Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ivanilia40 napisał:

Dlaczego mają wylecieć? Jeśli każde z nich będzie pisało ze swojego konta,a jeszcze lepiej jak uprzedzi moderację o korzystaniu z wspólnego rotera to problemu nie powino być.

Wanilko...mam wątpliwości... przeczytaj regulamin jeszcze raz.i próby wyjaśnienia niedawnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wieczór taki,,,siedzimy na kanapie w salonie i mamy czas z laptopami ,,slodziak swoje sprawy a ja swoje,,wszyscy zadowoleni,,pogadamy w miedzy czasie ,,tam jakieś całuski polecą,,coś zjemy z czekoladek czy owocków,,likierek poleci czy winko,,fajnie jest,,,a potem razem na górę ,,lazienka i łóżko,,,:serce: a nawet jak w dzień ja na laptopie jestem to słodziak w życiu mi nic nie powiedział,ze coś nie pasi ,,bo i tak wszystko on robi,,a ja mam urlop,,,kochany jest,,,poprostu kochany,,,:serce:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzięki . Zawsze na Ciebie można liczyć . Oklapła jestem dzisiaj ...jakaś ....a tu nie ma pod ręką jakiejś szklanki z kawą ...żeby se łyknąć i ślady szminki pozostawić ....Kawy przeznaczonej dla klienta w krawacie ...nieawanturującego się ....Pytanko , czy aby na pewno sypnęłaś 3 łyżeczki , bo coś słabowita ta kawka ...jakaś  ?....

Sypnełam nawet 3,5! Jakie ślady "śminki"????? Teraz juz są takie, które nie zostawiają śladów.... oj musze Cie podszkolić Basieńko :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nugatka napisał:

Sypnełam nawet 3,5! Jakie ślady "śminki"????? Teraz juz są takie, które nie zostawiają śladów.... oj musze Cie podszkolić Basieńko :d

Hallo ...teraz mi to.mówisz , że 3,5 ? ...Już miałam spać ...z łóżka nadaję ...ale po takiej dawce to nie zasnę przecież .....Podszkol mnie ...nie będę zostawiala śladów na kolnierzykach koszul 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Afryka napisał:

Ja też się odmeldowuję.:cześć3:

Dobranoc Milusińscy.... tylko nie " narąbać" tu znowu ze...eści stron ,bo się wkurzę...:haha:

zawsze narąbią tyle głupot ,że trzeba omijać,,,nischt zu tragisch,,,a Ty pisz co chcesz też,,ja tak robię,,zero stresu i problemu,,:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....Połamana ...rozlazła jakaś , ale już na nogach jestem ...jasność mnie wybudziła ...Trzeba zebrać się w sobie i rozbujać ....Szatan jeszcze parzy , ale taki smakuje najbardziej ...jak dopiję do połowy to kopa dostanę ...rozruszam się ....Teraz jeszcze ze dwa łyki i na cugaska pora , żeby sprawdzić , czy przez noc nie oduczyłam się palenia . Szkoda by było ...tyleeee lat pielęgnuję , dbam o ten nałóg i teraz na stare lata miałabym się oduczyć ....?

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...