Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

wadera?? w stadzie wilkow basior ma wladze...no chyba ze zmienialas co nie co w swoich preferencjach:trele:

ale u sloni i owszem...stado za nia a ona ta najstarsza i najmadrzejsza...troche sie to nie pokrywa ale nie czepiajmy sie wieku:oklaski:

Ty o tych wilkach jeszcze raz poczytaj...nie piszę...tfu, nie rzucam słów na wiatr...:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

ale praca wolonatariusza..nie wiedzialas ze nie masz stawki godzinowej ani umowy o dzielo???

 

W naszym berufie stoi jak wół...24 na dobę....:szydera: A to, że ja dama do towarzystwa, rozwydrzona do granic jestem , to inna sprawa...:szydera: A dzieło rzeczywiście wielkie mam do wykonania....V kolumna działa....:szydera::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

acha teraz doczytalam...ZE ZROZUMIENIEM:oklaski:

Ogarnij się dziewczyno ...Kawę jeszcze jedną wypij ...doprowadź się do stanu idealnej opiekunki ....prawie . Tylko kapelutka nie zakładaj , bo Ci nie będzie twarzowo ... Chooo na cugaska ...ja częstuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ogarnij się dziewczyno ...Kawę jeszcze jedną wypij ...doprowadź się do stanu idealnej opiekunki ....prawie . Tylko kapelutka nie zakładaj , bo Ci nie będzie twarzowo ... Chooo na cugaska ...ja częstuję .

A ty co? :ostrzegam: Na :papieros: beze mnie? :pejcz: Skandal....:lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ogarnij się dziewczyno ...Kawę jeszcze jedną wypij ...doprowadź się do stanu idealnej opiekunki ....prawie . Tylko kapelutka nie zakładaj , bo Ci nie będzie twarzowo ... Chooo na cugaska ...ja częstuję .

idziemy ale wezmiemy mirele ona jeszcze w kraju to fajki tansze:haha:

kawe faktycznie musze wypic ale czekalam az sie pozywie...bo na pusto mysle jeszcze wolniej

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

no...na niby to jest zawsze "posprzatane"...prawie jak u ciebie:haha:

Złociutka ...normalnie to ja nie pozwalam kubka po wypitej kawie do zmywarki włożyć ...bo ja to zrobię lepiej :-)...Tym razem jednak sytuacja wymaga pośpiechu . Ja będę w domku 28 ok. 10-tej (? ) a jest to sobota ...w poniedziałek ok. północy będę miała dowieziona z Modlina dziecięcia w ilości szt. czterech ...Wyobrażasz sobie , żeby u babci nie pachniało szarlotką albo innym sernikiem na powitanie ???....Noo...a 1 maja w godzinach prawie wieczornych mała Maryjka będzie se stojała przed księdzem we wianuszku z żywych kwiatków a ten jej główkę wodą święconą będzie polewał ... Później kolacja w zamówionym lokalu ....a za pięć następnych dni następna uroczystość .Starszy brat malutkiej też stanie przed ołtarzem , ale już dużą grupą dzieci , kolegów , koleżanek z dawnej szkoły ..klasy... Czekają mnie same atrakcje i .....wyciąganie z portfela ciężko zarobionych ojrasów .... ale co tam ...cieszę się ogromnie ...jak nie wiem co ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ty co? :ostrzegam: Na :papieros: beze mnie? :pejcz: Skandal....:lanie:

Choooo ...Mirelka . Nugatkę zgarniemy po drodze , bo ona z drugiego piętra będzie zbiegała . Dziś już z Nugatką kilka wyjarałam , ale do wieczora to se jeszcze pojaramy , że ho ..hooo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Choooo ...Mirelka . Nugatkę zgarniemy po drodze , bo ona z drugiego piętra będzie zbiegała . Dziś już z Nugatką kilka wyjarałam , ale do wieczora to se jeszcze pojaramy , że ho ..hooo...

 

Oooooo....jak się tak najaramy, to przyjemniej będzie dzionek mijał....i okularki kolorowe niepotrzebne....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...