Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Klikam z telefonu ale nie moge sie powstrzymac! Naprawde trafilam na milosniczke nowofundlandow? Ajlowjucie od razu! Moge o tych bysiorach nadawac bez konca! :oklaski:

Czytałam dzisiaj jak @ORIM pisał o samochodach , to sobie pomyślałam , że jak założyłabym temat o moim piesku , to nie oderwałabym się od lapusia , bo ochom i achom nie byłoby końca :haha::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, lucyna.beata napisał:

dopiero teraz przygladam sie i przygladam...i juz sie ucieszylam ze to byc moze kobieta tego goscia powyzej ale chyba nie:smutek:juz myslalam ze nie bedzie sie czul taki samotny ale tu ups...ale chyba mu obstaluje tego koelsia bo te maskotki urzekaja mnie swoim spojrzeniem :haha:

kobieta dla faceta idealnego.jpg

A ta kobietka, to dlaczego ma usta otwarte. Nie kupuj jej. Będzie Ci całą drogę gderaćxd i facetów przyciągać na łaskę (tu bez polskich znaków ):szydera:. Będziesz miała pełne ręce roboty. Tfu  nie ręce , a  raczej.....  :szydera::szydera:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Czytałam dzisiaj jak @ORIM pisał o samochodach , to sobie pomyślałam , że jak założyłabym temat o moim piesku , to nie oderwałabym się od lapusia , bo ochom i achom nie byłoby końca :haha::szydera:

Czekaj kobieto. Niech do pokoju sie przeniose, do kompa. Poachamy sobie wespol. Widzialam dzial Nasze hobby. Tam pojdziemy sie porozpieszczac, dobra?:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Czytałam dzisiaj jak @ORIM pisał o samochodach , to sobie pomyślałam , że jak założyłabym temat o moim piesku , to nie oderwałabym się od lapusia , bo ochom i achom nie byłoby końca :haha::szydera:

Fakt...nie byłoby końca...zasłużenie zresztą :oklaski: Bo twoja córuś jest przecudnej urody...po mamusi :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Chyba Johny Walker Black :szydera:. Tylko po kontakcie z nim oczy się rozbegają  :szydera: i nogi plączą 

Tylko oczy się rozbiegają? :szydera: Ja myślałam, że nogi się rozbiegają, oczy mglą, a mowa się plącze....no ale ja niepijąca, to może nie jestem w kursie dzieła :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tylko oczy się rozbiegają? :szydera: Ja myślałam, że nogi się rozbiegają, oczy mglą, a mowa się plącze....no ale ja niepijąca, to może nie jestem w kursie dzieła :szydera:

A.... ten emotikon O.o to niby skąd się wziął O.o ? Hę ?

Jest wiele uzależnień : jak ktoś ma krótkie nogi , zaraz przy d...e, to fakt  nie ma mowy, aby się poplątały . Jak ktoś niegadatliwy, to też nie liczyłabym na wspomniany efekt , gorzej  bo nie wiem co z oczami. Hm.  Też tylko teorytyczna jestem. 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Będę płakała.....normalnie nie poznaję cię....Mnie się wydawało, że to ja idę spać z kurami....Ale cóż.....jak mus, to mus....:cześć:

Muszę pełnomocnictwo przygotować i papiery załącznikami dla pani prawnik. Szukamy mojej walizki. Jakiś misiu ją targa przy sobie i nie chce mi jej oddać. Odszkodowanie mi się należy >:(. Zabrali kufer na lotnisku, skasowali 90 € za przelot samego bagażu, to chyba powinni nadzorować jak należy, aby właściciel go spowrotem dostał. Co, A może nie?

domokrążca   47cec7ce8c92206ed630dc7769401fd8.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Muszę pełnomocnictwo przygotować i papiery załącznikami dla pani prawnik. Szukamy mojej walizki. Jakiś misiu ją targa przy sobie i nie chce mi jej oddać. Odszkodowanie mi się należy >:(. Zabrali kufer na lotnisku, skasowali 90 € za przelot samego bagażu, to chyba powinni nadzorować jak należy, aby właściciel go spowrotem dostał. Co, A może nie?

domokrążca   47cec7ce8c92206ed630dc7769401fd8.jpg

Masz całkowitą rację...niech oddają kasę...i tyle >:( Nie życzę ci powodzenia, żeby nie zapeszyć :dobrze: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi Ty naprawdę walizkę utraciłas? i co? z czego byla ta walizka,O.o, drogo Cię ta oferta słońca kosztowała,,  Twoja walizka objeżdza świat,,wróci wyczerpana na maxa i powie,,nie chcę więcej takich podróży,, nie wyobrażam sobie ,,aby moja znikla z pola widzenia,,,zawsze mam tyle swoich kochanych skarbów,,bym sie :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, Blondi napisał:

Wróciłam z wojaży,,byłam tu i tam,,jadłam przepyszny kebab,,pokazalam się tu i tam,,ecri wystrojona ,,pada deszcz ze sniegiem a ja jak lala na jasno się odwaliłam,,,zawsze inaczej jak wszyscy a to przez to ,że kocham jasne rzeczy,,zima ,ponure dni a ja jasna:oklaski: 

Co ja mam zrobić ze swoim laptopem? wszystkie dziurki zatkać aby się towarzycho moje podusiło w środku? nie mogę,,mam :serce: ,,czy to Hiszpanki czy Trojanki czy Faraonki -wszystko jedno ,,ale nie mogę,,oddam w prezencie,,,kto chce? już nie krakajcie bo naprawdę mam może gniazdo ubite z jaj ,,,a wielkanoc przecież idzie,,,

A mowilam!

Nie opuszcza cie, jak moja mysz nie chce mnie opuscic.:przekleństwa:

Wsadz lapka do  torby foliowej, spal kilka fajek wdmuchujac dym do tej torby,

Przy okazji przekonasz sie czy nikotyna zabija:grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Heidi napisał:

Muszę pełnomocnictwo przygotować i papiery załącznikami dla pani prawnik. Szukamy mojej walizki. Jakiś misiu ją targa przy sobie i nie chce mi jej oddać. Odszkodowanie mi się należy >:(. Zabrali kufer na lotnisku, skasowali 90 € za przelot samego bagażu, to chyba powinni nadzorować jak należy, aby właściciel go spowrotem dostał. Co, A może nie?

domokrążca   47cec7ce8c92206ed630dc7769401fd8.jpg

Heidi, ja wlasnie dostalam zwrot z nawiazka pieniedzy za moj odwolany lot.

Za hotel tez zwrocili.

Jakimi liniami lecialas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sayonara 52 napisał:

A mowilam!

Nie opuszcza cie, jak moja mysz nie chce mnie opuscic.:przekleństwa:

Wsadz lapka do  torby foliowej, spal kilka fajek wdmuchujac dym do tej torby,

Przy okazji przekonasz sie czy nikotyna zabija:grzmotnąć:

No nie wytrzymiem:hura:  masz jeszcze lokatorkę? wpusc ją tutaj na forum,,będzie miała koleżanki,,nie będzie sama,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...