Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie ucieklam. Emigrowalam. Z Op24. Gdyz, albowiem, poniewaz...:trele:. Tak przy okazji. Nie ma powodu do wspolczucia. Raczej do radosci. W koncu kiedys trzeba zmadrzec, nie?:d

Jak my lubimy mądrych ludzi...:oklaski: I nie ważne czy uchodźcy czy emigranci:oklaski:  A z tym współczuciem, to żartowałam...:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

odciski mi sie porobily od siedzenia chyba sie pokrzatam..moze jakas wczesna kolacyjka??

kto na co ma ochote??

piwo tez sie znajdzie

Ja po wczorajszej imprezie mam dosyć %%%%%.....:smutek: Dzisiaj poszłam w cukier...energia, czysta energia....pod postacią czekolady kokosowej :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ORIM napisał:

I znów o coś zapytam. Gdzie można znaleść całą listę tematów ? Pod cała aktywność widoczne są tylko tematy na których wypowiadają się uczestnicy forum prawieże w chwili obecnej.Czy jest cos takiego tu na forum jak cała lista tematów.Pytam bo jeśli bedę chciał coś dodac to nie chce aby sie to dublowało

Mądrze @fioletowa.mysz podpowiedziała. Ale tam, na dole, to można się lekko zgubić. Na górze strony, po prawej masz wyszukiwarkę. Jak tam czegoś nie znajdziesz, to znaczy że nie ma na sichert ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Chodz do mnie. Upieklam ciasto. Kawalek musi zostac dla kolegi ale reszte mozemy pozrec:d

20180322_161131-1-1-zmniejszajka_pl.jpg

Ło matusiu droga...ja chyba pęknę :haha: Ale z przyjemnością się poczęstuję...:oklaski: A jutro będę się zastanawiała, jak zgubić to co dzisiaj sobie zafundowałam :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ło matusiu droga...ja chyba pęknę :haha: Ale z przyjemnością się poczęstuję... A jutro będę się zastanawiała, jak zgubić to co dzisiaj sobie zafundowałam :$

Le tam. Pozniej mozemy sobie polazic nad Menem. Zimno troche jest to i kalorie szybko sie spala:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zbaraniałam...obok znalazłam ofertę do pani na wózku, mąż do kompletu samodzielny...za 1200....:szok: Czy te agencje już zupełnie zdurniały? :przekleństwa: Sorki, że tutaj, ale mnie poniosło :przekleństwa:

Zawsze sie dziwie tym tekstom, ze maz lub zona w pakiecie, samodzielni. Ale robota jednak przy dwoch. I posprzataj, opierz, ugotuj, oprasuj. I na dodatek za grosze. Zreszta za 1200 to bym nie poszla do jednej osoby na wozku. Nawet do najmilszej. Ale ja z tych wrazliwych inaczej jestem. Pracuje dla pieniedzy :cool:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Le tam. Pozniej mozemy sobie polazic nad Menem. Zimno troche jest to i kalorie szybko sie spala:oklaski:

No....jakbym doszła do ciebie, potem połaziła nad Menem, to na bank miałabym figurę marzenie :$ Ale....no bo zawsze musi być jakieś "ale"...nie chce mi się iść w tamtą stronę...:haha: Jak pomyślę, że jest ciemno i zimno, to chyba wolę te kalorie zatrzymać na dłużej ;) Może innym razem? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Zawsze sie dziwie tym tekstom, ze maz lub zona w pakiecie, samodzielni. Ale robota jednak przy dwoch. I posprzataj, opierz, ugotuj, oprasuj. I na dodatek za grosze. Zreszta za 1200 to bym nie poszla do jednej osoby na wozku. Nawet do najmilszej. Ale ja z tych wrazliwych inaczej jestem. Pracuje dla pieniedzy :cool:

No nie mów? :szok: Serio? :szok: No patrz...ja jakaś nienormalna jestem, bo pracuję dla idei :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No....jakbym doszła do ciebie, potem połaziła nad Menem, to na bank miałabym figurę marzenie :$ Ale....no bo zawsze musi być jakieś "ale"...nie chce mi się iść w tamtą stronę...:haha: Jak pomyślę, że jest ciemno i zimno, to chyba wolę te kalorie zatrzymać na dłużej ;) Może innym razem? 

A prosze cie uprzejmie. Kilka miesiecy jeszcze bede tu koczowac wiec czasu mamy w ciul:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

A prosze cie uprzejmie. Kilka miesiecy jeszcze bede tu koczowac wiec czasu mamy w ciul:haha:

A co ty....korzenie zapuściłaś? :szok: Ja skoczek jestem, motylek, konik polny, pszczółka...wiosna idzie, to pewnie w tamtą stronę mnie powieje wiaterek...zatem Richtung Wurzburg :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zbaraniałam...obok znalazłam ofertę do pani na wózku, mąż do kompletu samodzielny...za 1200....:szok: Czy te agencje już zupełnie zdurniały? :przekleństwa: Sorki, że tutaj, ale mnie poniosło :przekleństwa:

Z gażą zjeżdżają, a potem dodają premię. Niby, że tacy dobrzy są . I tak wchodzi na jedno. Generalnie kopiują się wzajemnie. Jakiś scaner uruchomili ,czy co ?O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...