Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak ...razem ze mną , bo wczoraj packą ukatrupiłam i to młodego ... A może dziecię matka wysłała za róg po zapałki a wredny ludź ( to ja ! ) go packą potraktował ? ... Teraz biedna , strapiona czeka a tu ani zapałek ani młodego ....Pod kuchnią czas rozpalać ...zalewajkę gotować , bo stary z roboty przyleci , głodny jak wilk ....Polak głodny to zły ...u szerszeni może być ciutkę ineczej : szerszeń głodny ...nie bzyka . Tak źle i tak niedobrze .

dokladnie ...i tak niedogodzisz:d

zje za duzo...leniwy spac idzie...nie dasz zjesc...zly 

jak nas w jednej celi posadza to wezmiemy machrke i skrety bedziemy robic...to moze interesi rozwiniemy:d

nikt nie mowi ze machorka to musi byc...tyton:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

dokladnie ...i tak niedogodzisz:d

zje za duzo...leniwy spac idzie...nie dasz zjesc...zly 

jak nas w jednej celi posadza to wezmiemy machrke i skrety bedziemy robic...to moze interesi rozwiniemy:d

nikt nie mowi ze machorka to musi byc...tyton:d

Jak nas udupią to Ty nie myśl o interesach ( związanych z handlem ) , tylko , żeby nam tego zapasu do jarania wystarczyło ...żebyśmy same kupować na lewo nie musiały ... Myśl trochę Lucy ...myśl z rańca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jak nas udupią to Ty nie myśl o interesach ( związanych z handlem ) , tylko , żeby nam tego zapasu do jarania wystarczyło ...żebyśmy same kupować na lewo nie musiały ... Myśl trochę Lucy ...myśl z rańca .

ja z mysleniem to ogolnie mam problem...czasami zastanawiam sie czy jak jeszcze troche popracuje ze srednia 80+ to bede wiedziala i pamietala ze banany sluza do jedzenia:d

wezmiemy tyle zeby na zas bylo i ...moze jakies mini sadzonki przemycimy i mala plantacje otworzymy??

zrobimy dziure w scianie przekopiemy sie na powietrze i ..nakrecimy "skazani na shawshank 2":d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie patrz na kolor...patrz na te przepiękne, urzekające oczęta, okolone cudnej urody rzęsami...:szydera:

czekaj...musze te rzesy na boki rozsunac bo nie widac:d.....no fakt, duze , :dwyraziste spojrzenie, stanowcze , urzekajace..kopara od ucha do ucha..znaczy jest ok...

tylko nie wiedziec czemu ale ty masz oczy brazowe...chyba....jakis retusz?????bo te blyskaja niebieskimi  ogniamii...sliczne oczeta..ach gdybym mial te czarne oczy ....itd..:d

 

Edytowane przez lucinda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Maria Jolanta napisał:

W środę jadę i w środę przyjeżdża zmienniczka. Nie wiem jeszcze o której godzinie, mam nadzieję że zdążę jej co nieco przekazać.

Jak ja się cieszę że wyjeżdżam. :oklaski:Dzisiaj na obiad mamy....... śledzia smażonego z puszki ! Ja wytrzymam bez mięska jeszcze te kilka dni. A zmienniczka ? Może Pan T znów zacznie jeść mięso ? Jak na razie mięsko jest be bo źle się po nim czuje. Od dawna nie jadał innego mięsa poza drobiem bo już kiedyś miał problemy z nogami i ledwie chodził. Teraz nie jest tak źle ale na wszelki wypadek mięska nie ma. Żadnego. Dobrze chociaż że z pdp mamy wędlinki do jedzenia. :d

W czwartek dojadę nad ranem to zrobię sobie chociaż pół dnia piżamowego. :d:d:d Czasu mało, mało czasu a coś muszę sobie kupić i coś zjeść.

Kaszanka za mną chodzi.

I pierogi ruskie.

I karkówka zapiekana z kapustą kiszoną.

I barszczyk ukraiński.

I rosołek.

I sałatka żydowska.

I..... Jak zobaczę półki w sklepie to na pewno jeszcze coś znajdę. :d:d:d

 

i jeszcze salceson ,żur z jajem i kiełbaską wiejską,bigos, i oczywiście schaboszczak:d juz niedługo,wytrzymasz

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

ja z mysleniem to ogolnie mam problem...czasami zastanawiam sie czy jak jeszcze troche popracuje ze srednia 80+ to bede wiedziala i pamietala ze banany sluza do jedzenia:d

wezmiemy tyle zeby na zas bylo i ...moze jakies mini sadzonki przemycimy i mala plantacje otworzymy??

zrobimy dziure w scianie przekopiemy sie na powietrze i ..nakrecimy "skazani na shawshank 2":d

No widzisz maleńka , że myślenie nie boli ? ...Od razu lepiej ...Przezorny zawsze ...(u)zabezpieczony ...Bananów nie bierzemy ....zgniją . Wymyślimy coś twardszego ...trwalszego .....do przegryzek między posiłkami ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No widzisz maleńka , że myślenie nie boli ? ...Od razu lepiej ...Przezorny zawsze ...(u)zabezpieczony ...Bananów nie bierzemy ....zgniją . Wymyślimy coś twardszego ...trwalszego .....do przegryzek między posiłkami ..

Marchewka może być?? ha, haa

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

i jeszcze salceson ,żur z jajem i kiełbaską wiejską,bigos, i oczywiście schaboszczak:d juz niedługo,wytrzymasz

a schabowy a zrazy a krupnik a mizeria???

bez konca mozna...

q...wa ja juz po sniadaniu ale jak jeszcze troche popiszemy to zjem obiad i kolacje za jednym zamachem a w poludnie to juz zezre cale menu na jutro..:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No widzisz maleńka , że myślenie nie boli ? ...Od razu lepiej ...Przezorny zawsze ...(u)zabezpieczony ...Bananów nie bierzemy ....zgniją . Wymyślimy coś twardszego ...trwalszego .....do przegryzek między posiłkami ..

acha...a co to bedzie???to na zas...do ...przegryzki:d

no fak...gnijace banany ..brzmi nieapetycznie

myslenie baisu boli ...o...jak bardzo boli...zwlaszcza logiczne:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

czekaj...musze te rzesy na boki rozsunac bo nie widac:d.....no fakt, duze , :dwyraziste spojrzenie, stanowcze , urzekajace..kopara od ucha do ucha..znaczy jest ok...

tylko nie wiedziec czemu ale ty masz oczy brazowe...chyba....jakis retusz?????bo te blyskaja niebieskimi  ogniamii...sliczne oczeta..ach gdybym mial te czarne oczy ....itd..:d

 

Niebo w oczkach się odbija...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Mam swoje czekolady. :szydera::szydera::szydera:

Do jednej to szkoda nawet siadać. :szydera:

Ale jakoś ostatnio mi przeszło, dlatego zapasik nie topnieje. Będzie co wnukom zawieźć. :haha:

A u mnie zapasik topnieje...może dlatego, że wnuków nie mam i sama zjadam...no nie sama...dzielę się z moimi chłopakami...:haha: Wczoraj wrąbaliśmy białą z marakują, malagę i białą z krokantem...:szydera: A dzisiaj wyrzuty sumienia...:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A u mnie zapasik topnieje...może dlatego, że wnuków nie mam i sama zjadam...no nie sama...dzielę się z moimi chłopakami...:haha: Wczoraj wrąbaliśmy białą z marakują, malagę i białą z krokantem...:szydera: A dzisiaj wyrzuty sumienia...:$

pojdziesz poorac w ogrodzie , przemielisz tone ziemi , poprzerzucasz kamyczki...spalisz..

a jak jeszcze po urzedach pobiegasz to nerwy tez spalaja kalorie...czyli objadaj sie bez wyrzutow:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy...leniwy poranek z kawusią rozpoczęty ,a później  trzeba ścisnąć trochę pośladki i parę rzeczy w chałupie ogarnąć :d.Jak się prowadzi dom otwarty to trza to " otwarcie" zrobić. Powiem Wam w tajemnicy ,że te moje goście ,to kompletnie bez kultury , nie tak jak Niemce ,co to im szklanka wody styknie i dwa przedatowane ciasteczka , tylko by piły i *zakanszały"...noo zero taktu ...i tak się z nimi ( większością ) od ponad czterdziestu lat morduję ...ale kocham tę moją swołocz.:)

Fajoskiego dnia Ludu pracujący miast i wsi ...miast się martwić uśmiech na twarz i wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych " klientów " :cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Dopycham walizkę kolanem....mam nadzieję, ze wszystko spakowalam.....dyspozycje wszystkie wydane....jeszcze tylko pazurki psom skrócę i koło siebie zrobię....I jutro po złej stronie mocy coś nadam jak mnie zmienniczka dopuści do słowa.

Miłego dnia i bawcie się dobrze kochani.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...