Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, violka napisał:

Pewnie @Maria Jolanta Ci pozazdrościła :haha:

Też tak mi się coś wydaje ...musi tak . Albo ...albo ktoś urok jakiś na mnie rzucił ...albo zaciążyłam . Tylko kto by mnie tak zbrzuchacił ....nic nie pamiętam . Musi we śnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też tak mi się coś wydaje ...musi tak . Albo ...albo ktoś urok jakiś na mnie rzucił ...albo zaciążyłam . Tylko kto by mnie tak zbrzuchacił ....nic nie pamiętam . Musi we śnie .

Bidulko , nawet ładnych wspomnień nie masz z tego zaciążenia :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, foczka63 napisał:

Nie wiem jak to zrobić:(

Kasiu,nie wiem gdzie masz pocztę,ale najczęściej jest tak,że jak zaznaczasz (ptaszkiem) wiadomość,na górnym pasku pojawia się kilka komunikatów m.in "zgłoś spam". Klikasz wtedy na ten komunikat i zaznaczona wiadomość wędruje do spamu. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja  z wnuczkami ,,,dzieciaki są cudowne ,,kochane i śliczne,,ale już wystarczy ,,mają ojca matkę ,,ta praca mnie zmieniła,,w życiu już bym się nie nadawała na nianię,,w życiu,,2 godz, ok ale nie cały dzień,, wracam do De,,,w domu sajgon mam ,,bo zabawek u mnie po pierwszej wnuczce jest full,,wszystko rozniesione na pokoje,,wszędzie nieład,,ale jest ok! jadę do swojego słodziaka co już sie mnie doczekać nie może,,więcej mnie już nie pusci samej,,:oklaski: a ja go zawsze przekabacę ,że jadę sama,,,ale teraz już będzie inaczej,,,:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też tak mi się coś wydaje ...musi tak . Albo ...albo ktoś urok jakiś na mnie rzucił ...albo zaciążyłam . Tylko kto by mnie tak zbrzuchacił ....nic nie pamiętam . Musi we śnie .

no to ci sie "Romeo- Romek "trafił :d taki że krew wypił a dziury nie zostawił ,a może ........no nie to nie najlepszy przykład ale nie obudził :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ivanilia40 napisał:

Kasiu,nie wiem gdzie masz pocztę,ale najczęściej jest tak,że jak zaznaczasz (ptaszkiem) wiadomość,na górnym pasku pojawia się kilka komunikatów m.in "zgłoś spam". Klikasz wtedy na ten komunikat i zaznaczona wiadomość wędruje do spamu. 

Tak zrobiłam,ale czy musze tak robić za każdym razem.Tzn.chodzi mi o to ,zeby te wiadomości nie przychodziły na pocztę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

no to ci sie "Romeo- Romek "trafił :d taki że krew wypił a dziury nie zostawił ,a może ........no nie to nie najlepszy przykład ale nie obudził :hura:

Chamidło jakieś ...a nie Romeo .Żeby chociaż kartkę zostawił " byłem ..zrobiłem ...było cudownie - Niewidzialna ręka " ..to niii...chu...steczki . Dziad jeden jakiś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Mam swoje czekolady. :szydera::szydera::szydera:

Do jednej to szkoda nawet siadać. :szydera:

Ale jakoś ostatnio mi przeszło, dlatego zapasik nie topnieje. Będzie co wnukom zawieźć. :haha:

Nie!!! ale wiesz co? kocham czekolady na steli,,czekoladowe cukierki co mi ząbki popsuły,,ale już nie jem,,dosc ,,ale ja mam takie napady ,,jabłka i czekolada ,,,albo same jabłka,,bo po żarciu jakie nieraz serwowali to tylko jabłka jesc,,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Chamidło jakieś ...a nie Romeo .Żeby chociaż kartkę zostawił " byłem ..zrobiłem ...było cudownie - Niewidzialna ręka " ..to niii...chu...steczki . Dziad jeden jakiś .

Ta napisze : cudownie,że nie wiesz że to ja :d Niewidzialny ...... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Tak zrobiłam,ale czy musze tak robić za każdym razem.Tzn.chodzi mi o to ,zeby te wiadomości nie przychodziły na pocztę więcej.

Nie,ale musisz wszystkie wiadomości,które do ciebie przyszły zgłosić jako spam. Swoją drogą nie wiem czy odznaczyłaś w opcjach forum  powiadomienia?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Nie,ale musisz wszystkie wiadomości,które do ciebie przyszły zgłosić jako spam. Swoją drogą nie wiem czy odznaczyłaś w opcjach forum  powiadomienia?

Odznaczyłam oczywiście ,ale nadal mam komunikat że powiadamianie jest właczone-wkurza mnie to!wrrrr

Na poczcie oznaczyłam jako spam,ale czy to załątwi sprawe to się okaze w praniu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam z ogrodu...i niby nic niezwykłego, ale znalazłam w ubiegłym roku nieznaną mi roślinkę, nie wyrzuciłam, a ona się zadomowiła i rośnie...Kto wie co to jest?5ad8d237a1207_2018-04-1919_26_29.jpg.3d90def38b13e2ab6e4d5c61b4abc90b.jpg

A mi to wygląda na ciekawe coś!!!listki fajne są,,super to wygląda w tych kamieniach,,fotka fajna,,przecież żadne ufo nie zrzucilo nasienia :szok: coś rośnie a Ty jak wrócisz następnym razem to się przekonasz co to za listkowiec Ci wyrósł,,,mi sie bradzo podoba i też bym tego nie usuwała,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...