Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, lucyna.beata napisał:

tego idealnego faceta juz mam:oklaski:...zawsze ze mna sie zgadza i przytakuje a w samochodzie zachowuje sie ja nalezy..nie komentuje...tylko kola mi nie zmieni ale co toza bzdet przy calym ogromie jego zalet:oklaski:

facet idealny.jpg

image.png.2fae96a38184fe2bb83f9ce306143b90.png:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie ponudzialam...robota wzywa ale najpierw :papieros:

gdyby cos ....to milego wieczoru zycze 

jutro sobotnio wiec nie pijcie:wino::zdrówko:za duzo:ostrzegam: a jak sie trafi...to butelki do worka:przekleństwa: ...wstaje wczesnie zeby kawe:kawa2: parzyc moi drodzy foremkowicze , to nie chce halasowac szklem po posadzce jak mi butelka pod nogami zacznie przetaczac...wiecie ze z rana to do kuchni na spiaco czlapie:hura:

 

milego wieczoru

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lucyna.beata napisał:

mirela wracajac do naszych cech ..."charakterologicznych" kto jest kto...ktora to zmija a ktora to heksa??5ab53a4e6aa06_ktojestkto.jpg.0dcbcf70f7d525b41edba91ac0b985ac.jpg

Kiedy pracowałam jako opiekunka to byłam Hexe, a teraz pracuję jako dama do towarzystwa, to raczej Engel'a musisz poszukać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...