Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

>:(, To będziesz pić z mną to kakao, czy nie >:( ?

A zresztą , może masz rację, że nie...., bo przez to moje mleko to wszędzie tylko kłopoty mam. Ha !!! Jak nie, to nie  !!! więcej mleka dla mnie:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

>:(, To będziesz pić z mną to kakao, czy nie >:( ?

Będę.Daj łepetynkę,to Cię pogłaszczę.Już dobrze?A i spadam,bo muszę moją R.na nogi postawić,czyli z beta wyciągnąć.Do potem!.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Podwyżka? :oklaski:

dyplomatycznie narazie zbieram punkty a moze sam sie domysli..chociaz ja tak sobie mysle ( tak tak...czasmi sie mi udaje:hura:) ze on sobie doskonale zdaje sprawe ze tego co sie dzieje w domu... zobaczymy jak sie spisze na wyjazd...narazie nie narzekam...grunt to byc na gorze co nie?

wbrew temu ze ma 76 lat i jest sterany nieustanna ponad 6 letnia opieka nad zona, ktora jest poprostu warzywem ...ma zajebiscie sprawny leb...i lapie w lot pewne rzeczy..od wczoraj zajety jest np przekladaniem kabelkow od neta itd i nieustannie analizuje jak i co nalezy przestawic zeby kabli bylo jak najmniej i zeby nie mieszaly sie ze soba....elektronk i inzynier wiec jego scisly umysl chociaz niezawsze nadaje na tej samej fali co moj rozchwiany umysl humanisty ...dal sie...w miare okielznac..

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Ha, ha... Coś mi się wydaje, że dziadek z Tobą sztamę będzie trzymał, żeby sprawy z sypialni za kulisy nie wyszły :trele:

yyyyyy....no wiesz...mowi sie ze kazda droga ktora do celu prowadzi jes droga sluszna...ale..jakos mi nieterere , nie w ten desen...

sie dogadujemy i tak ma byc....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ORIM napisał:

Ja ostatnio też :szydera: ale,ale taką normalna,liściasta z trawą cytrynową do zaparzanie.Nie te paskudne herbatki w torebkach z Aldika smakujące papierem po zaparzeniu

One smakują papierem do"twarzy" raz użytym :d

masz rację nie ma to jak dobra lisciasta

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ewa14 napisał:

Dzień dobry.

Tego co wymyślił zmianę czasu, to powinno się na łożu madejowym torturować:grzmotnąć:.

Pdp już od 7 buszowała (czyt. otwierała i zamykała drzwi wejściowe) średnio 5 razy na minutę.:słabo: Moje próby uświadomienia jej że jeszcze za wcześnie żeby wstawać skończyły się jej krótkim stwierdzeniem "Ty idź spać, a ja będę pilnować.:kopara: Nie dopytywałam czego będzie pilnować. Może się boi, że jej opiekunkę uprowadzą:szydera: 

Zatem miłego dnia Wszystkim nam życzę.

odnosnie zmiany czasu owszem...nakopac do tylkow za dezorganizajce calego dnia i snu...no ale ponoc...maja cos z tym zrobic....pytanie tylko kiedy...

twoja pdp potrzebuje ciebie jak tlenu dlatego taka zapobiegliwa:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Helena2311 napisał:

Będę.Daj łepetynkę,to Cię pogłaszczę.Już dobrze?A i spadam,bo muszę moją R.na nogi postawić,czyli z beta wyciągnąć.Do potem!.

I... tu jestem teraz rozczarowana. Zamiast jednej kany, dwie trzeba będzie targać do stołu. Jednak jak mi wynagrodzisz niedogodności dobrym humorem, to wszystko wybaczę .Nawet to, że stół się Ciebe trzyma :oklaski:. Może uda mi się kiedyś założyć klub kakaowców :d.Czyż pięknie nie wygląda nasz poczęstunek z rana? I ta śmietana :oklaski:kakao.thumb.jpg.cb11610140901d0d26db039d7b2b8aa2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja dzisiaj będę znowu mojego Niuniusia przyjmować, karoserię głaskać, w reflektorki zaglądać :haha::oklaski: A i Małż buziaka, przy okazji dostanie :haha:

Hm... , to rozumiem, że  Ty zajmiesz się samochodemO.o, a mąż sąsiadką przy tej okazji :szydera:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A ja dzisiaj będę znowu mojego Niuniusia przyjmować, karoserię głaskać, w reflektorki zaglądać :haha::oklaski: A i Małż buziaka, przy okazji dostanie :haha:

uscisnij lapke niuniusia ode mnie...ja niestety na gorace i clausnie powitanie z moim krzysztofem jeszcze musze poczekac...a ckni sie mi za nim oj ckni...poczuc moc pod stopa i wsluchiwac sie w jego klang...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:
  • widze ze wiosna z zylach wam tetni pelnia zycia... trza sie wyneglizowac jakos i na masto isc...sie rozladowac albo...rowerowo albo...okna i piwnice umyc:d...tez mozna natretne i przyjemne mysli..rozgonic:oklaski:

Na okna i piwnice to zapraszam na urlop nad morze. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...