Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A z tobą @Blondi to osobno porozmawiam :ostrzegam::szydera: Zalęgło ci się coś w lapusiu i teraz wylazło...zalewa nas...:sos:  A teraz poczytaj...:oklaski: Dzień masz z głowy...tyle tego jest :cześć3:

Mam armię,,:donos: myślisz ,że te Trojany się tak rozmnożyły???? :rozpacz: nic innego jak usiąsc i płakac,,,albo:pejcz::grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karolina145 napisał:

Hallo.ktora miala dyzur kawe zrobic:855_interrobang: Pytam konkretnie i na temat  Gdzie moja kawa ,:przekleństwa::smutek:

W automacie kochana,,,o tej porze się zupe je:p wszystkich muszę do pionu ustawiać,,co sie tutaj porobilo,,,śmietnik normalnie,,,:oklaski: do sortowania się zabierać,,,plastik i papier,,w de jesteśmy,,porządek szybciutko:dobrze:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

W automacie kochana,,,o tej porze się zupe je:p wszystkich muszę do pionu ustawiać,,co sie tutaj porobilo,,,śmietnik normalnie,,,:oklaski: do sortowania się zabierać,,,plastik i papier,,w de jesteśmy,,porządek szybciutko:dobrze:

Opieprzałaś się tyle miesięcy? Opieprzałaś...:szydera: To teraz do roboty!!! :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Opieprzałaś się tyle miesięcy? Opieprzałaś...:szydera: To teraz do roboty!!! :oklaski:

Ale ja nie mam pracy:przekleństwa: ile mam powtarzac,,,:przekleństwa: ja pracuje siedząc na laptopie,,,mam jeszcze urlop,,za który nikt mi nie płaci,,niedługo z torbami pojdę:smutek:  nie opieprzałam się,,bo musiałam polskie paradowanka odstawiać ,,musiałam pokazac polki jak z najlepszej strony i odniosłam sukces,,udało się ,,jedną bandę pokonalam:oklaski: w Hiszpani,,,a co!! ma się ten urok:świnia::220_monkey_face::krowa:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Następna sierściucha rogata :oklaski:

 

11 minut temu, Katii napisał:

Hallo, Hallo !!! Ja tez Koziorozec:oklaski:Nie pójdę wcześniej spac dopóki wszystkiego nie powiem,bo rano już zapomnę co chciałam powiedzieć:)

Nie radujcie się tak , bo ja jestem większa :trele:image.thumb.png.f7efd737d5b326783935df57f5107441.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

A z tobą @Blondi to osobno porozmawiam :ostrzegam::szydera: Zalęgło ci się coś w lapusiu i teraz wylazło...zalewa nas...:sos:  A teraz poczytaj...:oklaski: Dzień masz z głowy...tyle tego jest :cześć3:

Nic się nie zalęgło :szydera: zwyczajnie mamy uciekinierów ze Wschodniej Granicy :d Telewizja publiczna ich wykończyła :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

W automacie kochana,,,o tej porze się zupe je:p wszystkich muszę do pionu ustawiać,,co sie tutaj porobilo,,,śmietnik normalnie,,,:oklaski: do sortowania się zabierać,,,plastik i papier,,w de jesteśmy,,porządek szybciutko:dobrze:

Dzisiaj Gemüse na obiad,jeden dzien musza byc,jak znam zycie dziadek bedzie  szukac przekaski.pokryjomu  ciastka,szokolad.Ja sie drze za slodyczy.:grzmotnąć::lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dziękuję za miłe słowa :cool: bardzo dziękuję, fajnie że jesteście. Mimo że nie mam tutaj póki co zbyt wiele roboty to sobie wymyślam. Chcę jakoś zmazać tą plamę co poprzednik mój tu dał. A propos plamy: w mojej sypialni jest jasna wykładzina i ten jełop coś wylał, klei się ta plama. Pił wódę z kolą, może to drink. Czym mam to ustrojstwo czyścić? Poradźcie bo nie chcę rozetrzeć

Edytowane przez Grzegorz B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

Wszystkim dziękuję za miłe słowa :cool: bardzo dziękuję, fajnie że jesteście. Mimo że nie mam tutaj póki co zbyt wiele roboty to sobie wymyślam. Chcę jakoś zmazać tą plamę co poprzednik mój tu dał. A propos plamy: w mojej sypialni jest jasna wykładzina i ten jełop coś wylał, klei się ta plama. Pił wódę z kolą, może to drink. Czym mam to ustrojstwo czyścić? Poradźcie

vanisch do dywanów,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...