Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Noo...A ja slyszalam,ze to ja ta glupia i materialistka, i to wiele razy:trele:

Najlepsze jest to, że takim tekstem posługują sie tylko materialiści :d. Brawo @filoetowa.mysz :oklaski: To ja też jestem głupia i chcę być fioletowa. E... , a napisz co Ty pijesz ? Nie denaturat przypadkiem? Ja od mleka pewnie barwy nie zmienię :haha:  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Przekichane to nie, czasami prze...kupkane?:oklaski: A dama byc nie chce bo w glanach nie pochodze:trele:

Damy są ekscentryczne :szydera: Kto im zabroni w glanach chodzić? :szydera: Ja jestem taka dama mega ekscentryczna...wg @violka mam styl uliczny :szydera: Ale kto bogatemu zabroni tak się ubierać? :szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Męskim :oklaski: Już to wczoraj obgadałyśmy :oklaski: Tylko, że chłopaki zniknęli...:smutek:

Chłopaki poszli na złom kaloryferów szukać :d. O ekstra żeberkach wczoraj pisałyście teraz przymiarki robią :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, makaroni napisał:

Dzien dobry wszystkim opiekunkom. Ja kawy nie pijam, ale dzisiaj po maluszku bo mnie synus mojej babki wnerwil. Spytalam sie go czy wyslal mi pieniadze za paragony i czy moze wydrukowac mi bilet lotniczy. I oczywiscie potwierdzil i rzucil na koniec: nie ma za co.

Czy ja jestem najgorsza opieknka na swiecie? Bo z opisu synusia to jestem wrecz potworem.

Niech spadam lachmyta!

Odpusc.

I nie miej poczucia winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grzegorz B napisał:

Heloł :oklaski: no więc moja dzidzia małomówna, ale pogodna. Cukrzyk z demencją. Śpi do 11.00. Potem obiad o 15.00, podwieczorek o 18.00 kolacja o 20.00 i o 22.00 hop do wyrka. Syn rokendrolowiec z długimi włosami, miły i uśmiechnięty. Moje zadanie polega na tym żeby być, robić jeść, pilnować żeby dużo pił, bo drań nie chce i mam robić bilans wodny. Sklepy pod nosem dom zadbany i łatwy w utrzymaniu porządku.  I najlepsze :d mam Atlas do ćwiczeń. Siłownia w domu. Chciałem wysłać zdjęcie ale za duży rozmiar

Wyslij PRZED  ZACZECIEM CWICZEN

I PO

Jak juz bedziesz miec kaloryfer:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Najlepsze jest to, że takim tekstem posługują sie tylko materialiści :d. Brawo @filoetowa.mysz :oklaski: To ja też jestem głupia i chcę być fioletowa. E... , a napisz co Ty pijesz ? Nie denaturat przypadkiem? Ja od mleka pewnie barwy nie zmienię :haha:  

Nie. Jakos nie gustuje w takich trunkach. Ani w dynksie ani w mleku. Jakby nie moje klimaty. Wiec ani nie zasinieje ani nie zbieleje. Nie pokusze sie takze o ocene umyslu czy intelektu zadnych osob. Powod? Niespecjalnie lubie sie lansowac na psychologa. To takie passe:oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Damy są ekscentryczne :szydera: Kto im zabroni w glanach chodzić? :szydera: Ja jestem taka dama mega ekscentryczna...wg @violka mam styl uliczny :szydera: Ale kto bogatemu zabroni tak się ubierać? :szydera:

A styl uliczny czym sie cechuje? Oswiec mnie bidule, plis:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

A styl uliczny czym sie cechuje? Oswiec mnie bidule, plis:d

Otóż @Mirelka1965 lubi chodzić po ulicy, i zbiera co kto przy kontenerze zostawił :d. Ona pierwsza jest , a ja za nią pomykam, bo rozmiarówkę mamy różną :d:szydera:. Zresztą nas więcej jest :szydera: , lubimy okupację grupową :szydera:. @Blondi na ten przykład lubi wszystko z dziurami. @violka bierze tylko wełniane rzeczy, potem pruje i robi od nowa, albo restauruje np. przez zamoczenie w wywarze z cebuli :haha:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hawana napisał:

Ale morda jestes:przekleństwa: Mowilam, zeby mi nie przypominac.

Nie pale juz 2 tygodnie, bo mam sztele bez fajek, ale za to weekend wolny i moge sie szwendac po Norymberdze. Umiem sie poswiecic dla wyzszych celow. Taki uparty koziorozec. 

Fajnie jest, bo babciunia spokojniutka, corka mnie zastepuje, nie miga sie, ale transfery juz czuje w plecach. Tfu. Zawsze cos za cos. Jednak wole to, niz brak snu i krzyki, ktore mialam ostatnio:)

Podziwiam!

Mnie albo odrzucali za fajki, albo z gory mowilam, ze chce stelle z tolerancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Otóż @Mirelka1965 lubi chodzić po ulicy, i zbiera co kto przy kontenerze zostawił :d. Ona pierwsza jest , a ja za nią pomykam, bo rozmiarówkę mamy różną :d:szydera:. Zresztą nas więcej jest :szydera: , lubimy okupację grupową :szydera:

No okupacja w pojedynke to bylaby licha, ale to grozi powstaniem jakims:d. Lecz jesli warto to czemu nie? Kazdemu wedlug potrzeb, jak mowi stare przyslowie pszczol:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Heidi napisał:

Wystroiłam się , wyfiołkowłam się ,specjalnie na dzisiejszy wieczór konwersacji, a tu nieliczni tylko. Dokąd poszliście ? Znowu jakieś skoki, albo mecz jest ? 

fiołki.jpg

Boziuuu, jakie slodkie!

Tylko ramionka se wydepiluj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Damy są ekscentryczne :szydera: Kto im zabroni w glanach chodzić? :szydera: Ja jestem taka dama mega ekscentryczna...wg @violka mam styl uliczny :szydera: Ale kto bogatemu zabroni tak się ubierać? :szydera:

To podziękuj koleżance że nie dodała "ic" :trele::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...