Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja czwarta pije. Nie powiem co mam do tego, bo rzucasz palenie:d

Ale morda jestes:przekleństwa: Mowilam, zeby mi nie przypominac.

Nie pale juz 2 tygodnie, bo mam sztele bez fajek, ale za to weekend wolny i moge sie szwendac po Norymberdze. Umiem sie poswiecic dla wyzszych celow. Taki uparty koziorozec. 

Fajnie jest, bo babciunia spokojniutka, corka mnie zastepuje, nie miga sie, ale transfery juz czuje w plecach. Tfu. Zawsze cos za cos. Jednak wole to, niz brak snu i krzyki, ktore mialam ostatnio:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Ale morda jestes:przekleństwa: Mowilam, zeby mi nie przypominac.

Nie pale juz 2 tygodnie, bo mam sztele bez fajek, ale za to weekend wolny i moge sie szwendac po Norymberdze. Umiem sie poswiecic dla wyzszych celow. Taki uparty koziorozec. 

Fajnie jest, bo babciunia spokojniutka, corka mnie zastepuje, nie miga sie, ale transfery juz czuje w plecach. Tfu. Zawsze cos za cos. Jednak wole to, niz brak snu i krzyki, ktore mialam ostatnio:)

No jestem morda, wiem. Ale wybaczysz mi i tak.

Ja nie umiem sie poswiecac (juz) a moze nie chce? Chociaz rowniez jestem koziorozcem, upartym jak osiol :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

No jestem morda, wiem. Ale wybaczysz mi i tak.

Ja nie umiem sie poswiecac (juz) a moze nie chce? Chociaz rowniez jestem koziorozcem, upartym jak osiol :oklaski:

Ale te koziorożce obrodziły na wiosnę...no...no...no....:oklaski: Ja też koziorożec, ale taki spokojny, małomówny i spolegliwy :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1bozka dzieki, ale jednak zostane przy Irlandii:).

Juz agencji pisalam, ciekawe co synek tam naopowiadal na mnie. Jak mnie dzisiaj wkurzyl jak na koncu wiadomosci rzucil "nie ma za co".  Mam ochote mu powiedziec zeby sie wypchal i sama sobie ten bilet wydrukuje.

@Grzegorz B masz fajnie, dobrze miec pdp ktory ma jakies pasje chociaz. Albo atlas do cwiczen;).

Edytowane przez makaroni
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z 5 :kawa: ,,ja jak się dorwę do automatu z kawą to jakbym grała w jakiejś maszynie,,,bum tarara,,,

Wszystkim się głupawka otworzyła i to od samego rana ,,więc teraz do roboty,,ja tu porządzę trochę:oklaski:

@makaroni może synkowi już szkoda płacić za mamusię,,może ma dołek finansowy i złośc przenosi na Ciebie,,może myślał ,że mamusia już odejdzie i zniknie problem,,tacy oni są,,może to właśnie jest przyczyną zachowania synka,,oni wszyscy jak mają płacić to im się nożyki z nerwów otwierają,,,ale cieszy mnie to ,że wreszcie do Ciebie dociera ,,że to miejsce powinnas opuscic już dużo dużo wczesniej i byś ominęła to wszystko,,a teraz życzę Ci powodzenia,,:love:

@Grzegorz B no chłopie ,,trafiłeś w końcu na salony,,wygrzejesz się ,,podtuczysz,,odpoczniesz ,,a ten sprzęcik wykorzystaj ,,ja mialam takie sprzęciki w domach ale za nic czasu na ten sprzęcik bo laptopik i moje skladowisko mrówek mi jest bardziej przyjazny,,,ale muszę powiedzieć ,że już 2 dni nie wyszła żadna na światło dzienne,,,hahaha może śpią? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Zdjęcie zmniejsz...i przyślij...nawet w stringach możesz na nim być...:haha::szydera:

nie wstyd tobie Mirelka prosic kolege o stryptiz .Nas duzo i kazdy bedzie chcial jakies euro wepchac pod stringi,i guma nie wytrzyma i konfuz, lepiej bokserki:witam:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Witam z 5 :kawa: ,,ja jak się dorwę do automatu z kawą to jakbym grała w jakiejś maszynie,,,bum tarara,,,

Wszystkim się głupawka otworzyła i to od samego rana ,,więc teraz do roboty,,ja tu porządzę trochę:oklaski:

@makaroni może synkowi już szkoda płacić za mamusię,,może ma dołek finansowy i złośc przenosi na Ciebie,,może myślał ,że mamusia już odejdzie i zniknie problem,,tacy oni są,,może to właśnie jest przyczyną zachowania synka,,oni wszyscy jak mają płacić to im się nożyki z nerwów otwierają,,,ale cieszy mnie to ,że wreszcie do Ciebie dociera ,,że to miejsce powinnas opuscic już dużo dużo wczesniej i byś ominęła to wszystko,,a teraz życzę Ci powodzenia,,:love:

@Grzegorz B no chłopie ,,trafiłeś w końcu na salony,,wygrzejesz się ,,podtuczysz,,odpoczniesz ,,a ten sprzęcik wykorzystaj ,,ja mialam takie sprzęciki w domach ale za nic czasu na ten sprzęcik bo laptopik i moje skladowisko mrówek mi jest bardziej przyjazny,,,ale muszę powiedzieć ,że już 2 dni nie wyszła żadna na światło dzienne,,,hahaha może śpią? 

A z tobą @Blondi to osobno porozmawiam :ostrzegam::szydera: Zalęgło ci się coś w lapusiu i teraz wylazło...zalewa nas...:sos:  A teraz poczytaj...:oklaski: Dzień masz z głowy...tyle tego jest :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...