Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, 1bozka napisał:

naprawdę możesz nie wierzyć ale on jest od zaginionych rzeczy ale trzeba mu cios obiecać tzn pieniądze i pomoże mi pomógł wiele razy:cool:

Ja nie mówię, że nie wierzę... :cool: Nie praktykowałam takich metod... Może spróbuję, choć wolałabym wpierw poznać cennik... Np. ile za odnalezienie łutu szczęścia ???))))

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ja nie mówię, że nie wierzę... :cool: Nie praktykowałam takich metod... Może spróbuję, choć wolałabym wpierw poznać cennik... Np. ile za odnalezienie łutu szczęścia ???))))

W tym to Ci pomoże jakiś przystojniak :hura:Antosiowi nic do tego

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moja kochane i kochani. Wykorzystuje czas, trwonię ciężko zarobione pieniądze i martwię się czy dostanę nowe zlecenie. A propo tego ostatniego to śmieszna historia. Pisałam do agencji czy są jakieś oferty w Dublinie na co pani odpowiedziała czy nie chciałabym wrócić do rodziny u której pracowałam, bo dalej szukają opiekunki. Napisałam, że owszem, jeśli wyrażą chęć dalszej ale za większą stawkę godzinową. Już widzę jak syn-sknerus się o tym dowiaduje :D.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam z ogrodu...i niby nic niezwykłego, ale znalazłam w ubiegłym roku nieznaną mi roślinkę, nie wyrzuciłam, a ona się zadomowiła i rośnie...Kto wie co to jest?5ad8d237a1207_2018-04-1919_26_29.jpg.3d90def38b13e2ab6e4d5c61b4abc90b.jpg

Chwast :haha:  a tak poważnie , to nie mam pojęcia :szok: jak zakwitnie , bedzie łatwiejsza do odgadnięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, makaroni napisał:

Witam moja kochane i kochani. Wykorzystuje czas, trwonię ciężko zarobione pieniądze i martwię się czy dostanę nowe zlecenie. A propo tego ostatniego to śmieszna historia. Pisałam do agencji czy są jakieś oferty w Dublinie na co pani odpowiedziała czy nie chciałabym wrócić do rodziny u której pracowałam, bo dalej szukają opiekunki. Napisałam, że owszem, jeśli wyrażą chęć dalszej ale za większą stawkę godzinową. Już widzę jak syn-sknerus się o tym dowiaduje :D.

Nie złapali nowicjuszki a żadna doświadczona opiekunka nie podejmie się opieki nad tak zaawansowaną demencją . Mam nadzieje , że nie myślisz na poważnie o powrocie w to miejsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Nie wiem jak to zrobić:(

Boszeee Kasiu, dobrze że u mnie jakoś tak szczęśliwie się poblokowało wszystko, bo nie wiem co bym zrobiła przy tym swoim technicznym upośledzeniu, sama na obczyźnie... A jak zobaczyłam swoją zawaloną skrzynkę to włos mi dęba stanął , a szczęka opadła... Sama nie wiem jak mi się to udało i teraz dopiero myślę, że może na coś powinnam się zgodzić, a ja tylko byłam na nie!!!!)))))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, NNNdanuta napisał:

Boszeee Kasiu, dobrze że u mnie jakoś tak szczęśliwie się poblokowało wszystko, bo nie wiem co bym zrobiła przy tym swoim technicznym upośledzeniu, sama na obczyźnie... A jak zobaczyłam swoją zawaloną skrzynkę to włos mi dęba stanął , a szczęka opadła... Sama nie wiem jak mi się to udało i teraz dopiero myślę, że może na coś powinnam się zgodzić, a ja tylko byłam na nie!!!!)))))

noż,to ja najpierw miałąm zgody pozaznaczane i przyłaziły ,teraz nie mam i zaś są:(Poczta zawalona na okragło:(wrrrrr

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, NNNdanuta napisał:

Boszeee Kasiu, dobrze że u mnie jakoś tak szczęśliwie się poblokowało wszystko, bo nie wiem co bym zrobiła przy tym swoim technicznym upośledzeniu, sama na obczyźnie... A jak zobaczyłam swoją zawaloną skrzynkę to włos mi dęba stanął , a szczęka opadła... Sama nie wiem jak mi się to udało i teraz dopiero myślę, że może na coś powinnam się zgodzić, a ja tylko byłam na nie!!!!)))))

No widzisz jak to czasem dobrze jest być niezgodną ?.....Ja do tych zgodnych jednak należę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, violka napisał:

Nie złapali nowicjuszki a żadna doświadczona opiekunka nie podejmie się opieki nad tak zaawansowaną demencją . Mam nadzieje , że nie myślisz na poważnie o powrocie w to miejsce 

Szczerze myślałam nad tym, ale wątpię żeby syn chciał płacić mi więcej. Podkreśliłam już w agencji, że żadnych alzhaimerów i demncji już nie chcę. W sumie powinnam dostawać więcej- mam język perfekcyjny, doświadczenie i certyfikaty i kursy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam z ogrodu...i niby nic niezwykłego, ale znalazłam w ubiegłym roku nieznaną mi roślinkę, nie wyrzuciłam, a ona się zadomowiła i rośnie...Kto wie co to jest?5ad8d237a1207_2018-04-1919_26_29.jpg.3d90def38b13e2ab6e4d5c61b4abc90b.jpg

Chyba jakiś wilczomlecz. Tak wygląda. Jak zakwitnie to powiem Ci jaki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

noż,to ja najpierw miałąm zgody pozaznaczane i przyłaziły ,teraz nie mam i zaś są:(Poczta zawalona na okragło:(wrrrrr

Najpierw to wszyscy te zgody mają, ale u mnie zadziałało to, że ja z tych zgód zrezygnowałam... i już mnie nie zawala...))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, makaroni napisał:

Szczerze myślałam nad tym, ale wątpię żeby syn chciał płacić mi więcej. Podkreśliłam już w agencji, że żadnych alzhaimerów i demncji już nie chcę. W sumie powinnam dostawać więcej- mam język perfekcyjny, doświadczenie i certyfikaty i kursy.

Jak sama siebie nie będziesz ceniła to nikt Cię dobrowolnie nie doceni finansowo. Zresztą sama widziałaś jak po jakimś czasie rodzinka Cię "doceniła".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, makaroni napisał:

Szczerze myślałam nad tym, ale wątpię żeby syn chciał płacić mi więcej. Podkreśliłam już w agencji, że żadnych alzhaimerów i demncji już nie chcę. W sumie powinnam dostawać więcej- mam język perfekcyjny, doświadczenie i certyfikaty i kursy.

Wreszcie gadasz jak człowiek :oklaski: Żeby inni nas cenili , to najpierw sami siebie musimy docenić :dobrze:a do demencji nie zrażaj się całkowicie , każdy przypadek jest inny . Ja mam teraz babcię z demencją i życzyłabym każdemu takiej Stelli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...