Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie ma to jak z mądrym pogadać...

Jak Ci mija dzień @Maria Jolanta?

A dziękuję, jak zwykle, za to ptaszki pitolą. :szydera:

No to masz kontakt , tylko dlaczego nie odbiersz telefonu ? Boisz się, że Trojany wejdą Tobie do ucha:o  ?

telefon   eecb66f358d20516c847523e87ec8f55.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Heidi napisał:

a... może @LACH nerkę sprzedaje, bo dobrego zlecenia  nie dostał, a przecież z czegoś trzeba żyć i rachunki opłacić. Może poemat tworzy gdzieś  tam hen.... daleko jako  członek różnych grup etnograficznych w południowej Polsce  Jednak skoro strachy na Lachy znaczy to tyle co 'nie ma czego się bać' . Wróci, wróci , chociażby żeby  znowu mi dokuczyć, :smutek:że ja jakaś niekumata jestem:smutek:

A jak wróci , to mam dla niego przedmiot dopiero co odkryty, w prezencie go dostanie . Tylko dlaczego to coś stoi w łazience ? :haha:

dyby.jpg

Madejowe łoże , teraz narzędzie  tortur O.o Zaczynam się martwić ;) Chcesz nam coś powiedzieć ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, violka napisał:

Madejowe łoże , teraz narzędzie  tortur O.o Zaczynam się martwić ;) Chcesz nam coś powiedzieć ? :haha:

Może tylko to że ją krecą klimaty sado-maso :szydera: latex,kajdanki,pejcze i takie tam dodatki do życia :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, violka napisał:

Kłamczucha :szydera: a gdzie Twoja cywilna odwaga ? :haha: Trzeba było im wytłumaczyć , że z leżakowanych rzeczy jadasz tylko szynki i prawdziwe sery :d

Życie nauczyło znajdować wymówki, żeby nie urazić partnera w rozmowie :trele: A te leżakowane sery i szynki to nie moja bajeczka, niestety....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk, puk...wszyscy pracują? ;) Ja też :haha: Ale w ciągu tej pracy poklepię sobie z wami, posiedzę, zaszluguję parę razy, potem przyjmę gości, a na koniec zjemy z babka co nieco i pójdziemy spać, tfu...babka pójdzie spać, a ja znowu z wami poklepię...:oklaski: W temacie gości, to pochwalę się, że mój ulubiony Brat Rodzony odwiedzi mnie dzisiaj, za jakąś godzinkę...:oklaski: Nie posiedzi długo, bo wraca z Frankfurtu, z jakichś targów i tak bei Gelegenheit zajedzie do mnie na herbatkę :hura: Nie wie jeszcze bidulek, że wcisnę mu parę gratów do autka :haha: Ale się zdziwi :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz przygladam sie i przygladam...i juz sie ucieszylam ze to byc moze kobieta tego goscia powyzej ale chyba nie:smutek:juz myslalam ze nie bedzie sie czul taki samotny ale tu ups...ale chyba mu obstaluje tego koelsia bo te maskotki urzekaja mnie swoim spojrzeniem :haha:

kobieta dla faceta idealnego.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

dopiero teraz przygladam sie i przygladam...i juz sie ucieszylam ze to byc moze kobieta tego goscia powyzej ale chyba nie:smutek:juz myslalam ze nie bedzie sie czul taki samotny ale tu ups...ale chyba mu obstaluje tego koelsia bo te maskotki urzekaja mnie swoim spojrzeniem 

kobieta dla faceta idealnego.jpg

Urzekla mnie jego paszcza:haha:Slodki! ;))

Edytowane przez fioletowa.mysz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...