Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie ja chodzę po stekach :hahaha:jak tu tak fajnie jest ,,stół zastawiony -no nie mogę ogarnąc tego wszystkiego ,,jest jakoś pełno wszystkiego i na bogato-:hahaha: tak ja lubię,,

@Łukaszku co Blondi ma zrobic bo nie doczytałam,,jest wszystko,,,oprócz :love::serce::love: buziaczka

@Majka @luttka@erika i reszta z forum kto jest do częstowania,,bo my nic nie robimy tylko jemy-hahhaha ja jestem po steku wołowym,obżarta na maxa i w nic się nie zmieszczę:płacz: musze jakieś homonto poszukać:płacz: modnisie,,hahaha 

ale widzę jak @Łukaszek się rozpuscił ,,jakie on ma zapasy w piwnicy -gdzie ta piwnica???? tylko prawda ma być -dziewczyny przeniesiemy się w razie co do piwnicy Łukaszka,,,hahhaha:hahaha:

@luttka w sobotę będzie,,,Alkohol party" , albo ,,mini party " -lepiej pasuje do nas ,,,:hahaha:

fajowo i widzę ,że świetnie sobie radzicie ,,,

 

 

 

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi a Ty tak po angielsku czy tam amerykańsku się objadasz a tu swojskie wyroby i procenty.Mam gołąbki,kotlety,ino ciacha brak:|A nie! mamy ciacho,mamy ,co ja gadam.Wczorajsze zdjęcia rozpaliły wyobraźnię na maxa:d aż słodkie rzucę. Po Ci homonto? Zarzuć jakiś luźny  szlafroczek i już ,co ma się kołysać niech się kołysze.Alkohol leje się strumieniem @Łukasznie pozałował,sam sie oszczędza spryciarz.Ja tam preferuje :piwo:może być bez procentów,bo  można się bawić i bez alkoholu.Ale po co? A co tam,niektórzy spać idą już,Jakieś dobranoc mówią,niektórzy zaczynają nocne chocki.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku na ostro to wiesz co może być:hahaha::hahaha: a ,,Cipuleńkę " wsadziłeś -a to bardzo lubię :love::serce: dobry początek,bardzo dobry,,znam to bardzo dobrze,,internet wyczerpalam przez te cipuleńki-hahaha 

@luttka zamówiłam steka australijskiego -a co będe sobie żałowała ,,powiedziałam przy stole ,że bardzo dobry stek i bardzo proszę w następnym tygodniu też do restauracji na kolację ,ja się piszę,,,

ale swojskie gołąbki och !!! bardzo chętnie ,,,ciacho jest trochę nie wydepilowane ale brzytwę jakąś dorwę i zrobię porządek-:hahaha:  ja bardzo chętnie :piwo: takie zimniutkie prosto z piwnicy,,sukieneczkę ubiorę taką rozpalającą ,,,muszę zrobić lekkiego podpalantusa :love::serce::love:

@Majka dzisiaj miała dzień pełen wrażen ,przez to nasze forum,,:święty:musi się teraz z tym wszystkim przespać ,,bo już nie wiedziała ,czy z tych kogutów rosół gotujemy czy seksimy:hahaha:

@erika zapomniała o swoim kogucie przez to forum i teraz musi go złapać :serce:

wszyscy muszą się teraz troche uporządkowac ,bo rozproszeni są strasznie,,, ale impreza nocna albo nocne party trwa ,,,

@luttka mi też się cisną słowa i to zawsze ,,,ale musimy być grzeczne :całus:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdzie z imprezy sie nie ruszam. @Blondi nie ma co tak ciachać tego Łukasza, a bo to, raz że ciekawie co tam szukając w buszu się znajdzie a dwa, jak wyobraźnia wtedy działa.A nie tak golono ,strzyżono i wszystko na wierzchu.Party trwa,lambada jak najlepszy trening.Opłaca się jeść więcej żeby tak pośladkami kręcić:d:drink:dobra jednego drineczka pod to ciacho 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptopy nam wysiadają bo jak poczytają to wszystko co piszemy to nie jeden się rozpali i napali i bum ,,bum ,,internety się szybko kończą i wszystko nie tak, ja też mam tableta w razie mój laptopek bum zrobi ,:płacz:

@luttka masz zdrowie ,,,hahahahha w buszu -hahahhaha ,,,półdupkami zarzucać -trzeba dużo jeśc aby było czym zarzucać-hahaha:hahaha:  :piwo: na zdrowie ,,,aby pogoniło steka:hahaha:  co tam jeszcze jest na tym stole??? coś może bym przegryzła -gdzieś mi ten szwedzki stół zwiał -ale chyba :jabłko:,,,to dopiero będzie rewolucja ,,,jak wypiję i to zjem-hahahha starch się bać!!!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Laptopy nam wysiadają bo jak poczytają to wszystko co piszemy to nie jeden się rozpali i napali i bum ,,bum ,,internety się szybko kończą i wszystko nie tak, ja też mam tableta w razie mój laptopek bum zrobi ,:płacz:

@luttka masz zdrowie ,,,hahahahha w buszu -hahahhaha ,,,półdupkami zarzucać -trzeba dużo jeśc aby było czym zarzucać-hahaha:hahaha:  :piwo: na zdrowie ,,,aby pogoniło steka:hahaha:  co tam jeszcze jest na tym stole??? coś może bym przegryzła -gdzieś mi ten szwedzki stół zwiał -ale chyba :jabłko:,,,to dopiero będzie rewolucja ,,,jak wypiję i to zjem-hahahha starch się bać!!!

No tak jakby mało się zrobiło jedzonka a ja głodna jakaś:burger:no nie jest to zdrowe,ale przy lambadzie ujdzie ,a towarzystwo się rozmyło.Śpią czy buszują w krzakach?:piwo:no to jeszcze jedno z procentami czy bez, obojętnie:ciacho::zielone_jabłko:no coby i słodko i zdrowo

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrana grupa i jutro dojdą na imprezę ,,,muzyka zaczeka też i jutro na market czy targ po żywnośc -ma być wszysciutko świeżuchne ,,,:hahaha: @luttka wszyscy już śpią ,,,czasami jest tutaj jak  w Domu Starców-:hahaha: cisza nocna -normalnie ma być spokój ,,,,po żadnych krzakawiłach nie buszują tylko podkołderniki walą,,,:o

hallo @Łukaszku Ty jesteś wyspany chłopczyk i masz powera na nocne życie a ja wysiadam dzisiaj ,,,:płacz:  nie służą mi restauracje?  a bigos będzie jutro? zrób ten bigos i zrobimy ,,Bigosparty" U Ciebie oczywiście w piwniczce-ok? ciepłe ciuszki i skarpeteczki wełnianki i nawet uszatka,,,reszta może być goła ,,,a co tam,,,Ty będziesz kaloryferkiem-dobra?:serce::love::serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cisza ok,To dobranocki wszystkim,Spijcie tak żeby się wyspać.Dziś był dobry dzień,jeszcze tylko telefon do przyjaciela,to daje mi siły na jutro. @Blondi jaki market ,jakie zakupy? Ja jutro dziesiąty dzień bez wolnego.Dziś to nawet w dzień nie wychodziłam żeby dziadek nie wstał w tym czasie i nie dostał swoich lęków,wszyscy mają wyczesane.Miasto widziałam raz,koniec.Ale się napatrzyłam!  Trzymajcie się,a jak nie macie  czego ,to trzymajmy się razem:całus:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie leje deszcz -dlatego mi oczka zaczynały opadać,,,ale to chwilowe tylko bo ja im tak szybko nie pozwolę na śpiocha ,,

@luttka toż Ty jesteś przykuta do tej chałupy,,,24na24 ,,,ja też jak mam wolne to idę do siebie i nawet nie chce mi się łazic,,ale sklepy widzę i jutro pojadę na zakupy i coś się dzieje od czasu do czasu,,wychodzę z domu,,,ale Ty ? jest to Twoja pierwsza stela i już na następnej będziesz dużo mądrzejsza i sama zobaczysz ,że będzie lepiej,,początki sa zawsze trudne ,,uczymy się i jestes taka jak ja mmzrobię aby było dobrze -ale potem czlowiek się robi cwańszy po jakimś czasie i bardziej śmiały i wie czego chce ,,ma być wolne i koniec ,,,8 godzin pracuje i koniec pracy ,,,:love:

Dobranoc Wszystkim :love::serce::love::całus::święty::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi dokładnie tak.Czy zrobię się mądrzejsza? Hmm ja taka miękka jestem.Dziś dziadek był inny,siedzieliśmy chwilę wieczorem on coś mówił .ja cos mówiłam .dwie samotne dusze.Nawet cos tam rozumiałam i mówiłam.No i zaraz serducho miękkie i myślę, i żal mi go.Nikt nie ma czasu dla nego.Sam z jakąs obcą,tv i swoim łóżkiem.

Dlatego też myślę o próbie pracy w Heimie. Mnie prawie nic nie trzyma w kraju ,mogę sobie próbować to tu,to tam.8godz,przepracować i zamknąć kolejny dzień.Nie wiem,zobaczymy.Wszystko nowe,wszystko dziwne,pozdrowionka:serce: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka wiem o jakiej miękkości piszesz ,,,znam to i to nas gubi strasznie,,,ja też się przywiązuje bardzo do PDP ,,a tak nie powinno byc a jest ,i też nic na to nie poradzę -taka już jestem,,,ale mimo wszystko będziesz mądrzejsza -sama zobaczysz ,praca nowa i nowe otoczenie i jak piszesz wszystko nowe i dom w którym mieszkasz i rodzina ,,,każdy chyba swój pierwszy raz tak przechodzi,ja bardzo pamiętam swój pierwszy wyjazd ,,bardzo, ale się nie poddałam i wyszło fajnie,,,a rozumiec ich gwarę? w ogóle nie wiedzialam o czym szprechają ,,,dałam radę ? dałam i dam zawsze sobie radę a jak nie dam rady to forum zwołam na ratunek-hahahhaha:hahaha:

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::kawa::kawa: z rana bardzo dobrze zrobi i jak wyśmienicie smakuje ,normalnie jak narkotyk -chodz nie wiem jak narkotyk smakuje ,uzależnienie od porannej kawy :hahaha: 

Miłej soboty i wesolej soboty -u mnie leje ,,,dobrze ,że się nie rozpłynę ,,od razu przypomina mi się spacer po deszczu i suszenie przy kominku-hahhaha :hahaha::serce::love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szybciutko dzień dobry:ddziadek już drugą noc spał do rana więc i ja też.No oczywiście nasłuchiwałam i wstawałam zajrzeć ale to co innego.Widzę że przybyła w pudełeczku na noc jeszcze jedna tabletka ,może coś na sen?Zobaczymy,hura! Zaraz śniadanko i :kawa:,chociaz niektórzy już po.Miłego dnia!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Łukasz napisał:

Witam cieplutko i życzę miłej soboty:kawa::):love::serce:

Miłej soboty i wesołej roboty!!!:hahaha::serce::love::serce: 

Ja namawiam swoje dzieci na wspólne zakupy bo już mi fochy szczelają ,że nie mają ochoty ,,więc ja już im ochotę zrobiłam :hahaha: dobra jestem namawiaczka -hahahha ,tylko by siedzieli w domu ,nie ma siedzenia -zapakuje w auto i wypuszczę na sklep i niech kupują ,,co widzą oczka to ląduje w koszyku-hahahha:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Łukasz napisał:

Przespałem się 3 godzinki, bo też mam " nocnego " dziadka. Zaraz przyniosę zapasy na Party, zadbam o oprawę muzyczną. Poczekamy na Blondi, bo jeszcze jest z dziadkiem i babcią na kolacji. Póki co, polecam małe co nieco   :drink::drink::drink:   Majka, pozdrawiam i witam    :całus::)    nic tu po mnie, idę do piwnicy :piwo::piwo:  :piwo::piwo::frytki::frytki::lody::lody::burger::burger:, a ciacho doniesie Blondi i luttka.

 

dziewczyny, no to po jednym:drink::drink::drink:, kogucikowi od eriki :piwo:, a ja tylko alkoholfrei :piwo:

Witam wszystkich w ten deszczowy dzionek:) @Łukasz dla kogucia proszę :piwo: alkohol 0 procent ;) niepijący  .Dlugo z wami nie pobalujrmy ,zaproszeni jesteśmy do Restauracji:)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ! Wszyscy biegają po restauracjach -co za nowa  moda :hahaha: ale ta moda bardzo mi śię też @erika podoba,,,:love:

Jak dobrze ,że wyciągnęłam swoje dzieci na te zakupy ,,,mi kazał dziadek malutko kupić ,bo wszystko jest -jakbym ja sama jechała na zakupy ,,,hhhaaa ale pojechałam z dziadkami i co? pełen wózek dobroci ,,mówilam oczka zobaczą i do wózka ,,winogronka cały karton 2kg  ,mandarynki ,kaczki całe ,pierniczki w czekoladzie itd itd, dziadek jest jak sroka ,jak baba -lubi kupowac i bardzo mi się to podoba ,,

@luttka ci też potrzebna jest tableteczka na sen abyś w koncu przestała nasłuchiwac bo tylko stresu się większego nabawisz ,,,spij całą noc i dziadek będzie spał ,,a jak co ,to niech gwizda albo jakiś głośniczek , wrobili Ciebie we wstawanie nocą ,agencji bym dała za to,,,bym nie popusciła ,,bym już meila napisała jak nikt nie chce odebrać telefonu i za takie wstawanie od 100 do 200 euro w miesiącu więcej ,,w życiu by mnie nie wrobili w takie noce ,,,nie wiem ,jak agencja Ci przedstawiła chorego ,,ale jak nic nie było o wstawaniu w nocy a teraz na miejscu jest co innego to rodzina Twojego dziadka bardzo dobrze wie ,że to kosztuje i może ukryli te nocki,,,przemyśl to ,,bo na dłuższą metę nikt by nie wydolił takiego latania po nocy,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...