy nie mam swojego kąta i jak mam wolne pół godzinki to siedzę w kuchni.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Wczoraj rano po moim wpisie było okrągłe 99000 postów. Dzisiaj w tym momencie jest 99473 postów.

To ja się zapytowywuję. Kto naklepał aż tyle ???? Winnego mi proszę paluszkiem pokazać. :haha:

Nie tam , żebym zaraz kablowała , ale jest taka jedna co wali post za postem . Dwojga imion ona jest ...Maria plus Jolanta ...czy jakoś tak na podób ...noooxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.04.2018 at 07:42, geronimo napisał:

Z tym głosem to jesteś w błędzie, a mam anielski a i co do zapachu też się mylisz bo pachnę CK:trele:

Dzień dobry - dopiero zaglądam . Czy to zapach CK Dezerterzy ? Wszyscy maja anielski głos szczególnie jeśli piszą  z fajką w ustach .

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maria Jolanta, nie ja, nie ja :szydera: ja siedzę cicho jak truś i przeważnie :kawa2::papieros::gazeta: albo :telefon:

jeszcze parę godzin i wzniosę się w przestworza, by po 90 minutach wylądować w kraju. W sobotę też samolot i do Kolonii. 

Miłych pogaduszek :cześć:

Edytowane przez Radek50
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie tam , żebym zaraz kablowała , ale jest taka jedna co wali post za postem . Dwojga imion ona jest ...Maria plus Jolanta ...czy jakoś tak na podób ...noooxd

Nie, nie, nie.

Ja ostatnio mało klepię, jakoś mi tak zmęczenie materiału i zniechęcenie dawało się we znaki. Dopiero teraz dostałam wiatru w skrzydła. W środę do domciu. :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Radek50 napisał:

Maria Jolanta, nie ja, nie ja :szydera: ja siedzę cicho jak truś i przeważnie :kawa2::papieros::gazeta: albo :telefon:

jeszcze parę godzin i wzniosę się w przestworza, by po 90 minutach wylądować w kraju. W sobotę też samolot i do Kolonii. 

Miłych pogaduszek :cześć:

No.

Miło poczytać że ktoś też do domu wpada tylko po gorącą wodę i z powrotem do pracy. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...