Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Och,oko samo się zamyka. Trzeba wstawać, chociaż ,zaraz czy ja spałam? Zaczynamy nowy dzień.  A w nocy zamiast figlowac albo chociaż myśleć bieganie. A to taki zamiennikO.o

wiec :kawa: dla tych co na nogach juz, ja swoja Za pol godz. Miłego   dnia :serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie nasz @Łukaszek? śpi jeszcze? :spioch: Wstwaj i masz tu :kawa: świeżutką,,chyba trochę pofiglował w nocy i musi odespać:love::serce::love:

@luttka wszyscy jesteśmy jacys niemrawi od rana ,,u mnie mrzy i mokro i ciemno,,jak tu lubiec taką porę roku-ja jej nie nawidzę:płacz: więc trzeba się wziąsc za prasowanko i trochę na telefoniku popracowac-hahaha:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dziś święto bo mój synek najstarszy urodzinki ma dziś.I tak sobie myślałam o nim ,w przerwach pomiędzy wołaniem pdp.A jak już rankiem stwierdziłam że bez sensu kłaść się i wstawać w kółko to dziadek się kimnął tak mocno aż chrapał.A seks to mi wywietrzał z głowy już o 11,bo od tej dziś bieganko było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Nocne bieganko to jak poranne wstawanko ,,,sport to zdrowie,,łyknij jakiś specyfik aby Ciebie postawił na nóżki,,,,  ja kocham biegac w dzień po schodach ,,,uwielbiam ,,bo co zjem to przebiegam ,,,:hahaha:

Taaaa,kładziesz się naciągasz kołderkę momencik gdy ogarniać Cie zaczyna błogi stan odpoczynku,A tu !!! pion żwawy bieg,no co tam Herr..? a wstać,posiedzieć,a która godzina, a dzis poniedziałek? jasne poniedziałek jeszcze bo przed pólnocą,ok siedzimy i co ,a teraz leżymy i śpimy dalej ok.no ciemno bo noc,no to ide spać ok? I od nowa 

:d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, luttka napisał:

Taaaa,kładziesz się naciągasz kołderkę momencik gdy ogarniać Cie zaczyna błogi stan odpoczynku,A tu !!! pion żwawy bieg,no co tam Herr..? a wstać,posiedzieć,a która godzina, a dzis poniedziałek? jasne poniedziałek jeszcze bo przed pólnocą,ok siedzimy i co ,a teraz leżymy i śpimy dalej ok.no ciemno bo noc,no to ide spać ok? I od nowa 

:d

o!!!! nie nie nie !!!!!! :płacz::płacz::płacz: daj dziadziusiowi całusa to może pośpi i pomarzy:święty:

nigdy takich nocek!!! naprawdę ciężko,,wiem ,że to nie wiecznośc ale miesiąc takiego latania non stop to każdy wysiądzie,,nawet ten najzdrowszy :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w ten pochmurny dzionek, życzę miłego dnia:):love:


Blondi, zero rozkoszy miałem, chyba że rozkoszą nazwać nocne droczenie się z dziadkiem i wstawanie, haha. Słowem .... żadnego figlu-miglu:hahaha:
luttka, możemy dzisiaj sobie przybić piątkę, haha.  Buziaki dla Was dziewczyny:love::serce::love:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz ale wszystko przed nami,no nie poddawaj się. Wiesz ta rozkosz poczeka i lepiej smakować będzie ,ha,ha.Albo potrzeba snu przesłoni inne potrzeby Maslowa.Tylko jedzenie i sen :)

@Blondi racja cieszmy się ,dziś nowy,nowiutki dzień i wszystko przed nami:całus::serce:

 

Aaa @Łukasz a plank machnąłeś? Ja wczoraj swój rekord zrobiłam,wizja seksu dodała mi sił. polecam:p

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

A gdzie nasz @Łukaszek? śpi jeszcze? :spioch: Wstwaj i masz tu :kawa: świeżutką,,chyba trochę pofiglował w nocy i musi odespać:love::serce::love:

@luttka wszyscy jesteśmy jacys niemrawi od rana ,,u mnie mrzy i mokro i ciemno,,jak tu lubiec taką porę roku-ja jej nie nawidzę:płacz: więc trzeba się wziąsc za prasowanko i trochę na telefoniku popracowac-hahaha:hahaha:

witam

tej pogody nie da się lubić...

a pracować trzeba nawet na dworze - w końcu spacery i świeże powietrze też muszą być w ciągu dnia...

miłego!

prasowanie, kawa, śniadanie, szykowanie do obiadu, zakupy...

nie nadążam dzisiaj, a jak tu z Wami jeszcze usiąść przy kawce ....no jak?? :) 

moje rozmowy zostały połączone, chyba nadal nie wiem jak się korzysta z tego forum... :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


haha, luttka, powiadasz rozkosz poczeka.... ba ... haha. To mam pomysła ..... po obiadku idziemy razem się rozkoszować  :całus: a Blondi popilnuje porządku na forum :płacz::hahaha::love:
  Wszak po takiej nocy musimy .... ausruhen. Maslow ... fajnie o nim wspomniałaś:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz ,że w Polsce na nic czasu nie ma ,,dopiero jak się wyjedzie do De to się odpoczywa ,,zależy jeszcze gdzie się jest,,,sama wiem po sobie,,zalatany człowiek i znajdzie się ten czas zawsze wolny ale mimo wszystko w De jest full czasu,,,babcię nie wyciągnę na spacer bo mrzy a nawet jaby leciuteńko padało to też mowy nie ma,,także spaceru niet dzisiaj,,,,a powietrza świeżego mam jak wyjdę sobie pokopcić,,:hahaha: 

pisałam tu do @kasia45

3 minuty temu, Łukasz napisał:


haha, luttka, powiadasz rozkosz poczeka.... ba ... haha. To mam pomysła ..... po obiadku idziemy razem się rozkoszować  :całus: a Blondi popilnuje porządku na forum :płacz::hahaha::love:
  Wszak po takiej nocy musimy .... ausruhen. Maslow ... fajnie o nim wspomniałaś:)

Nie będe żadną wozną:płacz::płacz::płacz: na forum!!!

Ja już się przewracam w poscielach i kocykach i łóżach -w końcu wolne!!!:love::serce::love: teraz trzeba trochę poromansować i się zrelaksowac:serce::love: wtedy dzień szybciutko zleci,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Łukasz napisał:


haha, luttka, powiadasz rozkosz poczeka.... ba ... haha. To mam pomysła ..... po obiadku idziemy razem się rozkoszować  :całus: a Blondi popilnuje porządku na forum :płacz::hahaha::love:
  Wszak po takiej nocy musimy .... ausruhen. Maslow ... fajnie o nim wspomniałaś:)

Masłowska tak,właśnie on określił ze podstawowe potrzeby to seks :pwłaśnie i tego się trzymajmy,bo mądrzejsi od nas to wymyslili:d @Łukasz nie potrafię w dzień odpoczywać, tzn pospać sobie,no niekiedy,bardzo niekiedy. A ty widzę na inne podstawowe potrzeby masz chęć :| jeden fajny chłopak  spanie ma głowie @Blondi żadna wolną, do trójkąta chooo

Woźną miało byc

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Blondi napisał:

A nie wiesz ,że w Polsce na nic czasu nie ma ,,dopiero jak się wyjedzie do De to się odpoczywa ,,zależy jeszcze gdzie się jest,,,sama wiem po sobie,,zalatany człowiek i znajdzie się ten czas zawsze wolny ale mimo wszystko w De jest full czasu,,,babcię nie wyciągnę na spacer bo mrzy a nawet jaby leciuteńko padało to też mowy nie ma,,także spaceru niet dzisiaj,,,,a powietrza świeżego mam jak wyjdę sobie pokopcić,,:hahaha: 

pisałam tu do @kasia45

Nie będe żadną wozną:płacz::płacz::płacz: na forum!!!

Ja już się przewracam w poscielach i kocykach i łóżach -w końcu wolne!!!:love::serce::love: teraz trzeba trochę poromansować i się zrelaksowac:serce::love: wtedy dzień szybciutko zleci,,,

heh no fakt jak mży to nic przyjemnego 

możesz palić tylko na dworze? z jednej strony skoro pdp nie pali i w domu się nie pali to rozumiem

kiedys miałam taką pdp która paliła w domu i też na to pozwalała. niestety już u niej nie pracuje

teraz ja muszę się ogarnąć i jednak wyjść z domu chociaż po zakupy...

miłego wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, hmm, trójkąt to coś takiego, na przykładzie Ci podam .... Ty, ja i luttka się spotykamy i rozmawiamy, pijemy kawę, oglądamy zdjęcia, potem Ty robisz posiłek, luttka ciacho,a ja oglądam TV i piję piwko.Potem się rozchodzimy ....  chyba o niczym nie zapomniałem :):płacz: hmm :hahaha:
A teraz idę odpocząć, póki Opa śpi... Przez godzinę czytałem mu gazety, książkę, TV oglądałem, w nadziei, że nie pójdzie spać. Gdzie tam, zasnął, nie wiadomo kiedy...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pogoda jest kochana do spania -właśnie ja już po drzemce ,,,,

@Łukasz gdzie Ciebie uczyli o trójkatach ? w szkole? tam nie nauczyli Ciebie nic-hahahha:hahaha:

Ja jestem dobra w te nauki,,chodz nigdy nie bylam w trójkącie,,:hahaha:

Hahahha -dziewczyny do roboty a panisko przed tv i piwko-:hahaha:kochany takie scenariusze już wybiegły z obiegu,,,:love:

Blondi maluje sobie paznokcie a @luttka układa sobie włosy a @Łukaszek biega dla jednej podac zmywacz a drugiej suszarkę , a potem szybko w kuchnię i podać dziewczynom gorący posiłek a potem zabawa ,,,,,:serce::love::serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, luttka napisał:

Maslow tak,właśnie on określił ze podstawowe potrzeby to seks :pwłaśnie i tego się trzymajmy,bo mądrzejsi od nas to wymyslili:d @Łukasz nie potrafię w dzień odpoczywać, tzn pospać sobie,no niekiedy,bardzo niekiedy. A ty widzę na inne podstawowe potrzeby masz chęć :| jeden fajny chłopak  spanie ma głowie @Blondi żadna wolną, do trójkąta chooo

Woźną miało byc

 

@Blondi i @Łukasz przywołuję Was do porządku! Trójkąty to są całkiem inne rzeczy,Wcale nie tak! Trójkąty sa słodkie,kuszące,cudowne.A najlepsze z Wedla,takie kruche i pyszne,oblane prawdziwą czekoladą.Ot takie to są trójkąty właśnie:d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka a Ty znowu ciasta i ciasteczka :hahaha::hahaha::hahaha: hahahha Ty jesteś taka krucha i oblana czekoladką i taka pyszniutka -Wedllluttka -wszystko pasi i się zgadza :love:

ja lecę teraz na :kawa: i :ciacho:,,bo czuję ,ze mam trochę miejsca jeszcze wolnego w sobie ,,,mogę jeszcze to wsadzić:hahaha:

dla Was też szybko podam :kawa::ciacho::lody: i :serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz no nie mów że Ty znasz tylko trójkąt bermudzki:dTy siedzisz a my z @Blondi robimy i znikamyO.o.A trójkąt miłosny?Kto taki wymyślił?Kuszące-tak,cudowne-tak,czekoladowe-po tysiąc razy tak! Ale miłosne?eee kto dawno nie jadł?hmmm bo głodnemu to chleb na mysli?

@Blondi Wedluttka Podoba mi się:d:serce:Dzięki serduszko

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile pisania o trójkątach !!! głowa pełna marzeń i wrażeń,,:święty:  zaraz dzien za nami,,mi już minął ,,już koniec dnia,,jeszcze dzieci tylko spać położyć ,a to drobnostka ,,,:hahaha:

 

 

Ja też na zakończenie tych trójkątów coś tu wsadzę:serce:

pobrane (1).jpg

albo Smacznego -też trójkąty proszę Państwa!!!

images.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...