Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nick zobowiązuje ale uprzedam - będzie ciężko. My ogólnie do rany przyłóż jesteśmy. Szkolimy się w torturach i wypijaniu krwi tak żeby nawet dziurki nie zostawić. :szydera:

Uwielbiam dziurki, czasami tortury tyż a do tego tyż jestem krwiopijca

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

@lucyna.beata jest w Berlinie, na wygwizdowie, przy Havel Kanal :szydera:

nie jest zle bo i netto i autobus jezdzi co...dwie godziny a w niedziele 3 razy dziennie

ale za to 4km dalej...metropolia...pasaz 500m , galeria a jak sie jeszcze dalej zapuszcze...jakies 10km..to aldi lidl tez sa...w kierunku spandau najblizsza edeka...12-14 km...czyli da sie zyc...a na plus rowerowa sciezka na rostock az do przeprawy w kierunku kopenhagi..

tylko swoich troche brak...jakos nie jest dane z kims sie spotkac i akwe wypic ale moze z czasem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

nie jest zle bo i netto i autobus jezdzi co...dwie godziny a w niedziele 3 razy dziennie

ale za to 4km dalej...metropolia...pasaz 500m , galeria a jak sie jeszcze dalej zapuszcze...jakies 10km..to aldi lidl tez sa...w kierunku spandau najblizsza edeka...12-14 km...czyli da sie zyc...a na plus rowerowa sciezka na rostock az do przeprawy w kierunku kopenhagi..

tylko swoich troche brak...jakos nie jest dane z kims sie spotkac i akwe wypic ale moze z czasem...

Przypuszczam, że w Berlinie i okolicach jest sporo opiekunów, ale bez autka wszędzie daleko :smutek: Ja tu mam sporo osób z naszej profesji, ale pauzy mamy w innych godzinach no i dojechać trzeba środkami komunikacji miejskiej, co tez nie należy do przyjemności, bo skraca czas przerwy :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Przypuszczam, że w Berlinie i okolicach jest sporo opiekunów, ale bez autka wszędzie daleko :smutek: Ja tu mam sporo osób z naszej profesji, ale pauzy mamy w innych godzinach no i dojechać trzeba środkami komunikacji miejskiej, co tez nie należy do przyjemności, bo skraca czas przerwy :oops:

to fakt autko miec super ale...no wlasnie czas przerw bywa rozny..wiec pozostaja mi kochani foremkowicze:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jakbyś na kawę zaprosiła to może ktoś by się znalazł, ale woda ?????? 

kochana....ja sie juz oglaszalam wczesniej...jeszcze zanim co niektorzy zlikwidowali swoje profile bo...sie obrazili:d i proponowalam..niekoniecznie woda kawa tez sie znajdzie ale wiesz jak to jest..niekoniecznie ludzie maja czas ochote itd...poza tym skoro jestem z pdp praktycznie caly czas to chetnie wyskocze na miasto zeby zlapac wiatr we wlosy i odetchnac innym powietrzem...wiesz ze pogaduszki na neutralnym terenie daja wiecej swobody niz...w miejscu pracy...czego oczy nie widza...

moze z czasem ktos sie odezwie i zechce sie spotkac ot tak ...grutn ze forum daje mozliwosc pogadania chociaz wirtualnie:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

nie jest zle bo i netto i autobus jezdzi co...dwie godziny a w niedziele 3 razy dziennie

ale za to 4km dalej...metropolia...pasaz 500m , galeria a jak sie jeszcze dalej zapuszcze...jakies 10km..to aldi lidl tez sa...w kierunku spandau najblizsza edeka...12-14 km...czyli da sie zyc...a na plus rowerowa sciezka na rostock az do przeprawy w kierunku kopenhagi..

tylko swoich troche brak...jakos nie jest dane z kims sie spotkac i akwe wypic ale moze z czasem...

Szeroko rozumiana perspektywa jest:d I sztela ma zalete moze przez Ciebie niedoceniana, a mianowicie jest blisko granicy i przymusowa wycieczka krajoznawcza czlowieka omija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się muszę pochwalić że dzisiaj po prawie 5 latach wirtualnej znajomości doszło wreszcie do historycznego spotkania scarlet z Lucyną 1964...:oklaski: , było wspaniale, zjadłam pyszny serniczek do  kawki,:kawa2:a i spacerek tez był...:) już się cieszę na powtórkę..:love:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Spoko-loko :szydera: Na razie sytuacja przypomina mrowisko z kijem...ale ogarniemy się...daj im czas :szydera:

Aż strach się wtrącić :szydera:.  Desantowcy od zadań specjalnych mimo złych wiatrów wylądowali na nieznanym polu z kolorowymi kredkami w tornistrach niczym zgrana załoga, ale dzięki @Mirelka1965  na specjalnym dla nich torze są  już przygotowani do współpracy z dużą dozą poczucia humoru. Jak generał, czuję, że będzie wesoło i będzie trzeba zrobić plan działań i warty: kto, kiedy, o której, ile, z kim, komu-.-. Ciasno się zrobiło :d i nie wiem, czy to uczucie mam przez nowo zakupioną bieliznę, czy może sznurowadło nie w tym miejscu zawiązałam i  uwieraja :cześć:?

 

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Aż strach się wtrącić :szydera:.  Desantowcy od zadań specjalnych mimo złych wiatrów wylądowali na nieznanym polu z kolorowymi kredkami w tornistrach niczym zgrana załoga, ale dzięki @Mirelka1965  na specjalnym dla nich torze są  już przygotowani do współpracy z dużą dozą poczucia humoru. Jak generał, czuję, że będzie wesoło i będzie trzeba zrobić plan działań i warty: kto, kiedy, o której, ile, z kim, komu-.-. Ciasno się zrobiło :d i nie wiem, czy to uczucie mam przez nowo zakupioną bieliznę, czy może sznurowadło nie w tym miejscu zawiązałam i  uwieraja :cześć:?

 

To chwal się....gorsecik jedwabny, czy skóra z pejczem przybyła? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Aż strach się wtrącić :szydera:.  Desantowcy od zadań specjalnych mimo złych wiatrów wylądowali na nieznanym polu z kolorowymi kredkami w tornistrach niczym zgrana załoga, ale dzięki @Mirelka1965  na specjalnym dla nich torze są  już przygotowani do współpracy z dużą dozą poczucia humoru. Jak generał, czuję, że będzie wesoło i będzie trzeba zrobić plan działań i warty: kto, kiedy, o której, ile, z kim, komu-.-. Ciasno się zrobiło :d i nie wiem, czy to uczucie mam przez nowo zakupioną bieliznę, czy może sznurowadło nie w tym miejscu zawiązałam i  uwieraja :cześć:?

 

To sie wykosztowalas niepotrzebnie, bielizna spada po pierwszym kieliszku, a ja juz widze toasty:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Jak wiecie, mam swoich szpiegów. Desant wygląda niegroźnie. Nie ma się czego bać . Wszyscy są piękni i sprawni. Tylko dlaczego z jedwabnych spadochronów uszyli jednakowe piękne garnitury ? Kto wie ?

desant.jpg

Ja wiem...ja wiem...ja wiem....:oklaski: Bo już nie bedą im spadochrony więcej potrzebne...:hura: Teraz to tylko sekator da radę korzenie odciąć od nas :haha::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To chwal się....gorsecik jedwabny, czy skóra z pejczem przybyła? :haha:

Sam pejcz przybył, niestety. Skóra do zupy poszła na niedzielny obiad . Rosół będzie O.o z cekinami:mur:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...