Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Ivanilka to ja (nowadanua), cholera, nie wiem jak mam się tu poruszać... Chyba tego nie  przeskoczę.

Cześć Danusiu,już listy gończe za tobą poszły. To forum jest bardzo proste w obsłudze,bardziej nowoczesne,ale i do ogarnięcia.Czego nie wiesz,to pytaj

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz może tutaj ,,że jedziesz ,,ale już napisaleś to, i to zniknie w tym klepaniu,,,,myślę,,myślę,,,zakładaj nowy temat,,np, Chcę się spotkać /ale tylko na kawę/,,albo Podróż z kawą,,albo Jestem normalny ale  chcę malej pauzy ,,albo, albo,,,chyba najlepiej jechac i dupy sobie nie zawracać,,a wiesz co? mam pomysł,,jedziesz -wskakuj na Blabla car i swój przejazd zapisz,,możesz mieć super pasażerów ,,nie ma nudy ,,jakbys na mnie trafił to sama rozkosz jazdy,,,byś nie mysłał o kawie tylko aby jechac i jechac,,,:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Cześć Danusiu,już listy gończe za tobą poszły. To forum jest bardzo proste w obsłudze,bardziej nowoczesne,ale i do ogarnięcia.Czego nie wiesz,to pytaj

Bosze, może ogarnę.., ale potrzebuje czasu. Dziękuje dziewczyny (i chłopaki), że jeszcze gdzieś jesteście. Trzy tygodnie internet miałam tylko w kablu, ale już nigdzie indziej... Boże jak dobrze Was widzieć.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Bosze, może ogarnę.., ale potrzebuje czasu. Dziękuje dziewczyny (i chłopaki), że jeszcze gdzieś jesteście. Trzy tygodnie internet miałam tylko w kablu, ale już nigdzie indziej... Boże jak dobrze Was widzieć.

Danusiu,od razu wejdż w ustawienia i odhacz sobie powiadomienia na emaila,bo zaraz bęziesz miec skrzynkę zapchaną. 

Po drugie już wiesz jak odczytywać wiadomości,a to połowa sukcesu. Sama się zdziwisz jak szybko ogarnęłaś to forum,jest bardzo intuicyjne.

 

Jesteś na wyjeżdzie?

Edytowane przez ivanilia40
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maras1 napisał:

zaprosi mnie ktoś na kawę?26, będę jechał przez norymbergę,heidenheim do steinheim?:oklaski:

Skarbie, z wielka ochota,tym bardziej, ze stella -marzenie, prawdziwe wolne, bo corka sie matka zajmuje, a swoj bilet miesieczny na autobusy, pociagi i metro udostepnia opiekunkom,   ale 26 bede juz we Wrocku, w drodze do Paryza:d Bawaria oglada mnie jeszcze tylko tydzien:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Barbara48 napisał:

W środę ja też będę na lotnisku, ale w Dortmundzie, jaki żal....

Tak bym chciala Ciebie poznać Salazar. 

Bardzo mi miło, ja Ciebie też :).

Basiu, może do Krakowa wpadniesz? Teraz będę w domu tylko tydzień, ale od połowy czerwca mam miesiąc urlopu, więc może wtedy? Albo w Monachium? Sporo dziewczyn z forum tu poznałam, może i Ciebie tu praca sprowadzi?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kurczę, nie widziałam że mieszkam na drodze do Paryża. :haha:

Akurat 26 będę rano w domciu. :oklaski:

A widzisz, jeszcze wielu rzeczy nie wiesz...:d Do Wrocka mam 100 km i bywam, wiec okazja na spotkanie moze sie zdarzyc, ale nie 26.

Najwiekszy problem to zgrac terminy(przez ta nasza prace).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ivanilka to ja (nowadanua), cholera, nie wiem jak mam się tu poruszać... Chyba tego nie  przeskoczę.

Danutko nasza kochana, witaj nam :oklaski:

Spokojnie dasz rade, porozgladaj sie, zapytaj, tutaj wszyscy odpowiedza i podadza raczke. Jest naprawde milo:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ivanilia40 napisał:

Danusiu,od razu wejdż w ustawienia i odhacz sobie powiadomienia na emaila,bo zaraz bęziesz miec skrzynkę zapchaną. 

Po drugie już wiesz jak odczytywać wiadomości,a to połowa sukcesu. Sama się zdziwisz jak szybko ogarnęłaś to forum,jest bardzo intuicyjne.

 

Jesteś na wyjeżdzie?

Jestem na wyjeździe - planowany powrót to 27.04.czyli lada dzień

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...