Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham tak pić kawusię :kawa: w wyborowym  towarzystwie :hahaha: Jeszcze muzyka ,której nie odsłucham ale sobie mogę wyobrazic i też fajnie,,,sama sobie pośpiewam -hahhha 

mamy nowy tydzien i niech szybko leci ,,o tak,,bbbzzzyyykkk   tylko zaraz nie myslcie wiecie o czym-hahha:hahaha: @Łukaszku jaki Ty dzisiaj  szybki chłopczyk -dzięki za :kawa: i  masz tu :burger: do kawusi ,,,:serce::love::serce:  Witam Wszystkich forumowiczów i tych jeszcze spiących i tych już na nogach :love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochani:serce: @Łukasz kawa aż potrójna czy serwujesz dla trzech osób?:) U mnie tez mocna:kawa: bo noc spędziłałm na spacerach do toalety z pod.Miłego dnia !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 godziny temu, Blondi napisał:

Kocham tak pić kawusię :kawa: w wyborowym  towarzystwie :hahaha: Jeszcze muzyka ,której nie odsłucham ale sobie mogę wyobrazic i też fajnie,,,sama sobie pośpiewam -hahhha 

mamy nowy tydzien i niech szybko leci ,,o tak,,bbbzzzyyykkk   tylko zaraz nie myslcie wiecie o czym-hahha:hahaha: @Łukaszku jaki Ty dzisiaj  szybki chłopczyk -dzięki za :kawa: i  masz tu :burger: do kawusi ,,,:serce::love::serce:  Witam Wszystkich forumowiczów i tych jeszcze spiących i tych już na nogach :love:

@Blondi też już się ogarnęła?Witam cieplutko,zaczynamy nowy dzień!:kawa: ciacho potem w południe

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luttka, dziś też, oprócz planowego wstawania w nocy, to miałem pobudkę po 5ej. Po miesiącu dziadkowi się przypomniało, że nie ma dolnej protezy w buzi, chociaż sam mi mówił weg, synowa też powiedziała mi, żeby mu nie dawać, bo często palcami  ją wyciągał sobie i potem się dusił. Ale woła, to trzeba przyjść, bo nie wiadomo, co może być przyczyną tego, że woła. Tak bywa u osób z demencją. Ale i tak mam lepiej niż Ty, mogę spać w dzień, ile chcę, bo dziadek leżący:)
luttka, uważaj kochana na siebie, zwłaszcza na kręgosłup i na kolana. Masz w sobie pokłady empatii, co aż widać w Twoim literkach. Musisz być zdrowa, na czeka na Ciebie jeszcze wielu podopiecznych w DE :love:    Teraz szukaj pracy, ale bez transferu, a zawsze agencja Ci powie, czy jest transfer, czy nie :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz dziękuję Ci,ale to wstawanie w nocy jak wiem o co chodzi to nic takiego .Ja mało śpię,wiesz ich denke,ich denke ;)Dla mnie najgorsze było niezrozumienie potrzeb,Wiesz nikt nie powiedział mi że on ma jakieś haluny.Potem doczytałam że tak może być.Tego nikt nie powiedział.A wiesz jak mamy lepszy dzień to znów myslę żeby tu wrócić,bo może z czasem będzie całkiem dobrze.Ech no nie wiem.Dzis była córka i powiedziała że piątek mam wolny,piateczek:dNo to sama już nie wiem o co chodzi ,tak często? @Łukasz a kręgosłup to nie boli mnie,przydała się nauka transferu.Kolana niestety bolą , bo moje 50kg musi się zaprzeć tymi kolanami w barierkę łóżka żeby te 88kg jakos do pionu podnieść.No tak na "żabę":dBieganie pewnie na razie muszę zostawić:(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zleciało do przerwy,,,byłam na małych wyjazdach tu i tam ,,dlatego schnel wszystko ,,:love:

@Łukaszku szczęki dzisiaj wszędzie szaleją,,mój dziadek wraca z łazienki ze szczęką w ręku,,ząbek odpadł ze szczęki,:płacz:,więc mówię mu dawaj trochę kleju i złożymy i skleimy ząbka,,-hahahha jeszcze brakuje abym sie w protetyczkę zabawiła,,,a to cały srebrny ząb-hahha :płacz::hahaha: 

A dzisiaj w sklepie dziadek mówi 2 plasterki salcesonu a ja 4 plasterki ,,wiem ,że duży salceson ale nie 2 tylko 4 ,,,sprzedawczyni zgłupiała wreszcie ile ma być,,więc posłuchała się mnie ,,sama wybrałam co ja chcę jeśc ,nie raz trzeba samemu porządzić jak się da ,,,raptem dziadkom nic nie smakuje ,,co jest ,,a mi niektóre rzeczy bardzo smakują ,,mogę jesc je codziennie aż się nie przeję,,,znowu o jedzeniu,,,:zielone_jabłko: poszło już ,,,:d:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie pospałam-hahhaha :hahaha: wychodzą nocne wojaże :serce: jeszcze trochę abym spała do kolacji,,,ale dziadki też drzemią ,więc nikt o nikim nic nie wie co robi-hahahha:hahaha: u mnie pada i chyba pogoda tak fajnie wpływa na drzemanko,,,:spioch: kawkę sama wypiłam ,,co za czasy jesienne nastały-to widac i czuc,,,sama jak palec w kuchni rządzę ,,,:płacz: Czy wszyscy jeszcze drzemią też?

tak jest @erika my tu tylko pijemy kawusię i jemy ,:ciacho::ciacho::kawa:,,a praca sama się obraca za naszymi plecami-hahahha gdzie będzie lepiej:hahaha: jeszcze się imprezujemy ,,,relax musi być!!!:serce:

trochę sexu jeszcze -bo bez tego to będziemy kaput:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blondi napisał:

Ale sobie pospałam-hahhaha :hahaha: wychodzą nocne wojaże :serce: jeszcze trochę abym spała do kolacji,,,ale dziadki też drzemią ,więc nikt o nikim nic nie wie co robi-hahahha:hahaha: u mnie pada i chyba pogoda tak fajnie wpływa na drzemanko,,,:spioch: kawkę sama wypiłam ,,co za czasy jesienne nastały-to widac i czuc,,,sama jak palec w kuchni rządzę ,,,:płacz: Czy wszyscy jeszcze drzemią też?

tak jest @erika my tu tylko pijemy kawusię i jemy ,:ciacho::ciacho::kawa:,,a praca sama się obraca za naszymi plecami-hahahha gdzie będzie lepiej:hahaha: jeszcze się imprezujemy ,,,relax musi być!!!:serce:

trochę sexu jeszcze -bo bez tego to będziemy kaput:hahaha:

@Blondi Namawiasz do seksu?Jejku to byłoby super zakończenie dnia:dBo był raczej niezły.Pogoda ok,ciepło.dziadek mój jest w miarę aktywny ,może nockę zaliczymy( he,he)spokojnie.Dzionek zaliczony,jeszcze kolacyjka ,No i postanowiłam trochę słówek co dzień zapamiętać.Nie za dużo ale ok pięciu dziennie.Może każdy też napisze kilka słowek które uważa za przydatne?To mogłoby być pomocne;)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, luttka, naszej Blondi marzy się sex  :płacz:   W mojej pracy na szteli nie mogę pomyśleć o seksie, a co dopiero ... haha. Nawet nie mam jak zarwać laski i na chatę

zaprowadzić, bo co druga to muzułmanka i prawdopodobnie mają ... tam .... w

poprzek :całus::o:hahaha:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz,no co marzyć nie można? To miłe przecież :love: a te muzułmanki to mówisz, że jakoś inaczej? Ale mówisz ,ze co druga ,a co pierwsza? To normalnie mają przecież? No może masz rację, co tam szukać obcych,kiedy tu zaraz sex party machniemy i swoje,znane i bezpieczne bo wirtualne. No wiesz Ty jeden a nas siła, kolejka bedzie:d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erika napisał:

@Blondi a ja już się tyle napisalam:( jak dodam wyślij .. to wszystko weg..

:hahaha:@erika znam to ,,i wiesz co nie raz robię ? kopiuję wszystko,,bo mi już nieraz wszystko zwiało nie wiem gdzie,,,:hahaha: a drugi raz się już nie chce pisac ,,ja teraz nie mogłam się dokopać do Was tutaj,,,kiedy będzie ten listopad:płacz:

widzę @Łukaszku wszystko ,,przecież ,,Wielki Brat" wszystko widzi,O.o,rozpusciłeś się jak dziadoski bicz, tylko spuścić Cię z oczu i już się  miziasz:hahaha: :serce::love:

a każdemu seksik chodzi po głowie ,,,mi się marzy i sobie wymarzę ,,przecież to żaden problem!!:serce::love::serce: ja mam jeszcze kraty w oknach i wszędzie ,,aby obcy kochas się nie dostał do mojej twierdzy ,,także  Ty Łukaszku masz jeszcze luksiuś,,:serce: otwieraj okienko dzisiaj -hahahha:love:

@luttka możemy zorganizować sexy party,,,żaden problem,,,stroje ale tylko sexi i to takie odlotowe!!

coś wyszukaj w szafce ,,bez żadnych skarpet ani grubych gaci,,wszystko ma być na tip top,,:love::serce:

propnuję pończoszki i góra body ale nie takie babcine tylko rozbrajające na maxa,,:serce: ale mnie wkęcacie w ten sex ,,,:hahaha::love:

Pogoda taka ,że tylko się po seksić i jutro jak nowo narodzeni pobiegniemy do pracki:serce::love::serce:

Wiecie co? ja podziwiam dziadków ,,gdzie to tyle spac ,,noc i dzień ,,,czy ta pogoda tak ich rozkłada? nie ma co się dziwić ,,bo mnie młodziutką też rozłozyło-hahahha:hahaha:

45 minut temu, Łukasz napisał:

haha, luttka, naszej Blondi marzy się sex  :płacz:   W mojej pracy na szteli nie mogę pomyśleć o seksie, a co dopiero ... haha. Nawet nie mam jak zarwać laski i na chatę

zaprowadzić, bo co druga to muzułmanka i prawdopodobnie mają ... tam .... w

poprzek :całus::o:hahaha:

zarwać to możesz dzisiaj @Łukaszku noc -tylko noc!!!:serce::love::serce:

@luttka jaka kolejka -to nie sklep mięsny-hahhaha:hahaha:

Przychodzi wieczór i się budzą czorciki i diabełki:serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi a kto pierwszy zaczął i pomącił w główkach? I spania nie będzie ino rozpusta. A u mnie to się nawet dobrze składa i tak spania niet . A stroje mam,mam tylko ze daleko. A majtek grubych antygwałtów to nie mam na razie,chociaż może na wyjazdy warto mieć. Niektóre kobietki wspominają o lubieznych dziadka, tylko czy to prawda czy marzenia są? Kto to wie?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, luttka napisał:

@Blondi a kto pierwszy zaczął i pomącił w główkach? I spania nie będzie ino rozpusta. A u mnie to się nawet dobrze składa i tak spania niet . A stroje mam,mam tylko ze daleko. A majtek grubych antygwałtów to nie mam na razie,chociaż może na wyjazdy warto mieć. Niektóre kobietki wspominają o lubieznych dziadka, tylko czy to prawda czy marzenia są? Kto to wie?

hahahhaha super ,,antygwałty" @luttka masz madel za to,,,antygwałty nam się przydadzą na inną imprezkę ,,,ja mam rozmiar s to w razie co załatwiaj mi też,,bo zboczków nie brakuje ,,,hahaha:hahaha:

medal masz  a nie madel-hahaha za szybko piszę i byki jakieś wychodzą,,byki to błędy,,nie byki te z pastwiska-:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam że mantel mam mieć:d skoro nie mam sex halki. Na golaska i mantel na to:hahaha: i mówisz ze są zboczki jednak?  Niby chorzy? Chorzy na brak seksu? Swoją drogą ,na poważnie,to nie fajnie tak trafić. Nawet nie pomyślałam jadąc do mężczyzny. 

26 minut temu, Blondi napisał:

proszę mnie uspokoić :płacz:

Apeluje do Twojej powagi kobieto. Uspokajam Cię na wszystkie świętości, :święty:opanuj się. Wieczorne glupawki się włączyły, a co tam! Dziewczę młode to i płoche:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Łukasz napisał:

haha, zagadałyście mnie, luttka i Blondi, hmm .... seks fajna rzecz, są kogutki i kokoszki, i oni tak barabara .. hmm ....pomarzyć można    :płacz::hahaha:  

:serce::serce:   dla Was   

Ja już wiem o czym myślisz:love::hahaha::hahaha:  iśc nyny:spioch: otwieraj okno i wpadną anygwałty:hahaha:

na Dobranoc!!!:serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz zgadza się seks super fajna rzecz:d trzeba marzyć i pragnąć. A tak po kolezensku to nie grzech ,to,tak turystycznie jak to mówi mój znajomy. @Blondi a co?  Można? Można. I bez procentów, i bez party. A tak ogólnie to nikt więcej nie uprawia tej dziedziny ,czy co?

Łukasz a Ty jak ćwiczysz to proponuje ze mną plank machen.Wszystkie mięśnie pracują super. Ja juz dziadka położyłam, pościskalismy sobie dłonie, podziekowalismy za to i za owamto, obiecalismy spać całą noc. Teraz wolne i można trochę porozciągac się i plank właśnie. Próbowałeś? Jak tak to super ,pochwal się ile wytrzymuje, jak nie to namawiam do próby. Krótkie ale intensywne i dające efekty ćwiczenia. No raz,dwa,trzy

:serce::serce:no i wielkie serducha 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy już na pewno smacznie śpicie:), a ja nie mogę oka zmrużyć:(:płacz: Mam dylemat odnośnie wyboru firmy. Rano muszę zdecydować czy Paloma Pflege czy Aktivmed24. Może Wy znacie te firmy? Muszę podjąć decyzję przed godz. 10-tą. Jakbyście rano tutaj zajrzeli, to szepnijcie słówko, liczę na Was Kochani :serce:.A tutaj mały poczęstunek do porannej kawusi :kawa::ciacho::lody:, miałam wpaść do Was wczoraj po południu, ale maglowali mnie ze znajomości języka niemieckiego, więc nie dałam rady. A to w ramach przeprosin :drink: Pozdrawiam

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Majka witam nocny marku,,,:kawa: przepyszna i tyle tego od rana ,że nie wiem za co się wziąsc,,:love:

o tej pierwszej firmie w ogóle nie slyszalam,o drugiej tak,,,ale nie wiem nawet jakie mają zasady ,,,porównaj sobie -skladki na ubezpieczenie ,wypałata w euro czy w złotowkach, ktora firma Ci więcej zaproponowała, okresy rozliczeniowe -kiedy masz kasę na koncie za przepracowany miesiąc itd,wtedy podejmij decyzję i się nie stresuj,,,jedz do pracy,,,O.o czy ja czy inna tak własnie robimy ,,poczytaj sobie opinie o firmach ale wszystkiego nigdy nie bierz na serio, bo niektore opinie są pisane ze złości ,,,także Majka -powodzenia :hahaha: usmiechnij się i spokojnie,,,moderator usunie nazwy firm stąd ,także nie zdziw się ,,ale decyzje musisz sama podjąc ,,ja nawet nie mam jak poczytać opini o tej pierwszej agencji teraz ,,,także co Ci serduszko podpowiada to tą fimę wybierz  ,,,:serce:

Miłego Dnia Wszystkim!!:love::serce::love:  Wstawac kochani!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...