Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Blondi napisał:

Ja !!! czemu nie ,,zawsze jak jestem przy Freiburgu ,,to zaliczam Szwarcwald,,,a urlopowac się tam będę w czerwcu,,Francja ,,Szwajcaria ,,,koniec ! bo mi się w głowie równo poprzestawia,,,mam wrażenie że wszystko widzialam już przy granicy,,,tak chcę jeszcze ten Paryż zaliczyć ,,,czemu nie? raz w życiu być paryżanką,,a ja dam radę być tą paryżanką,,,,

W czerwcu to już bedę w innym miejscu się urlopować. Porzucę te wczasy odchudzające a w najbliższych dniach mam zamiar jeszcze Freiburg zaliczyć. Jakieś zakupowe szaleństwo planuję:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, NNNdanuta napisał:

Witam w przedostatni czwartek :d Miłego dzionka i buziaki :cmok:

P.S. Stres związany z pakowaniem walizy coraz bliżej... czuję już stały niepokój...:(, a z tym co sobie nakupiłam (trafił mi się flohmark) to do wczoraj powinnam być spakowana. Teraz mam tylko::: jak to zrobić ?!, jak to zrobić?!, jak to zrobić?! i pustkę w głowie :szok:

nasza kolezanka mirelka jest specjalistka od ukladania puzzli zarowno w torbach jak i w samochodzie...zapytaj czy da ci poczytac swoj "poradnik":haha:

ale doskonale cie rozumiem...tez ten problem mam...teraz komfortowow sie czuje bo syn autem po mnie zajedzie a tam wladowac moge ponad tone bagazu wiec....w sumie poza  stanem konta nic mnie nie ogranicza

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....Połamana ...rozlazła jakaś , ale już na nogach jestem ...jasność mnie wybudziła ...Trzeba zebrać się w sobie i rozbujać ....Szatan jeszcze parzy , ale taki smakuje najbardziej ...jak dopiję do połowy to kopa dostanę ...rozruszam się ....Teraz jeszcze ze dwa łyki i na cugaska pora , żeby sprawdzić , czy przez noc nie oduczyłam się palenia . Szkoda by było ...tyleeee lat pielęgnuję , dbam o ten nałóg i teraz na stare lata miałabym się oduczyć ....?

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

czyli spiac sie musisz moja droga wiec sie spinaj spinaj ...:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

nasza kolezanka mirelka jest specjalistka od ukladania puzzli zarowno w torbach jak i w samochodzie...zapytaj czy da ci poczytac swoj "poradnik":haha:

ale doskonale cie rozumiem...tez ten problem mam...teraz komfortowow sie czuje bo syn autem po mnie zajedzie a tam wladowac moge ponad tone bagazu wiec....w sumie poza  stanem konta nic mnie nie ogranicza

Czep się wiatru...:trele:  Zaczynam pakowanie w niedzielę...:smutek: Już mnie odrzuca....:sos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to poza tym to zaspalo mi sie dzisiaj...moja kawe baaaaardzo szybko wypic musialam:szok: zeby wyrobic sie z innym rzeczami...i teraz ta kofeina nie dotarla jeszcze do najwazniejszego...czyli mozgu O.o ...chyba zrobie sobie jeszcze jednek kkube:kawa2:l...ktos chetny? zrobie od razy zeby dwa razy nie biegac..

jak na ten kubek patrze od razu jest  mi ...jeszcze lepiej

moj.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lucyna.beata napisał:

nie da rady..tu nie wieje:haha:...dasz rade jestes gora:hura:..zabierasz przeciez tylko lekkie ciuchy..ile bagazu mozesz zabrac?

Walizę, walizkę, torbę i torebkę :haha: I nie chodzi o wagę bagażu, a o ilość....wszystko jest potrzebne...wszystko się przyda...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Walizę, walizkę, torbę i torebkę :haha: I nie chodzi o wagę bagażu, a o ilość....wszystko jest potrzebne...wszystko się przyda...:szydera: 

Takiego smoka walizkowo -torbowego wożę ,że w Sindbadzie już na wygląd dopłatę chcą.Ale bronię się.

A i tak z połowy ciuchów nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Takiego smoka walizkowo -torbowego wożę ,że w Sindbadzie już na wygląd dopłatę chcą.Ale bronię się.

A i tak z połowy ciuchów nie korzystam.

Teraz będę za motylka robić i mam ograniczenia...:haha: Normalnie, to autkiem jeżdżę i problemu nie ma...a i tak połowa jest nieużywana...:haha: Ale my, kobiety, to już tak mamy....przyda się wszystko...jak się pakujemy...a potem.....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lucyna.beata napisał:

nasza kolezanka mirelka jest specjalistka od ukladania puzzli zarowno w torbach jak i w samochodzie...zapytaj czy da ci poczytac swoj "poradnik":haha:

ale doskonale cie rozumiem...tez ten problem mam...teraz komfortowow sie czuje bo syn autem po mnie zajedzie a tam wladowac moge ponad tone bagazu wiec....w sumie poza  stanem konta nic mnie nie ogranicza

Nikt po mnie autem nie przyjedzie :smutek:bo wszyscy moi jadą do Monachium na ten długi weekend ... Normalnie wystrzegam się nadbagażu jak diabeł święconej wody... bo przed obecną fuchą byłam przez 3 lata listonoszem. Tam też brali wszystko bez względu na pesel... Jakiś hamulec moralny mi puścił (czy "cóś") A jeszcze doopa mi urosła o dwa rozmiary, albo zaczęli sprzedawać w sklepach ciuchy po praniu w zbyt wysokiej temperaturze, a to zaowocowało 5 parami spodni i jeszcze jedne mam na uwadze... :szok: i nie wiem czy się oprę... W Aldi nie sprzedały się neonowe walizy, są taniej... może kupię choć z jedną...))))

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Nie wierzcie!!!!Nie wierzcie!!!!Ściema jak nic:)Musiałoby ze sto lat minąć ,żeby do tego doszło!:) 

A ja wierzę....:haha: Widziałam takie majty z powiększonymi pośladkami...:szydera: Jak ktoś chce odwłok powiększyć, tfu...upiększyć, to czemu nie? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A ja wierzę....:haha: Widziałam takie majty z powiększonymi pośladkami...:szydera: Jak ktoś chce odwłok powiększyć, tfu...upiększyć, to czemu nie? :szydera:

Widziałam Danutę w realu...................:):):):):)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, foczka63 napisał:

Nie wierzcie!!!!Nie wierzcie!!!!Ściema jak nic:)Musiałoby ze sto lat minąć ,żeby do tego doszło!:) 

Zrobiłam się jędrna Kasiu... xd Moje XS to teraz 38... :haha:Rozmiar buta mi się tylko nie zmienił, dalej 34/35... :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...