Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Betty Ty ze swoją twórczoscią spiewacką się marnujesz na steli z babcią,a może tak na dwa głosy z babcią??? hahahaha:d

24 minut temu, ullcia napisał:

Witajcie :) Poczytałam Was,nadrobiłam zaległości i jestem w temacie.Trochę się tu działo ostatnio.

@Blondi którego dokładnie wracasz?

Dokladnie to ja jeszcze nie wiem ,na oko tylko wiem !!! tutaj jest mały problem bo do końca jeszcze mi nic nie wiadomo,może to będzie niedziela? a może i nawet poniedziałek :(

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Betty napisał:

a ile bedziesz w Polsce Blondi? bo nawet jak bedziesz w Polsce to pamietaj, ze my tu tesknimy :)

 

Betty czy Ty myslisz ,że ja w namiocie mieszkam? :hahaha:

moje biuro się właśnie remontuje -odnawia na mój powrót abym spokojnie mogła sobie:piwo: wypic i na laptopie posiedziec,przecież ja już nie potrafię żyć bez internetu,a zakupy jakieś może zrobię nowe a większośc rzeczy kupuje w internecie,,także proszę uprzejmie towarzystwo się nie martwic za wczasu -bo ja nie znikam ,może na trochę ,może w dzień nie będę ale wieczorkiem? 

35 minut temu, ullcia napisał:

Witajcie :) Poczytałam Was,nadrobiłam zaległości i jestem w temacie.Trochę się tu działo ostatnio.

@Blondi którego dokładnie wracasz?

ullcia chcesz zabrać się ze mną? 

moja babcia już przeżywa ,że mnie za chwilę nie będzie ,już wypytuje ile dni jeszcze będe i już smutna,tak mam co wyjazd , co wyjazd mój to babcia smutna a potem jeszcze płacze,,,miłe to jest ,że mnie lubi ,zresztą ja ją też ,idzie z nią wytrzymac ,:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Betty napisał:

Adam, taki jestes wszechstronny muzycznie to zrob cos artystycznie: 

wiem, ze inna ilosc sylab w wyrazach Warszawa i Wieden, ale daloby sie zebys mi to zaspiewal jako Wieden jest pusty bez Ciebie... jest ktos komu bym to chetnie wyslala :) 

Adam i Ty sie nie przyznales, ze masz to w swoim repertuarze? o Ty!!!!!! to ja mam sama znajdowac? przerob mi te Warszawe na Wieden 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

@Betty jesteś super ,,,chcesz aby biedak się popłakał? jak usłyszy ,,że Wiedeń jest pusty bez Ciebie" -romantycznie się zrobiło !!!

oj tak... ostatnio zlozylam mu, to przyjaciel, propozycje nie do odrzucenia....  zapytalam co robi wieczorem i czy nie wybralby sie ze mna do piwnicy... bo tu w kamienicy, kamienica chyba z 19 wieku...  no i tam sa 3 pietra w dol tych piwnic... takie w cegle robione, ale sama sie boje pojsc.... dlaczego facetom to wszystko sie jakos z podtekstem kojarzy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Betty napisał:

oj tak... ostatnio zlozylam mu, to przyjaciel, propozycje nie do odrzucenia....  zapytalam co robi wieczorem i czy nie wybralby sie ze mna do piwnicy... bo tu w kamienicy, kamienica chyba z 19 wieku...  no i tam sa 3 pietra w dol tych piwnic... takie w cegle robione, ale sama sie boje pojsc.... dlaczego facetom to wszystko sie jakos z podtekstem kojarzy....

hahahaha Betty bał się ,abyś go nie zgwałciła -:d a mało tego ,piwnice dla niego jak lochy i może jeszcze byś go tam sobie uchowała w którejś-hahhaha  miał strach w oczach:d

u nas wszędzie muzyka króluje ,w każdym temacie mamy miuzik i jest wesoło:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ullcia napisał:

ja z tych już nie palących :cool: ja mam wolne...leżę i sączę czerw one wino....no ale pflegedienst mają inaczej ;)

no proszę, jakie luksusy ,ullcia leży i pachnie i pije jeszcze i gdzie będzie lepiej,,,no ja nie jestem winowa ani wódkowa, jestem piwoszką,,bardzo dobrze piweczko:piwo:wpływa na pracę nerek , a winko czerwone na czerwone komórki i wszystko jest wskazane -także tylko pić,,,:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blondi napisał:

no proszę, jakie luksusy ,ullcia leży i pachnie i pije jeszcze i gdzie będzie lepiej,,,no ja nie jestem winowa ani wódkowa, jestem piwoszką,,bardzo dobrze piweczko:piwo:wpływa na pracę nerek , a winko czerwone na czerwone komórki i wszystko jest wskazane -także tylko pić,,,:)

też wolę piwo :piwo: ale tu mi nie smakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Betty napisał:

smacznego wszystkim... ja za alkoholem nie przepadam wcale... jakis rum do herbaty co najwyzej... nie smakuje mi alkohol.... w przeciwienstwie do lodow :)

Betty a tu wszyscy beczkami w siebie wlewają,,,takie nałogi !! dzwonic do zoll -hahahahha:):lody::lody::lody::lody::lody::lody::lody::lody::lody::lody::lody::lody::lody::lody: wystarczy bo dystrybutor popsuję zaraz!!!!to dla  koleżanki Betty !

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Betty a tu wszyscy beczkami w siebie wlewają,,,takie nałogi !! dzwonic do zoll -hahahahha:):lody::lody::lody::lody::lody::lody::lody::lody::lody::lody::lody::lody::lody::lody: wystarczy bo dystrybutor popsuję zaraz!!!!to dla  koleżanki Betty !

ha... tylko nie zoll.... ja kiedys bylam w Polsce Zollbeamte pare lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ullcia napisał:

też wolę piwo :piwo: ale tu mi nie smakuje

a no właśnie ,jeszcze musi być ten smak ,bo bez smaka ani rusz,taka prawda!:)

@Betty gdzie ty nie byłas jeszcze,też jesteś kobietą latawicą ,kobietą która żadnej pracy się nie boi, opowiedz cos o tym zoll-u,,jak było,ciekawskie jajo ze mnie,,,:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

a no właśnie ,jeszcze musi być ten smak ,bo bez smaka ani rusz,taka prawda!:)

@Betty gdzie ty nie byłas jeszcze,też jesteś kobietą latawicą ,kobietą która żadnej pracy się nie boi, opowiedz cos o tym zoll-u,,jak było,ciekawskie jajo ze mnie,,,:)

ej, tylko nie latawicą.... latawica to u nas w gwarze miejskiej dziewczyna,ktora lata puszczajac sie z kazdym.... to nie o mnie.... ja z tych zakochanych we wlasnym mężu :) 

co do cła to opowiadac nie moge...  powiem tyle: odeszlam stamtad by nie miec nic wspolnego i nie byc kojarzona z cłem.... jezeli slyszeliscie niepochlebne opinie o celnikach to duzo wiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok! ,,Latawce dmuchawce" ,no widzisz ,muszę się ugryśc w język , latawica to zalatana dziewczyna ,zapracowana ,urobiona i wszystko w biegu i już wytłumaczyłam się,,,

a ja jaka latawica i jaka zakochana w swoim skarbeczku,,hahahahha i to już trwa pół wieku,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...